Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Avesome

Ban

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj dostalem bana od admina Bind powid Aktywny ban niewiem dlaczego ale wydaje mi sie ze on mnie nielubi...Gralem sobie na serwerze dobre 10min(bylem z nim w teemie) i nagle dostalem bana.Myslalem ze Michal joz mnie odbanowal....  http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/22675-co/

IP:178.42.114.157

Prosze o  natychmiastowe rozpatrzenie sprawy.

Pozdrawiam;)

Edytowane przez Avesome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć najpierw ss'y chłopcze z 15:12 i nie pisz, że nie było Cie w domu. Masz zmienne ip i nie jesteś jakoś wiarygodny dla mnie z tym tłumaczeniem. Bo mnie admin nie lubi ... Nie graj skruszonego.

 

Po drugie nie byłeś ze ną w teamie tylko w CT, a ja w T, a ponadto nie grałeś 10 minut, bo na to nie pozwoliłem dając Ci bana. Nie kłam po prostu, bo aż żal to czytać. Czy ty myślisz, że tu są sami idioci ?

 

Pozwolę sobie zacytować kolegę Michała:

 

"Dostaniesz UB, ale w razie kolejnego zbanowania obojętnie czy to będziesz Ty czy jakaś podszywka o takim samym zakresie IP to UB już nie będzie."

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mysle ze tu sa idioci mowie prawde a jedynym idiata na tym serwie jestes Ty(z calym szacunkiem do Cb) moze i mam zmienne ip ale niejestem takim debilem zeby psuc sobie reputacje na wh/aim/sh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przedrostki adresów ip. z bana na screeny godz. 15:12 i Aktywnego nie pokrywają się:
  1. http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=30489
  2. http://bany.cs-kopytko.pl/ban_details.php?bid=30497
A Ty Awesome gdybyś miał troche w głowie to zarezerwowałbyś sobie nick i nie byłoby takich sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorka ale jak mowilem mam zmienne ip....

Jak zarezerwoje nick to niebede mogl po 1 nocy wejsc na swoje konto musze kupic steam.

A co do steam kupie go sobie joz niedlugo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zastanów jakie masz ip brachu, a nie edytujesz posty jak Ci tłumaczenie CR7 przypasiło... Sam zapisałeś ip 83 .... więc ? Wybacz stary, ale to Twoje tłumaczenie, edytowanie posta etc. jakoś nie wierzę. Niech UB support zadecyduje, bo sytuacja jaką podałeś była taka sama i znowu to tłumaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory zapomniale ze mi sie ip zmienilo.....To poprawilem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytujesz mnie i reszte administratorow... Widziales swoje ss i dem? zastanow sie, i nie rob spamu an stronie o ub bo nie bedzie . nie dosyc ze jestes falszywy, odpalny i z ortografia nie najlepiej u Ciebie to jeszcze wyzywasz Adminow pozdro dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cicho siedz Ciebie nikt niebyta o zdanie...Prosze cie niewypowiadaj sie jak niemasz nic madrego do powiedzenia..,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś chyba sobie robi jaja.. Sam pisał, że ma zakres 83. a teraz piszesz inaczej. Piszesz, że się pomyliłeś, ale patrząc na logi http://cs-kopytko.pl/psychostats/dd2/player.php?id=12 wychodzi na to, że sobie lecisz w kulki. 

Założe się, że wlazłeś specjalnie z jakiegoś innego ip żeby zrobić nas w chu...

Jak dla mnie brak ub i do widzenia, tym bardziej, że demko i ssy były na zakresie 83. a jak widać logi są praktycznie tylko z tego zakresu, więc nawet jeśli to nie Ty to można powiedzieć, że to nie Twój nick. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mialem z zakresu 83... to zostalo joz wyjasnione tu  http://www.cs-kopytk...topic/22675-co/ niewiedzialem ze za pomylki sa bany niejeste robotem moge sie pomylic zapomniale o tym ze mam zmienne ip i tego niesprawdzilem przepraszam moj blad.

