Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
StoudemireTS

Gdzie są admini?

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skargę na adminów dm+bf2. Wchodzą raz na jakiś czas ale gdy pisze się na u@ to nawet nie zareagują teraz na mapie dm_duelmap biegaja odpały które ewidentnie widać psują grę mnie i innym którzy grają uczciwie. Nie mam zamiaru kręcić demek itp bo chce grać od tego jest admin żeby chociaż poświęcił tę 1 godzinę rano po południu i wieczorem.

 

Proszę o zrobienie z tym porządku,

 

p.s Nie będę składał podania gdyż nie mam zamiaru wydawać kasy na głupią grę wolę sobie w nią tylko pograć.

 

pozdro.

Edytowane przez StoudemireTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się nie płaci za admina, więc wystarczy odrobinę własnej inicjatywy, aby złożyć podanie i chętnie zobaczę jak sobie radzisz jako admin. No chyba, że nie masz steam, ale wtedy jesteś po prostu zwykłym złodziejem...

 

pozdro.

Edytowane przez MaTek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s Nie będę składał podania gdyż nie mam zamiaru wydawać kasy na głupią grę wolę sobie w nią tylko pograć.

 

Jak większość złodziei na NS'ach. Zanim ocenisz innych, oceń sam siebie. Pozdro, tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. chyba wlałbym iść na jakość niż na ilość adminów, szczególnie, że są oni za darmo więc gdzie kto dziure ma to może złożyć podanie a potem okaże się, że nie wie do czego on służy albo nie zna podstawowych komend...

 

Podanie złożyć możesz, droga wolna, gorzej z wymaganiami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o komendy bo to przyciskanie klawiszów w amx. Tutaj raczej chodzi o brak doświadczenia w grze, brak ogrania etc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niebawem będę spędzał trochę więcej czasu na DM więc trochę popilnuję. :) Jeżeli akurat nie ma admina na serwerze, możesz zajrzeć na pozostałe serwery, gdyż tu, póki co jest Admin Global i admini mogą działać na każdym serwie. Na forum masz gg/steam do adminów, więc w razie potrzeby możesz się z nimi kontaktować i w ten sposób.

 

[quote name=StoudemireTS' timestamp='1358585825' post='96491]

Nie będę składał podania gdyż nie mam zamiaru wydawać kasy na głupią grę wolę sobie w nią tylko pograć.

 

Jak wyżej, admin jest darmowy, jedyne co musisz mieć to steam i oczywiście spełnienie wymogów podania. Koszt klucza steam w naszym sklepie to 35 zł. Nie jest to wygórowana cena. ;)

 

Pozdro/Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×