Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
peH'pełen pOkus.

Elo ~peH'SkurwysynyZrzedłyWamMiny.

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema skoro dostałem UB za co dziękuję administraci za szybkie i poztywne rozpatrzenie mojego tematu.Naprawde nie miałem nigdy do czynienia z Czitami prócz tego że na każdej z sieci byłem adminem.

Więc postanowiłem się przywitać i może coś o sobie powiedzieć.Pare osób będzie mnie kojażyć z tp ;) i z tego że karam swoim wygurowanym skilem.

A więc mam na imię Łukasz Napora lat 28. już za miesiąc 29 mi wskoczy na kark lecą te latka jak masakra.

Pracuje na codzień jako magazynier chociąż w poprzedniej pracy bardziej się spełniałem jako barman :) Mieszkam w Skarzysku-Kamienna razem z wybranką życia i Oliwierem moim synkiem 4 letnim.

Jestem dyslektykiem więc może tu wystąpić parę błędów na co nie zwracajcie uwagi ;)

Za to nadrabiałem zawsze artystycznymi zdolnociami bo nie tylko w życiu liczy się granie w gry. Od szkicowania krajobrazów,postaci na kartkach w pewnym czasie przeżuciłem się na mury co daje tą nutkę adrenaliny i zapach areozolu ;)

Przez pewien czas robiłem też tatuaże zresztą teraz też myśle czy do tego nie wrucić i nie otwożyć jakiegoś małego biznesu.

Oprucz tego interesuje się Hip-Hopem ;) I tu zaskocze że nie tylko słucham ale pisze od 8 lat narazie krztałtując swoje flou by od razu zaszokować na wstępie a nie wydać jakiś chłam. Odnowiłem właśnie znajomość z pewnym DJ i mam zamiar pojechać do niego i coś wreszcie nagrać ;).

A tak poza tym gram od 5 lat w grze pod nickiem

peH'

peH'uu.

~peH'SkurwysynyZrzedlyWamMiny.

peH'pelen pOkus. itp. ale zawsze jest przedrostek peH'

Nie mam pojęcia co tu jeszce mogę wam napisać :) Może tyle że miła atmosfera u was panuje i myślę że zabawię u was na dłużej.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj , chociaż masz piękny opis o sobie , sam tytuł troszkę demotywuje do czytania. Jesteś bardzo uzdolniony co popieram , mamy podobne talenty - bo jak i człowiek malujący na kartce czy też na murach ma podobne ukształtowanie wyobraźni co fryzjer , Nie wspomnę jużo zainteresowaniach Twoich związanych z HH <3 również jestem tego fanką od najmłodszych lat .Witam Cię na kopytku i serdecznie zapraszam na dd2 gdzie tymczasowo przesiaduje :)

 

Pozdrawiam Kaśka,.

Edytowane przez Katarzynka ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×