Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mateuszek;*

2 mapy na okrągło

Zmiana Map  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Usunąć na pewien czas te mapki?

    • Tak
      4
    • Nie
      7


8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na COD'ie na zmianę leci west i rats a że jest ich po 2 rodzaje to cały cały czas tylko te mapy są wybierane no i raz na cały dzień coś innego aztec/dust, więc może by tak usunąć chociaż po 1 rodzaju z tych map i zostawić bigwesta i rats1337 ( ze względu na wielkość) może dzięki temu będzie trochę mniej monotonnie.

Co wy na to?

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt z jednej strony to jest dobry pomyls i zamiast nich nawet mozna wprowadzic inne,ale z drugiej to w koncu wy gracze je wybieracie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba żartujesz. Jak nie pasuje możesz opuścić grę, ale fakt jest taki, że większość dobrze wie co wybiera. Ja jestem stanowczo na nie z +. Nigdy, baju baju.

 

A, i wystarczy że pograsz trochę dłużej niż 2 mapki, to sie dowiesz, że wybierany jest eldo, inferno, dust i dust 2(często nawey, bo crashe i takie tam), lidl, tesco, aztec, czasami assualt i nuke. Jeśli chcecie to moge edytować tego posta dopisując następne.To że te Twoje wymienione mapki są w kółko, to dowód, że cieszą sie popularnością i większość graczy je lofcia jak ja <3.

 

Jedyne co można moim zdaniem zrobić to pododawać więcej 4FUN'owych mapek i po usuwać niechciane, np. jakiś simpson.

Edytowane przez KuRaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2↑ Dokładnie lecz nie zostały by usunięte całkowicie tylko ich mniejsze wersje, bo tak jak sytuacja sprzed chwili west się skończył wjechał aztec a Ci już zeby zmienic na westa.... jak dla mnie 1 wersja mapy starczy i jak na 24 osoby to ta większa.

 

@↑ to jest tylko propozycja nie strosz piórek baju baju...

Edytowane przez Mateuszek;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje.

Może dodać kilka nowych mapek.

Gracze podczas głosowania zobaczą nowe nazwy i napewno będą chcieli zobaczyć coś nowego. :D

 

Ja moge poszukać jakiś nowych mapek i dodać je w załączniku a Petrus je doda na serwer (jeśli się zgodzi)

 

Jutro podam kilka mapek bo dziś już nie mam czasu :)

 

Pozdro wszystkim :D

 

ASCIISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na nie ze zmianą, nowe mapki tak, te niech zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nowa mapka w najbliższym czasie zostanie dodana. Nie spodziewajcie się jednak, że dodam mapki, o których słyszał jedynie jej stwórca i osoba dodająca propozycje. proponowane mapki muszą mieć pewną grywalność na serwerach publicznych.

 

To, że na serwerze często sa grane mapki typu rats, westwood itp świadczy o tym, że lubicie na nich grać. Nie moja wina, że jak wyświetla się głosowanie to 90% glosuje właśnie na nie.

1. Mapka nie przejdzie w głosowaniu jak nie osiągnie 60% głosów.

2. Mapka grana jest max raz na 3 rundy.

3. Sami typujecie je do glosowania, później wybieracie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×