Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nevert

Nowe mapki i system mr15/12

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer jest już w miarę rozkręcony, momentami ciężko o slota  :D

 

 

momentami?!?!?! czy Ty sobie raczysz ze mnie jaja robić?!?! ja kiedy nie chce wejsc to jest pelny :D chyba znowu musze slota wykupic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chuj w bombki strzelil servera esltp nie bedzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

:C i tak tp to nasz najgorszy serwer , nie oszukujmy sie...jakby byl esl to przynajmniej wiecej "normalnych " graczy by grało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zastanowię się nad większą ilością mapek.

 

Tymczasem niech się wypowiadają kolejne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanowię się nad większą ilością mapek.   Tymczasem niech się wypowiadają kolejne osoby.

 

 

Bez obrazy, ale zastanowić to sie możesz co zjeśc na obiad. Tyle osób pisze o wiekszej ilości map, nowym systemie, i nie masz co się łudzić żeby większa ilość sie wypowiedziala bo nie chce im sie rejestrować a ci zarejestrowani to powrzucali ss/demka dostali ub i tyle ich widziano. Kolejne starania i chęci zmierzają w ślepą uliczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe 7 osób się wypowiedziało na tak, palców mi jeszcze nie brakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe 7 osób się wypowiedziało na tak, palców mi jeszcze nie brakło.

Hmmm, tutaj się zgodzę z Dodo ;] normalny ogarnięty gracz, sprawdza też forum, co się dzieje itd. tyle, że niektórzy to po prostu lenistwo i ich to nic nie obchodzi, zrobią co zrobią bo taka prawda. Wejdź na serwer, spytaj graczy o opinie to zobaczysz co będzie :P 90% będzie na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

no witam , 

 

no tez jestem za tym zeby dodać kilkna nowych mapek esl ;) gra byla by ciekawsza i lepsza jak bylo by wiecej mapek :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgodze i h@ , że musi wypowuedzieć się więcej graczy.Ale z 2giej strony wypowiedzieli się gracze znani i lubiani na serwerze (i ja :)).Niech admini zapraszają do wypowiedzenia się w tym temacie stałych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Petrusa czasem na tp Bo ja nie pamiętam kiedy Cię tam zobaczyłem, widze cie często na dd2 a jakbyś zaglądnał na tp to byś sie dowiedział prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pocisnąłeś Dodo po całej linii ale nie skłamałeś ani troche.Ogolnie TP z mapami esla są popularniejsze, a także lepsze "jakościowo" bo eslowe mapki przyciągają dużo ogarniętych ludzi.(sorki za spam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Kaczorkiem ^^ TP[ESLMAPS] przyciąga dużo ogarniętych ludzi z wysokim poziomem gry, a nie niektórych co teraz są, że biegają i mapę zwiedzają :D Z ogarniętymi ludźmi zawsze lepiej się gra, bo zawsze można poćwiczyć fajne zagrania typu wieżę na środku po stronie CT, różne podsadzanie do żelek, fajne taktyki  itd, a niektórzy nie mają steam'a (np ja niestety;/) więc mixów sobie nie pograją. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie dla rozwoju serwera, chyba że Petrus woli żeby biegały ulow'y i rozkminiały ocb w cs'ie xDD

Edytowane przez nevert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem za dodaniem nowych map. Już powoli te 3 mapy się nudzą. Mapki co Dodo napisał można by było kilka wybrać i dodać je. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze train powinien byc na tp. co do tuscana to osobiscie nie przepadam za nom wiec jestem na nie . no i raczej mr 12 bym obstawial ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Piotrze kiedy Ty sie w koncu zgodzisz na to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze kiedy Ty sie w koncu zgodzisz na to :D

Jeżeli ma się zgadzać, bo my tutaj o to prosimy, to niech lepiej wejdzie na serwer i tam spyta o opinie odnośnie czasu mapy i wgl odnośnie map :D Na 1000000% by padł na zawał <lol2>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

z tym się zgodze w 10000000000000000000000000000% ja teraz gralem dosc dlugo i juz mnie przynudzilo TP non stop te same mapki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie post Stalowego :) Nie graj jedynie na cod'zie i indii (tylko tam z tobą grałem) . Wpadnij na TP pograł "parę" godzin i się nie dziw że jest poruszany temat "urozmaicenia" gry na TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za wprowadzeniem mapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno byc vote na serwerze dla NOWYCH graczy, i tak zeby mozna bylo odpowiedziec raz z jednego IP czy chca wiecej mapek czy nie :) tu malo kto wejdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe mapki owszem przydałyby się , ale z drugiej strony czy to nie odrzuci graczy ?  Jak wiadomo wiekszość chce nowe mapki , ja zresztą też ale nie wynalazki typu mirage itp... , powinny to być mapy które zna każdy bo serwer jest na bazie S/NS i nie wymagajmy od początkujących graczy znajomości map które nie są łatwymi. Przechodząc do sedna sprawy również jestem za wprowadzeniem czegoś nowego typu de_tuscan / de_train.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował wszystkie podstawowe mapy, na których ludzie grają np. assault, dusty, kabul, train etc. Ale bez vote tylko po kolei :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no no kabulu i assaulcie ludzie nie grają (przynajmniej ja). To ma być TP z prawdziwego zdazenia a nie dla neo który lubią takie mapki (bez urazy) . Dobre TP to TP[ESL MAPS]. Jestem też za wprowadzeniem FF ,a w przypadku celowych 5 zabić teammate'ów automatyczny permanentny ban (lub na tydzień).Żadnych innych mapek , tylko eslowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×