Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
{WGW} Dodo

Rozgrzewka

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wgrać runde rozgrzewkową i nie tylko na awp ale też na reszcie (pisze tylko tu żeby nie robić spamu tematami) serwerów po za tp bo anty rasz to może utrudnić a Link do pluginu :

http://www.grajkownia.com/topic/9424-ultimate-warmupamxx-runda-rozgrzewkowa-17/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

runda rozgrzewkowa... na CoD nie przejdzie, wszyscy zagrają komandosami i szybko perki wpadną

Na CoD nie , ale na dd2 Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie świrujcie z tą rozgrzewką, jest dobrze jak jest. Jak chcecie sie rozgrzać to wejdźcie sobie na DM, bo minutowa rozgrzewka to tylko strzelanie przed siebie a nie rozgrzewka. I mnie by irytowała rozgrzewka co runde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przeczekać;)

 

Ale np. na dd2 to każdy dostawał by losową broń  i co śmierć nową.

 

Co do CODa to odbyło by się to bez klas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że każdy by dostawał inna broń jak to jest zbędne, jak starczy Wam minuta rozgrzewki żeby sie rozgrzać to powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ito wyluzuj rozgrzewka tylko na początku każdej mapy. 90 sekund, przeczekasz na spekcie, liczmy sie ze zdaniem graczy też a nie tylko ze starszymi adminami bo to gracze utrzymuja nas po części z vipów i klas premium itd więc odgrywają najwazniejszą role w sieci, więc mysle że mozesz przestać sie tak troche rządzić i schować dume do kieszeni i zrobić coś dla graczy, bo banowanie cziterów do twój obowiązek i nie robisz tego z łaski dla graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - Runda rozgrzewkowa na awp map? Haha, grając w Cs'a tyle lat nie spotkałem sie z niczym takim, jak to sobie widzisz, skoro gracz wchodzi na awp map postrzelać z awp, a nie na rozgrzewce z mp4 czy ak.

 

2 - Rozgrzewka na Cod? Nie gram na takich rzeczach, ale sam dostałeś odpowiedź w poprzednich postach że nie ma sensu.

 

3 - Rozgrzewka na TP, sam sobie dałeś odpowiedź.

 

4 - Rozgrzewka na DD2, myśle że tam akurat nie trzeba nic dodawać, ponieważ jest to najpopularniejszy nasz serwer, i jak widzisz tam nie trzeba nic zmieniać, jak jest dobrze to po zmieniać?. ;)

 

Piszesz że najażniejsze jest zdanie graczy,a admin to nie gracz? 2 raz sie z tym spotkałem, pierw na turnieju że czemu admin bierze udział w turnieju, a teraz odczułem to tak, jakbym nie mógł napisać swojego zdania dotyczącego Twojego tematu bo jestem adminem.

Gracze utrzymuja serwery poprzez Vipy itp, a skad wiesz że ja nie utrzymuje i nie wysyłam sms tak jak inni admini?

 

Co do dumy i rzadzenia sie? Skąd to wziąłeś to nie wiem, ale looz, wybaczam Ci.

 

Zrobiliśmy spam, ja już swoje napisałem także nie ma sensu już żebyśmy pisali ze sobą. ;) Możesz mi odpisać na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mi osobiście podoba się ten pomysł, aczkolwiek to niema najmniejszego sensu na serwerze COD ponieważ załóżmy że ktoś ma już ok 50 lvl i sporo hp reszta około 25 i w dół, runda rozgrzewkowa zazwyczaj odbywa się na kosy i nawet jeśli pomijając wcześniejsze spostrzeżenie "quantiq" że komandosi będą bogami przez te 90 sec to przecież wiadomo że kto naładuje sobie w hp i wytrzymałość to mniejsze lvle nie mają specjalnych szans. Moim zdaniem na innych serwach(dd2,awp itp..) to nawet dobry pomysł ale na COD lepiej było by nie tego nie wprowadzać.

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beniamin dobrze mowi .

Na inneych serwerach nie ma sensu .

Na dd2 , jest to najlepszyserwer cs-k.pl , nic nietrzeba tam zmieniać , nikt bienarzeka . 

Taka rozgrzewka mogła by być na awp , z kosy , tak jak piszą ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka na innych serwerach niż awp_india odpada.

 

Niech się wypowie więcej osób jeszcze, ja nie mam zdania. Mogę wprowadzić, a nie muszę.

 

ps. Jeżeli na serwerach typu cod itd. jest już wprowadzana rozgrzewka to zbędę pluginy są wyłączane na jej czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mają być wyłączane pluginy to całkowicie bez sensu, ludzie wchodzą na tego typu serwery pograć właśnie na pluginach.
na DD2 rozgrzewka może przejść

 

tylko jedno podstawowe pytanie się nasuwa... PO CO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie rozumiem po co ten post

czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi innych to się dowiesz 'po co'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kosy-rozgzewka na awp_india to super pomysł , co do reszty serwerów zwłaszcza DM i Cod'A stanowczo NIE. Tak jak mówił iTo wystarczy pójść na DM na tą "minutę" (czytaj mapkę ^^) i jesteś rozgrzany.Ja zgadzam się z Petrusem i tylko na awp dałbym rozgrzewkę i to tylko kosy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up nie rozumiem po co ten post

czytaj ze zrozumieniem wypowiedzi innych to się dowiesz 'po co'.

 po prostu ja osobiście nie widzę sensu rozgrzewek na kosy i właśnie to miało wyrazić symboliczne "po co?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział że rozgrzewka ma być na bronie palne? Ja tego nie napisałem. Jeśli wejdziecie w link który dałem to tam pisze że wszystko jest do ustawienia więc nwm po co ta spina o bronie. JaKO założyciel tematu myślę że osoby które juz sie wypowiedziały niech już nie piszą tylko poczekajmy na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka Cod? - Bezsens, tam jak masz lvl to jesteś dobry, po co tam rozgrzewka w ogóle.

Rozgrzewka TP? - Bezsens, na TP nigdy nie widziałem rozgrzewki i byłoby to co najmniej dziwne.

Rozgrzewka DD2? - Bezsens, serwer najlepiej ze wszystkich funkconuje, wszystko jest dobrze i takie 90 sekund strzelania jak dla mnie jest zupełnie niepotrzebne

Rozgrzewka awp_india? - Jeśli chodzi o kosy to pomysł nie jest zły lecz jak dla mnie również jest to niepotrzebne.
Niech inni się wypowiedzą. Tak jak jubasek napisał jeśli chodzi o rozgrzewkę to jedynie na awp_indii może być ona na kosy, na inne servery nie ma najmniejszego sensu tego wprowadzać.

Pis joł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rozgrzewka jest nie potrzeban całkowicie. jeszcze na noże to ... tak jak ktoś powiedzieł z komandosami bd latać i perki szybko plecą dobre . a jak ktoś dobrze gra -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×