Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
мопѕтея

[TP] Ban MonsteR.

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: MonsteR
Serwer: TP.
Twój SteamIDSTEAM_0:1:17705900
Twoje IP: 178.216.27.79
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):
Powód bana: Nie wiem.
Nick Admina który zbanował: Nie wiem
Link do screenów 3x/demka: Właśnie tutaj problem, zostało mi zrobione demko. Mam windows 8 i w folderach w cs nie mogę znaleźć tego demka. Już miałem kilka razy taki problem albo z ss'ami albo z demka'mi. Właśnie w tym momencie nie wiem co zrobić, ponieważ nie chcę marnować steam 2k08 z tego powodu że nie ma demka. Na poprzednich serwerach zostało sprawdzone HLTV i wszystko było dobrze. Można tutaj zrobić to samo ?. Z góry dziękuje wszystkich i liczę na jakieś umorzenie. Ja poszukam w internecie jak naprawić ten błąd, jeśli nie znajdę proszę mi pomóc. Liczę na pomoc adminów albo kogoś innego z teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demku które ci zrobiłem było by widac czy masz wh bo jest robione z twojego punktu widzenia, tak jak ss a hltv nie będzie sie nadawać bo nie grałeś długo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster, musisz sie przyzwyczaić, nowy gracz na TP który coś ogarnią = od razu demko/ss'y. :-D

 

Jestem za tym żebyś poczekał na HLTV, masz na stronie głównej, i wrzuć tutaj. Obejrzymy i zobaczymy czy słusznie dostałeś bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://160226.hltv2.pukawka.pl/hltv-1302121934-de_train-1360694040-1360695600.zip

 

Akcja 19.30 koleś stoi za beczką nie widać go a sam nie mógł wskoczyć więc nie mógl sie domyślić że tam może być i kill, potem odrazu mnie za beczke

 

Akcja 19.44 v1 chyba taki miał nick idzie na szifcie a on wie i czeka i strzela szybciej niż go zauwazył

Akcja 21.33 patrzy juz przez róg na niego no i  ten moment był na demku zobaczył że sie kręci mu demko i i dalej nie poszedł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WGW.


 


Powiem tak, przeczytałem wasz cały regulamin i nie ma tam zmianki o tym że TS3 jest zabroniony :), właśnie w tym czasie gdy ogarniałem podpowiadał mi kolega z poprzedniego teamu gdzie jest dany zawodnik " Prawie " jak wallhack było, tyle że musiałem mieć odrobinę szczęścia przy tym co robię, ponieważ gdy bym za szybko wyleciał to od nie dążył by podpowiedzieć. A jak kolega żył i reszta teamu to mówił gdzie kto kampi :). Przepraszam za to, ale myślałem i jak na razie myślę że to jest tutaj dozwolony... Liczę na UB.


I wszystkich przepraszam.


Edytowane przez мопѕтея

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi to udowodnisz? Ja ci udowodniłem podejrzane akcje ty mi niestety nie udowodnisz że ci ktoś podpowiadał, niby demka nie masz ale demko mimo systemu operacyjnego zapisuje sie w standardowym folderze, potem niby ktoś ci podpowiada. Jak dla mnie brak ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

{WGW} Dodo, dnia 13 Lut 2013 - 12:41, napisał:

 

Jak mi to udowodnisz? Ja ci udowodniłem podejrzane akcje ty mi niestety nie udowodnisz że ci ktoś podpowiadał, niby demka nie masz ale demko mimo systemu operacyjnego zapisuje sie w standardowym folderze, potem niby ktoś ci podpowiada. Jak dla mnie brak ub

 

 

Właśnie nie wiem jak Ci to udowodnię, pisałem wcześniej tam że na win 8 nie zapisuje się jakiś błąd, tak samo pobrane pliki z internet expoler nie zapisują się .... i nie wiem co zrobić, tak koniecznie chcesz mi zmarnować steam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

na win 8 nie zapisuje się jakiś błąd, tak samo pobrane pliki z internet expoler nie zapisują się

 

 

 

to jest akurat bzdura bo sam mam Win8 i nigdy nie mam takich problemów.

 

Jak się sprawa nie będzie mogła wyjaśnić to wrzucimy na BLa i ocenią dodatkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz. Po co kłamać? HLTV pokazało te akcje, plus nie wstawienie demka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×