Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CreO

podanie CreO

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:  CreO
2. Steam ID: STEAM_0:0:26008001
3. Wiek: 18
4. Czas spędzony na Serwerze: nie potrafie dokladnie okreslic ale dlugo dlugo^^
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Dość duże. mialem administratora na paru serverach i prowadzilem takze swoj server
6. Znajomość AMXX (x/10) 9/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Jestem aktywny. Rozporządzam amx rozsądnie. No i może plusem bedzie to że dużo uwagi zwracam na zachowanie graczy wobec innych.
8. Mikro [TAK/NIE]:  Tak
9. Akceptacja Regulaminu:  Akceptuje
10. Reklamy:

 

 

 

http://www.cs-fpg.pl/reklamy-serwerow-cs-1-6/122652-cs-kopytko-pl-dd2-cod-tp-dm-bf2.html

 

http://4um-cs.pl/cs-kopytko-pl-dd2-cod-tp-dm-bf2-t10286.html

 

http://cs-wojak.com/viewtopic.php?p=33418#33418

 

http://cs-wojak.com/viewtopic.php?p=33418#33418

 

http://cs-wysypisko.pl/showthread.php/47126-cs-kopytko-pl-DD2-COD-TP-DM-BF2?p=184454#post184454

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Usunięty za nieobecność.

Tak.! 

 

//Ostrzeżenie:

 

* Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK. :)

 

//Ostrzeżenie:

 

* Każdy kto zabiera głos musi napisać dlaczego ma takie, a nie inne zdanie.

 

Kulturalny, ogarnięty gracz, można pogadać jak i pograć.

Peace.

Edytowane przez raBBit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dać mu szansę widuję go często na servie troszkę nerwowy gracz ale da się wytrzymać TAK.

Edytowane przez kamilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, spokojnie z tymi ostrzezeniami ;p Jestem na TAK.! ponieważ chłopak wie co jest grane potrafi mi pisac 3-4 razy dziennie o cheaterze i za kazdym razem trafia slusznie, albo ja banuje albo ktos inny :) po za tym dobrze sie z nim gra :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety wiem że jako gracz nie chciał byś mnie widywać na serwerze no ale musisz się pogodzić z tym że moja aktualna gra i umiejętności są wynikiem niemałego stażu w te     " karabiny "  :P

 

 

a tak na poważnie to chciałbym wiedzieć czym zawiniłem że jesteś tak negatywnie wobec mnie nastawiony     o/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK ostatnio coraz częściej widuje cb na servie. Ogarnięty, kulturalny .

 

I nie wypowiadaj sie w swoim temacie

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by dać szansę . DOMAS ty może. mniej komentuj bo sam z kurakiem robicie spamy w. rużnych podaniach.

 

Rabbit ja piszę z telefonu a palec man jak 3 przyciski

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by dać szansę . DOMAS ty może. mniej komentuj bo sam z kurakiem robicie spamy w. rużnych podaniach.

Najpierw ortografia, potem krytykuj giiimbie :):P

 

aa po 2 stary, podaj link do psychostats, aby zobaczyc ile masz godzin przegranych. ;)

Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Creo creo creo :) Ten oto czlowiek zyc mi nie daje od 7 rano do 24 wieczorem (!!!) informujac mnie (zazwyczaj trafnie) o haxach. Oczywiscie gra bardzo czesto, widoc go niemal zawsze, naprade niezle ogarnia i ma moje pelne popracie. Faktem jest ze kulturka jak kulturka... u Creo jest calkiem niezle choc potrafi poklocic sie trochu ze stalymi hejtami :) Nie zmienia to faktu ze jest to osoba ktora chcialabym widziec na tym stanowisku. Bez zastanawiania sie - TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedno z tych podań, które byłam pewna. ze zobacze na forum w krótkim czasie. Oczywiście jestem na tak, chociaż martwi mnie twoja impulsywnosć w rozmowach z graczami. Admin powinien być opanowany, jeżeli myslisz, ze dasz radę psychicznie to jestem za tym, żeby dać szansę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wreszcie jakiś porządny gracz odważył się złożyć podanie. Dobrze się z nim gra, jestem na tak. 

 

edit 

Dodam jeszcze, że gra dużo więcej niż jest w psychostats. Miał zresztą tu adma jakiś rok temu. 

Edytowane przez MaTek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak, a dlaczego na tak, bo tak

Edytowane przez LordVoldemort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Podanie zaakceptowane! Udzielaj się więcej na forum, bo Twoja aktywność jest na poziomie zero. Jak już będziesz miał admina, jest to niedopuszczalne.

 

Informuję wszystkich, że od następnego podania każda osoba, która napisze jedynie tak/nie bez uzasadnienia lub posty nie wnoszące nic do tematu zostaną nagrodzone każdorazowo 1 punktem ostrzeżenia bez względu na to kto napisze posta. To samo tyczy się bezpodstawnego spamowania gracza, którego podanie dotyczy.

 

pozdrawiam

Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×