Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nevert

Nowe mapki i system mr15/12

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, proponowałbym dodać na serwer kilka map, a mianowicie : de_train, de_tuscan, de_mirage, de_forge, de_cbble, de_cpl_mill, de_aztec. Ogólnie, aby zrobić serwer [esl maps] ofc wiem, źe wiekszość chciałaby tylko mapy z 5v5 mr15, ale mapy z 3v3 typu aztec też się nadają. Oczywiście nie muszą te mapy zostać dodane wszystkie od razu ^^ na początek dodajmy traina, sprawdzimy jak się przyjmie i dopiero resztę:) Proponowałbym równieź wprowadzić system mr15 lub mr12, aby jeszcze większy sens nadać nazwie [tp] ;D To by było tyle odemnie, jeśli ktoś ma jakieś za lub przeciw, niech to uzasadni :P Faktem jest, źe niektóre z tych map kiedyś były eslowe, ale dla starszej szkoły cs'a są lepsze od mirage lub tuscan :P pozdrówka.

Edytowane przez nevert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never nie łudziłbym sie, już poruszane były tematy nowych mapek to uznali że jest dobrze i nie trzeba nic zmieniać, mówiłem że gracze chcą zmian tylko nie chce im sie rejestrować i tak nic nie wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name={WGW} Dodo' timestamp='1359982378' post='98404]
Never nie łudziłbym sie, już poruszane były tematy nowych mapek to uznali że jest dobrze i nie trzeba nic zmieniać, mówiłem że gracze chcą zmian tylko nie chce im sie rejestrować i tak nic nie wyszło

 

 

"chętnie zagrał, de_museum fajna duża mapa, De_irak" - Dziwisz się że nie przeszedł Twój pomysł o zmianie map? :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w nich nie tak? Grałeś na tych mapach więcej niż raz? To że tobie nie odpowiada to nie znaczy  że innym nie będzie odpowiadać. A po drugie może nie ograniczajmy sie do 3 map i ich wymian tylko może powiększmy nasz zestaw map. Moje propozycje: 

 

de_train
de_tuscan
de_dust2
de_nuke
de_cpl_mill
de_inferno

cpl_strike 

de_dust
de_aztec
de_inferno
de_cebble
de_mirage
de_train
de_prodigy

de_irak
cs_office
cs_italy
cs_assault

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wiele takich tematów:)

Powiem krótko Bez Komentarza:)

 

Pozdro:}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never nie łudziłbym sie, już poruszane były tematy nowych mapek to uznali że jest dobrze i nie trzeba nic zmieniać, mówiłem że gracze chcą zmian tylko nie chce im sie rejestrować i tak nic nie wyszło

A co myślisz o systemie mr15/mr12? to by bardziej pasowało do TP, bo teraz i tak te mapki trochę za krótkie są:/ 20min to co ja zdążę pozabijać? 25/30 fragów?:DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never i dodo.Jak wam źle tak jak jest na Tp to pograjcie na codzie albo DM'ie.Chodzi mi o mapki ponieważ co do mapek to ja bym nic nie zmieniał (może train i mirage :D). Co do czasu mapy sie zgodzę , powinno być w mojej opinii 30 minut i ani minuty mniej (moze nie licząc dd2 xD tam 15 minut :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"chętnie zagrał, de_museum fajna duża mapa, De_irak" - Dziwisz się że nie przeszedł Twój pomysł o zmianie map? :DD

 

 

 

okej, ale kiedy ja proponowalem np aztec zeby zmienic za cos lub dodac jako 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajne pomysły ,

De_mirage , fajna mapa , mozna na niej pograc :)

Jestem za , ale ciekawe co na to Petrus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sorawka, że nie z edytuję posta otwierającego ten temat, ale osoby które wyżej się wypowiedziały nie przeczytałyby zapewne edytowanej części, gdyż wcześniej ją czytały. Gdyby miały zostać dodane nowe mapy, a wszystko zależy od H@, to proponowałbym nie dawać vote (chyba, że byłaby większa ilość map niż 5 ^^) a jakiś dobry mapcycle, a mianowicie: np. de_dust2 ->de_tuscan->de_nuke -> de_train ->de_inferno. Aby nie leciały mapy od najpopularniejszej do tych mniej popularnych tylko był ustalony mniej więcej jakiś schemat :] Wtedy gracze lubiący np. dd2 i inferno, albo grali by normalnie wszystkie mapki, albo po prostu wychodzili i czekali, na swoją ulubioną :) mam nadzieje, że nie będzie takich sytuacji ^^. Gdyby jednak miała zostać dodana większa ilość map, to aby w vote nie było czegoś takiego że 3 mapki temu było dd2 i teraz znowu zapewne zostanie wybrane dd2 bo najwięcej osób ją ogarnia i lubi ^^ Często stykałem się z takimi sytuacjami, na forach dużo było tematów, że np. co chwile leci dd2 a train albo mirage nigdy itd. Serwery powinny być dostosowywane pod ogół graczy, a nie pod te np 70%, które no-life'i na dd2 a tuscana albo mirage'a nie pyknie bo nie zna :P Zawsze można zapoznać się z nowymi mapkami ^^ To by było na tyle ode mnie, soraweczka jeśli uznacie ten post za spam :P pozdrówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić że mapka nie może być w vote który bała grana przez ostatnie 4 mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja tylko z Znaczeniowym :P się zgodzę . Ja bym dołączył ewentualnie miraga i traina :) Vote na TP ? Jak na innych TP jest vote i tyle map , to niech będzie i tu :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie powinien byc aztec ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, aby dodać de_train ,de_tuscan, de_mirage. Train na pewno, tuscan też raczej by przeszedł, mirage jest dosyć mało znane, ale jak ludzie pograją to na pewno się do niego przekonają. Powinien też zostać wprowadzony system mr15, załóżmy że wbijam do TT, gram 15 rund i automatycznie przerzuca mnie po tych 15 rundach do ct, mnie i cały team tt (w skrócie zamiana drużyn po 15 rundach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi to mr15 i co do tego jestem na TAK Przekonałem się , że dodanie mapek ESLOWYCH !!!!!! byłoby milowym krokiem do przodu w promocji serwera i miłą odmianą dla graczy . Mapki mogły by być grane w stałej kolejności , aby nie było : dust2 - inferno - dust2 - inferno. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, aby dodać de_train ,de_tuscan, de_mirage. Train na pewno, tuscan też raczej by przeszedł, mirage jest dosyć mało znane, ale jak ludzie pograją to na pewno się do niego przekonają. Powinien też zostać wprowadzony system mr15, załóżmy że wbijam do TT, gram 15 rund i automatycznie przerzuca mnie po tych 15 rundach do ct, mnie i cały team tt (w skrócie zamiana drużyn po 15 rundach).

