Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ARE 1

skarga na doktor

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

chcial bym zlozyc skarge na Pania doktor  co to ma znaczyc na jakiej podstawie dostalem bana?'' za czity'' na jakiej podstawie ?!!!! a demo gdzie?????  dla porownania lub ssy ????czy nie po to jest  forum aby kazdy mógl sie wypowiedziec po zobaczeni dema lub ss-ow  a nie wstawianie banow bo sie jej tak podoba i takie ma widzi mi sie ogarnijcie ją guwniare to ze jest laska nie oznacza ze moze robic co chce

 

 

 

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin Pani doktor
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Reason: 'Czitujesz'
[AMXBANS] Length: 'permanentnie'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '79.191.229.132'
[AMXBANS] ===============================================
Kicked by Consol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochanie nie dość ze miałes wh, to waliłeś graczom banie na fleshach oglądałam grę w paru rundach, więc sama widziałam. Demko proszę sobie obejrzec na hltv, a to ze nie dalam demka nie znaczy, ze nie ma dowodów.

Bardzo bym prosiła również o zachowanie jakiegoś poziomu wypowiedzi bo to ważne, zwłaszcza jak się wypowiada na forum. Poza tym slowo gówniara pisze się przez "ó".

 

 

Pozdrawiam Pani dr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wali mnie to czy banie wchodzily widocznie musiały wejsc a ze na fleszach kazdemu moga wejsc nie mi jednemu udaje sie zabic na feszu wh ty wiesz co to wh? bo widocznie z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie a po zatym bylem tam przyczajony i jesli zobaczycie na hltv nie strzelalem mierzac tylko full auto czyli na chybil trafil z czitem rady sobie nie dajesz na serwerze a mne bedziesz banowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój Pani... To, że Cie zbanowała nie znaczy, że jesteś cheaterem. Jeżeli demko okaże się zgodne z decyzją Pani admin to ban będzie słuszny, a jeśli nie to co to za problem bana odwołać? Skargą czasem możesz pogorszyć własną sytuację ;) ELO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwile tak bedzie na serwerze ze ktos dostanie flesza to nie bedzie strzelac bo sie bedzie bał zeby bana nie dostac bo zabije kogos na fleszu albo czitem go beda nazywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bardzo duzo jest sytuacji, że gracz gra odpalony a na ssach nic nie widac, soft wh... czy inne oprogramowania... poza tym na tobie wyjątkowo nie działały mi ssy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" a po zatym bylem tam przyczajony "

 

 

 

przyczajony to Ty mogłeś być na kiblu ziomek, po za tym P. Doktor zna sie na grze i bez podstawnie nie banuje. A jeśli nie zrobiła ssów to tym bardziej chwala jej za to. Wiekszosc NSów to odpaly.

Edytowane przez maksiu921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ziomkuj mi tu bo nie jestesmy kolegami ziomków poszukaj sobie u siebie na wsi czy skad tam jestes !!! Po  :

1: jestesem non stemam i co z tego ?? Ze niewiarygodny ??? Steamowcy tez lataja odpaleni chcesz moge nawet ci takiego bota posłac który działa tylko na steama mnie to nie kreci latac na   ''  haxach ''

2: nie kazdy non steam to odpał

3: mam zmienne ip wiec jazdy bym nie robił o to gdybym cos miał i  wbił bym na innym nicku

4:pani doktor zna sie na grze prosze cie jesli jej haksa nie wskażesz palcem nie zbanoje

5: wiekszosc adminow gdy widzi ''kube'' to ucieka zgy

6: nie bylem odpalony a pani dr  niech sobie wyleczy spojówki bo chyba zle widzi :P

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Are zglos prosbe o ub, Pani Doktor wstawi demko i ub support napewno rozstrzygnie spor, nie trzeba sie spinac. Wiem ze juz 2x wylapales wczesniej bana i ten 3 raz moze byc irytujacy ale postaraj sie zachowac spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażać to możesz kolegów nie mnie. Jak widzisz ja nie uciekłam i dzielnie walczyłam. Jak mi sie nie wskaże to nie rozpoznam? czlowieku każdy admin ma prawo pograc na mapce i nie każdy może zauwazyć podpowiedzi graczy są niezwykle cenne w momencie gdy nie mozesz siedziec na sepcta caly czas. Każde zgloszenis prawdzam sumiennie przez kilka rund na niewidzialnym spectatorze.

Poza tym twoją wiarygodość obniża twoja ortografia wołająca o pomstę do czegoś wyższego szczeblem niż niebo!.

 

Czy ktoś może zakończyć ten spór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani doktor - musisz pamiętać że ban za WH dajemy poprzez screeny, lub nagrywamy demko z pozycji gracza, HLTV to ostateczność. Co jest dokładnie opisane w regulaminie. ;)http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/

 

Niech gracz założy prośbę o UB w odpowiednim dziale, a zostanie ona rozpatrzona.

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×