Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiedziałem że tak będzie! Zawsze gdy podoba mi się serwer, zaglądam na forum. Gdy w nim też się odnajduję, zaczynam spędzać dziennie parę godzin grając i oceniając sytuację.

Teraz już wiem. ;-)

Chcę pomóc!Nie wytrzymam dłużej tego cziterstwa na TP.

 

1. Nick z Serwera: ~peH'SkurwysynyZrzedlyWamMiny? to jest nick z ostatniego tygodnia bądź dwóch. Wcześniej było peH'pełen pOkus.  i wszystko związane z przedrostkiem peH'
2. Steam ID:Tu mam problem od 2 dni. Mimo zalogowania do społeczności Steam nie widzę awatarów i wpisując status nie mam ip jedynie wyświetla mi się coś takiego..

"~peH'SkurwysynyZrzedlyWamMiny?" 1946 VALVE_ID_LAN   4 33:41   28    0 Ale nadrobię to gdy tylko ten problem się naprawi.
3. Wiek: 29' będzie 21Lutego
4. Czas spędzony na Serwerze: dużo <uzi> macie ss z wczoraj. taki mały przykład gdyby nie problem "Steam connect Lost" to było by pewnie 2razy więcej ;-) .

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Doświadczenie jest z 4 poprzednich sieci w każdej miałem admina na modach TP i CTF.
6. Znajomość AMXX (7/10)
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:O mnie zapodam link bo jest chyba wystarczająco wyjaśniający co za zemnie typ.

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/22518-elo-pehskurwysynyzrzed%C5%82ywamminy/

Dlaczego ja..... ponieważ spędzam dużo czasu na serwerze, mam doświadczenie,mam chęci wnieść coś nowego do sieci,mam czas po pracy. Chcę pomagać graczą gdy mają problem z cziterami i administracij by mieli mniej roboty i mniej powiadomień na gg. przykład wczoraj {WGW} DoDo
8. Mikro [TAK/NIE]: TAK
9. Akceptacja Regulaminu: TAK
10. Reklamy:To nadrobię jak tylko dorwę laptopa siostry bo ona ma lepszego neta ja tylko 512 a czeka mnie reinstalacja bo wszystko się muli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam go, często widuje, ogarnięty, Jak najbardziej na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wejdź na inny serwer i wpisz status w konsoli (spisz steam id).

2. Jeżeli u Nas zamierzasz też być chwilkę, jak na poprzednich sieciach to daj sobie spokój i nie marnuj mojego czasu. Wnioskuję to z kontekstu ogólnej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli nadrobisz reklamy , steam id to będe na tak :)

Ale określ się zrozumiale ile będziesz z naszą siecią Cs-K.pl ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś siemanko. Jestem jak najbardziej na TAK.! wyrozumialy, spokojny, mily i kulturalny gracz a co najwazniejsze ogarniety, potrafi ogarnac wh od skilla. TAK.!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłem na inne serwery i też to samo. Myślę że to przez mój internet 512 chwilowy problem.

Nie zamierzam być chwilę.!!!

jestem graczem TP i CTF. Na Sieciech gdzie miałem admina tylko ze względu na moda ctf wszystko kończyło się po roku z tym że CTF się rozpadał. Na modach TP kończyłem adminowanie nie od razu tylko przeważnie nie mogłem się dogadać z admionistracją bądź coś innego. A czemu nie mogę spróbować tu?. Pierwsza sieć miała H@ którego brat myślał że jest Bogiem jak to mówi PFK hehe. I nie pasowało mi że braciszek zaczyna wnosić zmiany mimo decyzji większości więc mu powiedziałem pare zdań i wyleciałem. Tam byłem koło 2 lat. Na drugiej byłem koło 1na TP i przeszedłem na CTF. Tam 1,5 puki się nie rozpadł sqad.

Ps.ss do punktu 4'tego

<a href=http://zapodaj.net/9ff28f941396b.bmp.html>Czas na serwerze.bmp</a>

Edytowane przez peH'pełen pOkus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK często widywałem( :( ) gracza na serverze TP .

 

Ogarnięty kulturalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nadrobisz reklamy które są obowiązkowe dla każdego podania to nie mam nic przeciwko, przyda się admin na TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój ! Chyba najlepszy człowiek ,który mógł zgłosić swoją kandydaturę . Wiadomo , trzeba reklamy zrobić . Jak peh'oo będzie to już 4 adminów chyba , że dodo gdzie indziej pójdzie :) Krótko mówiąc : ogarnięty (bardziej ode mnie zapewne ^^), kulturalny (też może bardziej ode mnie) , ma doświadczenie w adminowaniu (to też lepsze od mojego exp'a :D). TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE. Nie widze Cie, gdy ktos mnie inforumuje o odpalach latam po wszystkich serwerach a Ciebie nie ma. Nie znam Cie, co to za podanie ze brak steam? napraw problem wtedy sie zglos, zrob reklamy, a gdzie psychostats? Dla mnie podanie denne, jestem na NIE.

Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.masz tu, twój steam (o ile psycho się nie myli ;) ):   STEAM_0:1:35519521
4. czas na serwerze:  http://cs-kopytko.pl/psychostats/tp/player.php?id=46004

Co do podania to w sumie można dać szansę. Nie mam nic przeciwko tobie, widziałem Cię kilka razy na TP, ale tak przelotnie jak mnie ktoś zawołał, bo teraz jestem mentorem dm ;) Także z tego co mówią koledzy admini z TP to jestem na Tak.

A teraz zrobie lekki offtopic.

Ja jestem na NIE. Nie widze Cie, gdy ktos mnie inforumuje o odpalach latam po wszystkich serwerach a Ciebie nie ma. Nie znam Cie, co to za podanie ze brak steam? napraw problem wtedy sie zglos, zrob reklamy, a gdzie psychostats? Dla mnie podanie denne, jestem na NIE.

  Jak go możesz widzieć jak na TP byłeś 5 razy po 5 minut ? Masz swoje psycho kochane >KLIK<
Nic do cb nie mam, ale denerwują mnie takie posty typu "Nie widziałem Cie na dd2 to duże nie". Chłopak spełnia wymagania, których ty nie miałeś, więc czemu mu nie dać mu szansy skoro Ty ją dostałeś? Myślisz, że jak jesteś tydzień adminem to już Twoje zdanie liczy się 5 razy tyle? To jakby się miał np. West, Drew, GRINGO, quantiq, arnold (itd.) wypowiadać w Twoim podaniu i pisać Ci, że Cię nie znają to myślisz, że dostałbyś admina? Nie sądzę...

 

Nie chcę żadnej wojny, ale to już się staje irytujące...
 

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To podanie mnie zabardzo nie przekonuje jest takie haotycznye nie wiem . To podanie wygląda jak byś je napisał w 5 min . Ale jak zostaniesz na naszej serwerowni dłużej niż 1 miech to masz odemnie. TAK. Rabbit ty jak masz tak pisać to lepiej się nie wypowiadaj.

 

PS. patrz do kogo hakie słowa używasz bo nawet się nie będę bawił tylko poleci skarga .

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE. Nie widze Cie, gdy ktos mnie inforumuje o odpalach latam po wszystkich serwerach a Ciebie nie ma. Nie znam Cie, co to za podanie ze brak steam? napraw problem wtedy sie zglos, zrob reklamy, a gdzie psychostats? Dla mnie podanie denne, jestem na NIE.

Peace.

 

a pamietasz Rabbit co napisales? 

kopiuj wklej:

 

Napisano 26 styczeń 2013 - 16:52

 

witaj ;D widze fan PFK juz Cie lubie wbijaj na dd2:).

 

Peace.

 

a teraz sie spinasz ze go nie znasz?!  w godzinach kiedy Ty latasz po wszystkich serwerach peH pracuje, a kiedy on gra Ty juz slodko śpisz.  Sorry za spam, ale sie zburzylem, nie lubie kiedy ktos sie przydzwania do mojego ziomka -_- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo mam czekać na uzupełnienie wzoru podania?

Znaj moją dobrą wolę, podanie zostanie zamknięte dziś wieczorem. Puki co nie ma czego oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem was.. ja wyrazilem swoja opinie .. i to na was mozna zglosic skargi. ;)

Edytowane przez raBBit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spamować dzieciaki, chyba nikt z Was nie czytał regulaminu, to jest podanie o admina, a nie offtopic, napiliscie swoje opinie i tyle, macie priva.

Nie długo to na prawdę warny bedą leciały za spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale zmieniam swoje zdanie, jestem na nie ponieważ gracz nie wchodzi na Forum i nie uzupełnia podania, oznacza to, że nie zależy mu na tej randze.

Gdyby wszedł, poprawił podanie to raczej nie byłoby  przeciwwskazań.

 

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwie że jeszcze warny nie lecą. Rabbit pozwole sobie zacytować przysłowie "wyżej srasz jak dupe masz". Ja tak jak c47 tez zmieniam zdanie. Na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×