Wiesz, ja myślałem, aby zrobić to w taki sposób np. : gramy train'a, mija 15 rund (obojętnie jaki wynik, może być 12:3 dla tt, 10:5 dla ct albo obojętnie co innego) i zmiana teamów. W tym momencie gramy dopóki któraś z drużyn nie osiągnie 15 wygranych rund :P Najbardziej by to chyba pasowało do TP i chyba w ten sam sposób rozgrywane są mecze na WCG, ESEA, ESL, IEM itd. Oczywiście wyłączyć wtedy też przenoszenie graczy :) Fakt, mapy trwałyby długo, ale chyba najbardziej przypominałoby to o standardach ligowych :D I oczywiście na początku każdej mapy, aby ładował się cfg:) rcon exec esl5on5pol.cfg i 3rr:) oraz freezetime 5 sek :D  :D

Edytowane przez nevert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nevert, fajny pomysł, na prawde z tym Mr15 ale teraz za bardzo sie rozmarzyłeś, z tymi zmiana teamów, po połówcę, i configiem co mape.

 

Ja proponował bym tak, mapy :

1 - dd2

2 - nuke

3 - train

4 - inferno

5 - tuscan?

 

Gramy do 15 wygranych rund, i next mapa. Wybrałem te mapy bo na serwerze gra wiecej NS niż Steamow, i nie każdy sobie by poradził na mirage lub innej mniej znanej mapie.

 

Jeszcze jakby skrócić linie raszu, to już w ogole nie dał bym wam pograc tam. :-D Bo troche za długo ta linia jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nevert, fajny pomysł, na prawde z tym Mr15 ale teraz za bardzo sie rozmarzyłeś, z tymi zmiana teamów, po połówcę, i configiem co mape.

 

Ja proponował bym tak, mapy :

1 - dd2

2 - nuke

3 - train

4 - inferno

5 - tuscan?

 

Gramy do 15 wygranych rund, i next mapa. Wybrałem te mapy bo na serwerze gra wiecej NS niż Steamow, i nie każdy sobie by poradził na mirage lub innej mniej znanej mapie.

 

Jeszcze jakby skrócić linie raszu, to już w ogole nie dał bym wam pograc tam. :-D Bo troche za długo ta linia jest.

wiem wiem, mam bardzo bujną wyobraźnię :D ale linie rashu można by w ogóle usunąć, bo często z nią problemy są, a jak grają jakieś oporowe katy, to zazwyczaj skracają tylko na eko, lub taką taktykę sobie dobierają od czasu do czasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, gdyby lini raszu nie było to dopiero by było git :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady.Linia raszu na TP musi być. Możnaby faktycznie skrócić o te 10 sekund jej czas trwania ale bez przesady.

Teraz trzeba czekać aż się inni gracze wypowiedzą :) Już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy kłopot z linia rashu jest ten ze czasami nie dziala ona 44 sek a potrafi cala runde ;/ wiec dobrze byloby skrocic do 30 sek ale tak zeby dzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszany już srylion razy.

Istnieje kilka rodzajów TP: samo TP, TP [ESL] i TP na np. dwie mapki dd2/inferno.

U nas jest puki co na 3 mapki i chyba tragicznie nie jest. Też od razu się nie dało dać całego kompletu, bo ciężko rozkręcić serwer jak grane są mniej uczęszczane mapy.

 

Co do mr15. Wprowadzałem to nie raz. Ma to także wiele minusów, nie same plusy. Może wystarczy zmienić czas mapki na 30 min?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Piotrek, ale może naprawde warto wstawic i sprawdzic czy 5 mapek do dobry pomysl, ja tez jestem jak najbardziej za a jest to najlepszy rodzaj rozgrywki dla mnie w cs'a (procz gungame) :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiesz Petrus, możesz mieć rację ale póki nie spróbujesz to się nie dowiesz :P można zrobić tp[eslmaps] na okres próbny np. 1 tygodnia, wprowadzić te mr15 i zobaczymy jak się przyjmie :P Zawsze później możesz usunąć ^^ Serwer jest już w miarę rozkręcony, momentami ciężko o slota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, myślę, że serwer TP jest dobry taki jaki jest, ale można stworzyć inne serwery TP KOPYTKO na innym może być np. de_aztec, de_irak,

Po prostu moja koncepcja jest taka żeby stworzyć pare serwerów TP... ( nie chce mi się rozpisywać xD )



Co do mr15. Wprowadzałem to nie raz. Ma to także wiele minusów, nie same plusy. Może wystarczy zmienić czas mapki na 30 min?

 

 

Mapa na 30 minut to bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×