Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kajtek

admin dodo

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze z kogos z Adminow obejrzenie dema z dzis o godzinie 1.37. Nas demie bedzie widac admina dodo i jego porazajaca walka z cziterem bawil sie nim zamiast zainterweniowac. z reszta bedzie widac to na demie. nie ma co duzo opisywac. zenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Nwm czy zauważyłeś ale ów cziter podszywał sie pod graczy tych co grali i nie mogłem mu dać bana bo nie miałem pewności który jest prawdziwy więc wolałem dać obu kicka niż niesłusznie bana a ten prawdziwy sie nie obraził. Po za tym dałem mu bana za pierwszym razem i wszedł, potem znów ban i wszedł więc jaki sens był banowania, wkońcu zaczełem go slapować aż mu sie znudzi co runde. Tyle na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o twoje slapowanie... ktore trwalo po 1.5 min w kazdej rundzie

Edytowane przez kajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ty jesteś tym cziterem i podszywałeś sie pod gracza benzoesan.... ale prawdziwy gracz mówił do mnie przez mikro i wiedziałem że ty to podróbka więc cie slapowałem nie dając ci pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles ale Dodo zrobił bardzo dobrze, tez wolalbym slay/slap dawac czy kick niz banowac ogarnietego gracza, ktorym Ty z kolei nie jestes :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ma zmienne ip i podszywa się pod graczy, nawet jak uda się zbanować właściwego, to i tak zaraz wróci...

 

W takim wypadku dawajcie mu slay'a co rundę, aż w końcu wyjdzie, nie ma co gościem po mapie rzucać i rozpraszać innych graczy.. ;)

 

Close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×