Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Avesome

Ban ByQ

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam stwierdzam fakt ze viertnik jest jakis pojebany na glowie poniewarz dal mi bana 

 
[AMXBANS] =============================================== 
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin viertnik 
[AMXBANS] You are permanently banned. 
[AMXBANS] Banned nick : ByQ 
[AMXBANS] Reason : ' http : 
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl 
[AMXBANS] Your SteamID : ' ' 
[AMXBANS] Your IP : ' 79.191.3.29 ' 
[AMXBANS] =======================================
 
Szczerze niewiem za co. nierozumiem BAN PRZECHODZI NA CIEBIE... HISTORIA BEDZIE SIE POWTARZAC.... Kolego zarezerwowalem joz nick jak mi kazal Laki Nierozumiem poco te nerwy on niemial staem'a ja mam tylko ze niemoge na nim grac poniewarz mam lagi i mnie klatuje ( mam stary koputer ) A tak WGL to nieogarniam waszego toku myslanie HISTORIA BEDZIE SIE POWTARZAC BLA BLA BLA wam chyba na mozg siadlo... 
 
Prosze zeby ta sprawa zaja sie H@  Nikt Inny ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jedno. Wtedy co makisu dał ci bana ( sam mu powiedziałem żeby dał ci bana za aktywny) często sprawdzaM SERWERY MOŻE nie gram ale sprawdzam w informacjach o serwerach czt ktoś nie ma 20 fragów w 2 minuty gry itd i zauważyłem Gracza ByQ na tp i ffa więc spytałem czy masz steam powiedział że nie poszedłem na ffa sprawdziłęm i koleś miał steam, w amxbans był ban z nickiem byq bez steam więc dostałeś bana

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stwierdzam fakt ze viertnik jest jakis pojebany na glowie

 

Rozwaliłeś mnie tym :D Kolejny kolo się spina chociaż to bardziej szkodzi niż pomaga. Więcej kultury. Bo obrazą nic nie wskórasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tej wypowiedzi. Jak można być pojebanym na głowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodo chyba sie zgubilem poszedles na tp zapytales sie czy mam steam poszedles na ffa i zobaczyles ze mam steam nierozumiem tego.

Powiem ci tak mam steam ale mam na nim lagi poniewarz mam stary komputer dlatego gram na nonsteamie.

Pozatym po Ub od Lakiego wszedlem na serwer i ktos joz byl na mojim nicku moze to potwierdzic raBBit, Katarzynka powiedzialem rabbitowi zeby go banowal to on na to ze niewie ktory to ktory , zaczelem do niego mowic ale skumal to 2 ByQ i zmienil nick a pozniej kazal mi dziekowac ze sie podemnie potszywal i mowil ze mu lepiej idzie na nicku ByQ to cos tu jest nietak.... (hym lepiej muszlo moze mial wh???)

 

 

A to co napisalem o viertniku szczerze gosciu powinien sie leczyc bo dac komus bana za to ze poprzedni wlasciciel konta mial bana to jest chyba nietak moze pogarszam sobie tym sytulacje ale mowie prawde i zdania niezmienie...

Edytowane przez Avesome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup steama pogadamy. Obecnie to jesteś niestety niewiarygodnym ns'em. Szkoda czasu.

 

Po drugie z viertnikiem to przegiąłeś pałę. Na miejscu HA wywaliłbym Ci perma i na serwer i na forum. Chłopie nawet nie wiesz ile userzy maja lat, bo jesteś od stycznia tu i tak fikasz ? Chyba z koniem się na łeb zamieniłeś...

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

avesome, ty kompletny debilu, Dodo byl na FFA i zobaczyl kogos o takim nicku(steam), wtedy ja powiedzialem ze jest tez taki tylko ze na TP ale ns. 

 

czy ty naprawde jestes taki tępy.?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram tu 1 raz byl ziomek o nicku ByQ^^ , ale mu to nieprzeszkadzalo ze ja mam nick ByQ , a jak wszedlem na serwer to byla moja podszywka ByQ(byc moze to byla podszywka rowniez n , ?) ...

 Co do ciebie Bind to mam steam ale mam na nim lagi jak joz wspominalem mam starego kompa i mnie na steamie strasznie klatuje ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze ja joz zarezerwowalem swoj nick po tym zajsciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do ciebie Bind to mam steam ale mam na nim lagi jak joz wspominalem mam starego kompa i mnie na steamie strasznie klatuje ....

 

A ja jak wiatrak włączę obok kompa, to mi laguje cs na steamie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh. Niepotrzebny spam się robi.

 

Brak UB.

Co masz zrobić, żeby pograć z nami już wiesz z mojego postu w poprzednim temacie o UB. Nie próbuj otwierać nowego.

 

Bind pozwól że przytoczę Ci stare powiedzenie: " Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem "

I tym akcentem kończę temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×