Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nnnnnnn

[TP] ssy

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: v1
Serwer:tp
Twój SteamID:0:1:27247285
Twoje IP:83.9.43.148
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 15:18
Powód bana: wallhack
Nick Admina który zbanował: maksiu
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com (http://www.zippyshare.com/) i wklejamy tu do nich link.

http://speedy.sh/WNyXm/ssy.rar

Edytowane przez nnnnnnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden? a gdzie 2 pozostale? Czyli mam rozumiec ze wybrales sobie ten jeden kiedy juz wylaczyles WH? :)   

 

Prosiłbym rownież o obejrzenie przez pozostała część Administracji jak i UB Support o obejrzenie poniższego demka i Twoich akcji :) 

 

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1302081504-de_inferno-1360332240-1360333440.zip

Edytowane przez maksiu921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuckkkk sory zapomniałem spakować sec zaraz dam link -.-

 

porszę link do 3 ss-ów dawno nie wrzucałem i zapomniałem się

 

http://speedy.sh/WNyXm/ssy.rar

 

a demko jak chcecie to oglądajcie nie mam raczej żadnych zastrzeżeń :)

Edytowane przez nnnnnnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, na ssach nic nie zobaczylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno zobaczyć cokolwiek przecież jak 2 ss'y z 3 są zrobione z zoom'em na ścianie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy zelkach? ;/ on byl za sciana na zelki to on wyszedl kiedy cofnales z pochylni:) 

 

tez dlatego wstawilem demko z mapy  :) ciekawe akcje byly ;p namierzanie goscia podczas ssow i chwile wczesniej tez.. idac caly czas

Edytowane przez maksiu921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namierzanie gościa ? człowieku jesteś śmieszny za przeproszeniem , pograj kilka lat w tą grę , nie wiem kup dobre słuchawki , patrz radar gdzie kto ginie to raczej będziesz wiedział gdzie mniej więcej ktoś padł i gdzie może być ten co go zabił. Ciekawe akcje ? pewnie chodzi Ci o ten skan w banan, fakt dziwnie wyszło, nawet sam się nie spodziewałem że go tam zabije ale cóż fart. Z dużym piachem pewnie spinasz , ale wybacz typ co rundę tam stoi to chyba oczywiste .

 

stary, obejrzyj demo dokładnie podczas robienia ss-ów z pochy poszedłem na drugi bo padł tam typ z mojego teamu, wychyliłem się na drugi środek i typ wyskoczył z żelek po czym wbiegł w domek , po moim strzale wyszedł z domku i strzelał w moją stronę , i zacząłeś robić ssy więc chyba tam był , nei wiem nie patrzałem na tego typa być może uciekł na środek

Edytowane przez nnnnnnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj widzialem jak namierzales, nie powiedzialem ze byles odpalony, tylko celownik miales caaaly czas przy nim, nie bulwersuj sie :) zrobilem tylko ssy, nie oskarzylem Cie o nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku hmm myślę że oskarżasz mnie o wh patrząc na Twój pierwszy post ale luz,

 

nie namierzałem tylko po prostu włączyłem zooma po to aby było łatwiej trafić typa jakby stał w tych żelkach, bo jakbym wychylił bez zooma to byłoby ciężej go zabić , chyba oczywiste ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem masz racje, tylko ze celowalas doslownie prosto w typa, okej przypadek :) a w pierwszym poscie to bylo tylko pytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie namierzałem popatrz dokładnie wychodzę z celownikiem mniej więcej na żelkach a typ już skoczył na drugi środek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 min - nie powiesz ze to był skan tylko widok wh na przeciwnika 

13:31 - widzi że jest ktoś za ściana tylko nie chce go od razu zabić więc wali full auto obok, później wszystko jasne 

15:31 - rzuca granata w tt i szybko w ścianę.

 

Jak dla mnie to jest odpalone na 100 % 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 90% po wrzuceniu screenów ze starego konta nie było by tego zamieszania :D

Nie oglądałem demka, bo myślę że jest to zbędne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minuta: typ z mojego teamu wbiega na banan i zostaje zabity przez typa który stoi po prawej stronie za ścianą ( chyba każdy usłyszy skąd strzela albo się domyśli że on tam pewnie jest) więc go zeskanowałem

 

13:31: stoję w domku pada typ z paką przed bananem, wracam po pakę słyszę że 'TrollFace' strzela z banana więc skanowałem ale go nie zabiłem, myślałem że stoi na daleko za skrzynią więc wybiegam mniej więcej z celownikiem na tamte dalsze skrzynie ale stoi znacznie bliżej i widać mu prawie całą broń więc chyba każdy by go zabił

 

15:31 : skan hmm jak pisałem wyżej nie spodziewałem się że go zabije, na demku widać jak strzelam aby strzelić i cofam na drugi ale zobaczyłem że zabiłem ziomka więc cofam żeby skanować dalej -.-

 

fakt matek , nie zauważyłem że jestem na innym koncie ..

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz tu tylko ponapinać się ?  Bo chyba nie jesteś zbyt lubiany na tej serwerowni lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz tu tylko ponapinać się ?  Bo chyba nie jesteś zbyt lubiany na tej serwerowni lol

Widzę znowu się spinasz co do mojej osoby, ale się nie dziwie,jest to adekwatne do twojej przeszłosci w szkole koksie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha jak ja kocham te spiny hahaha . Załóżcie sobie kalesony i uspokójcie się  <beisbol> .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, weźcie zamknijcie ten temat albo niech się reszta wypowie bo zaraz bedO hejty na siebie jak w innych tematach hueheuheuehueh  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak lubie! hahahahhahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×