Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nevert

Nowe mapki i system mr15/12

54 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spamuj.xD Ale kabul i tak prędzej się znudzi niż train tuscan czy mirage.Zauważyłem że puszą ciągle ci sami gracze (never,dodek,maksiu i ja).Musimy zachęcić GRACZY TP ,żeby się tu wypowiedzieli.W przeciwnym razie GOD PIOTR :D sie nie zgodzi na zmianę , co ja zrozmiem. Jeśli pomysł przejdzie , to nie bedzie vote (to nie FFA czy COD) tylko stały cykl np. Inferno-Train-DD2-Mirage-Nuke-Tuscan (tuscan na końcu bo mało graczy (w mojej opinii :D) lubi tą mapę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej za pozno, juz przeciez jest ESL :D Gumowy pałko ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Przeczytalem wasze wszystkie komentarze i ja rowniez jestem za wprowadzeniem jeszcze kilku mapek z tych co Wodo przygotowal nie wszystkich oczywiscie najlepiej jak by wybrali je admini ktorzy najczesciej sa na tp i z H@ to po 1

Po 2 chcecie rm 15 albo 12 zrobmy, ja jestem za 12 tak jak podczas mixow albo innych meczy.

Po 3 jesli nie rm to czas mapy wiec polatalem po kilku serwerach Tp i nie tylko i moim skromnym zdaniem najlepiej by bylo jeśli o czasie mapy decydowali by gracze.Chodzi mi o to ze zaraz na poczatku mapy robilo by sie automatyczne vote ile dana mapa ma trwac 15 min,25 czy 30 min

A po 4 to ito akurat ciebie rzadko widze na serwerze tp a od razu mowisz ze sie nie zgodza skad mozesz wiedziec najlepjej graczy z tp znaja stali tam admini

 

Dziekuję za wypowiedz:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny mapcycle:

de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_mirage
de_train
de_tuscan

 

Obecnie gramy do 12 wygranych rund przez team.

standardowe mr 12 na serwerze publicznym jest troszkę za krotko.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×