Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
{WGW} Dodo

Esl, 32 bit

42 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem w tym esl guardian, najwazniejsze co jest to cl_lw 1 i cl_lc 1

cl_lw 0, z wyglądu broń w prawej ręce, nóż w lewej, ale tak naprawdę odczuwa się dyskomfort strzelania, takie jakby opóźnienie, zmienia się też recoil broni:P 
cl_lc 0, to takie jakby lagi, nie pamiętam dokładnie co ta komenda robiła, ale odnosiła się ona do ustawień łącza, czyli rate 25000, cl_rate 2000, cl_updaterate 101, cl_cmdrate 101, cl_cmdbackup 2. Pozdrówki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , dobra , nie spamujcie już . Trzeba wprowadzić przede wszystkim test na 32 bity. Strażnik też może być , ale niech wymusza tylko interp i rate, bo niektóre z wartości wymuszanych przez strażnika mogą utrudniać grę graczom.Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że 32 bit najlepsze, również tak myślę. Ale co powiedzą gracze ze słabszym komputerem?

Oni nie pograją sobie na 32 bitach, dlatego też używają 16 bit.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a jednak.:) 

Nie każdego stać na komputer za 2000-4000 tyś. :) 

Więc wiecie.;) 

Ja oczywiście jestem za wprowadzeniem 32 bit. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huehue ja mam kompa sprzed 6 lat za 1800 chyba i tylko procesor bym zmienił :D Dobra , Petrus decyduj , bo już nie do końca na temat jest rozmowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy na CS, trzeba mieć kompa za 2000-4000 zł, ja grałem w kafejce x lat temu na necie max 256, i dawało rade, to nie cs go, ani lol, jak chcesz to mam na strychu kompa starego który ma z 7 lat, co prawda to rakieta nie jest, ale z 32 bitami sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłbym za wprowadzeniem tego testu na 32 bity. Nie raz się spotkałem z problemem na serwerze, że spamowali mi coś w stylu: 'Eejjj ten GRACZ ma WH, on mnie widzi na niewidzalności, banuj go!". No i oczywiście trzeba sprawdzić. W 98% przypadków ban leciał na 5 min za 16 bitów. 
Reasumując, test na pewno spełni swoją rolą i jak najbardziej chciałbym go zobaczyć na CoDzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nie byłbym za banowaniem od razu. Z tego co pamiętam, to dodatek ten daje Ci 2 lub 3 próby (chyba można to ustawić). Polega to na wciskaniu numerków więc chyba analfabeta by sobie z tym poradził. Zamiast bana dostaje kicka i tyle. Przy czasem dużym oblężeniu serwera kopytko, np. d2only to wystarczająca kara chyba :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie temat powinien ucichnąć bo skoro serwery maja być only steam to jest on nie potrzebny. Gdyż nie będzie już grafiki 16 bitowej, a komendy takie jak interp będą wywoływane same :)

 

Powinni też usunąć grafikę software żeby nie było problemu na COD'ach czy diablo modach

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie temat powinien ucichnąć bo skoro serwery maja być only steam to jest on nie potrzebny. Gdyż nie będzie już grafiki 16 bitowej, a komendy takie jak interp będą wywoływane same :)

 

Powinni też usunąć grafikę software żeby nie było problemu na COD'ach czy diablo modach

 

A co mają bity grafiki do NS, czy też steam. Jesteś frajer to grasz na 16 bitach, a nie na 32 bitach, proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus zaakceptuj te dwa pluginy i zamknij już temat bo sie robi spam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

A co mają bity grafiki do NS, czy też steam. Jesteś frajer to grasz na 16 bitach, a nie na 32 bitach, proste.

Pewnie chodziło mu o grę już po zapowiadanej łatce, która uniemożliwi gry na dwóch protokołach, a na wersji steam będzie tylko 32 bity.

 

Ogólnie jestem przeciwny temu pluginowi. Większość graczy liczy na prostotę i szybkość wejścia na serwer. Jest to coś podobne do pobierania modeli i muzyki z serwera. Jeżeli zajmuje to za dużo czasu lub też robi się to za często to gracze szukają innych serwerów, na które wchodzą bez problemów.

 

Myślę, że na razie warto poczekać na rozwój sytuacji aktualizacji steam oraz serwerów.

Na chwilę obecną na serwerach bez modów, plugin nie zostanie wprowadzony.

 

16-sto bitowców trzeba wyłapywać, jednak trzeba znaleźć mniej inwazyjny sposób.

 

Poza tym, plugin można w bardzo łatwy sposób ominąć zmieniając rodzaj/typ grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×