Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`CR7

Jerzy Janowicz :)

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Taki złośnik jak ja, jeśli chodzi o sport ;) Może nie padam na kolana, ale...

http://eurosport.one...e,105610,w.html

Sądzę, że to przez to zdarzenie Polak przegrał 2 pierwsze sety, ale jak to się mówi "otrząsnął się" i ostatecznie wygrał 3:2. Jak ja lubie takie zwycięstwa :D

Btw. ogląda ktoś australian open czy tak, jak wpadnie jakiś meczyk :)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na komętarze pod krótkim filmikiem uważam , że ludzie żle go oceniają ...

Widać wielu nie ogląda TV , np . w wiadomościach 0 19.30 było pokazane , że jednak sędzia się mylił i to wiele razy :/

Janowicz odważnie się postawił , i wygrał , lubie taki zapał w ludziach , większość by się załamała :]

Wiele ludzi miało przypuszczenia , że mecz był wykupiony na niekorzystność Polaka

Bardzo go podziwiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jerzy Janowicz:)

Nie interesuję się tenisem ale wiele dobrego o nim słyszałem:)

 

Pozdro:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze nie interesuje się tenisem, ale Janowicz spx gość, wydaj mi się, że zajdzie daleko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio mały felieton na temat tenisa. Ogólnie cały problem się kręci jak zawsze w ogół kasy. Do wyszkolenia + wyjazdy + turnieje itd od 0 do 12-latka potrzeba jakieś 1,5 mln złotych, dlatego jest tak mało sukcesów. Jest wiele zdolnych sportowców, którzy rezygnują na pewnym etapie bo nie ma sponsorów. Tylko nielicznym się udaje przebrnąć przez to i puff mamy gwiazdę.

Z resztą tak jest z każdym sportem. Dziwią się ludzie, że u nas są kiepscy piłkarze itd... ale gdzie jakieś szkółki czy coś? Wszystko na 'kocia łapę'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×