Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Katarzynka ;*

Xbox360 Gry oraz download

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem , nie wiem czy w dobrym dziale to napisałam . Ja z takim małym zapytaniem.. Od dawna mam przerobionego xboxa wraz z chłopakiem mieliśmy pożyczonych troszke gier od kolegów itd jednak po jakimś czasie prosili o zwrot. 

Dlatego też kieruje pytanie do Was - znacie jakieś darmowe strony z których można byłoby ściągnąć pare gier 2012 - 2013? z  peerami i seedami? 

Posiadam konto na http://torrenty.org jednak jedyną grę która dałam rade sciągnąć był Assasin Creed .3 , reszta albo seedów albo peerów nie miała. Posiadam płyty gotowe do wypalenia gier oraz mój chłopak zna się na przegrywaniu płyt z PC na xboxa. Jedynie czego potrzebujemy to pare świetnych źródeł (stron) aby można było ściągnąć. W pare gier grałam typu Alan Wake , wszystkie Fable , NFS .

 

Interesują mnie gry przygodowe , zręcznościowe , RPG . Zresztą znalazłam fajną strone z grami 2012 - 2013 http://gry.polygamia.pl/graj/platforma-XBOX+360/rok-2012 jednak bez dobrej strony nie sciągne tego co by mi sie w danej chwili marzyło pograć.. POMOCY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez tych zbędnych rzeczy peerów i seedów można sciągać normalnie tak samo jak piosenki z ulub.pl jest taka stronka darkwarez.pl

Wystarczy się zarejestrować i ludzie tam robioą upload na hostingi i dają linki, ty wchodzisz, bierzesz link i ściągasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat troche przedawniony ale dziękuje za wpis , tymczasowo narazie nie mam problemu z ściąganiem gier. Posiadam konto wykupione na torrenty.org 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×