 

 

jeśli to nie Ty to można powiedzieć, że to nie Twój nick. 

Jestem tu od 20.01.13r witalem sieze wszystkim dlaczego by twierdzic ze Ja to nie Ja???

Pozatym gram praktycznie codziennie na dd2 wszyscy slysza moj glos jak sie nieodzywam tzn ze to nie Ja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie powtarzać, cytat pełny na wypowiedź i spraw, na którą się powołujesz wciąż:

Co prawda w bazie nie ma nałożonego bana na IP, które posiadasz, ale jest nałożony ban z tego samego zakresu IP. Ciężko jest stwierdzić jednoznacznie całą sytuację, bo równie dobrze możesz, co chwilę zmieniać adresy IP i grać na serwerze...

Dostaniesz UB, ale w razie kolejnego zbanowania obojętnie czy to będziesz Ty czy jakaś podszywka o takim samym zakresie IP to UB już nie będzie.

 

Może Ty po prostu nie rozumiesz zdań, które czytasz...

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ty sie ogarnij bo mnie naprawde nielubisz

 

"Przedrostki adresów ip. z bana na screeny godz. 15:12 i Aktywnego nie pokrywają się:
  1. http://bany.cs-kopyt...s.php?bid=30489
  2. http://bany.cs-kopyt...s.php?bid=30497

To niema takiego samego zakresu IP

 

 

Ty czy jakaś podszywka o takim samym zakresie IP to UB już nie będzie.

Edytowane przez Avesome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Twoja osoba jest mi całkowicie obojętna, ale to już któryś temat z Twoim udziałem...Jak zwykle problem. Ani steam'a, ani zarejestrowanego nicka. Wszystko jest dla Ciebie problemem.

 

Co ciekawe w logach niby jest adres zaczynający się na 172..., ale w psychostatsach nie (może nie wszystko ne łapie, ale to już wyższa matematyka pewnie).

 

7639430awesome.jpg

 

Tak jak mówiłem niech sobie poradzą z tym ludzie z UB support. Ja bym Ci nie dał UB i nie ma to nic wspólnego z tym, czy Cię lubię, czy nie. Po prostu NS nie jest dla mnie wiarygodny. Tak jak iTo kiedyś napisał. Reset routera, zmieniacie nick i eja hulaj dusza.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia:

 

1. Jeśli to byłeś Ty, to wrzuć ss'y z 15:12 pomyślimy wtedy o UB.

 

2. Jeśli to był ktoś inny, to zmień i zarezerwuj nick, nie będziesz miał takich problemów na przyszłość.

 

Tymczasem brak UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest mozliwos niezmieniania nicku i zarezerwowania go ??



Zarejestrowany (niezmienilem nicku)

Edytowane przez Avesome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cicho siedz Ciebie nikt niebyta o zdanie...Prosze cie niewypowiadaj sie jak niemasz nic madrego do powiedzenia..,

Sluchaj zamknij sie juz, jak nie mam tu nic do gadania jak jestem adminem. Ogarnij sie czlowieku i nie zasmiecaj glowy.. Do niczego nie dorosles, mam pokazac wszystkim jaki wyszczekany na gg jestes? :) nie ma sprawy..

Edytowane przez raBBit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci, że następny razem nie będzie przelewek. Nie napisałem wprost w temacie żebyś zarezerwował sobie nick, liczyłem że jest to dla Ciebie oczywiste.

 

Za pierwszym razem UB dostałeś tylko dla tego, bo nie byłem do końca przekonany, czy ban jest słusznie nałożony (nick zaczynał się z dużej litery, a pozostałe z małej ponadto w psycho nie umiałem znalęźć Twojego nicku ani IP więc liczyłem, że może grasz na tym serwerze pierwszy raz albo coś i adresu IP po prostu w psycho jeszcze nie ma)

 

Prawda jest taka, że już za pierwszym razem nie powinieneś dostać UB. Prędzej czy później musiało się to tak skończyć,

 

Brak UB !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×