Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Nowe premium

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zaproponować dodanie paru nowych klas premium ponieważ 4 klasy to nie jest wiele podaje następujące propozycje (jeżeli ktoś ma pomysł na jakąś fajną prem lub widział na innym serwie niech piszę w poście) :

 

1.Nazwa klasy: Łowca Nagród

Opis klasy: klasa premium

Broń: ak47/m4 awp + deagle

Zdrowie: 5

Kondycja: 20

Wytrzymałość: 10

Inteligencja: 5

Dodatkowe cechy/umiejętności: 1/3 natychmiastowego zabicia z noża + rakieta.

 

 


2.Nazwa klasy: Kucacz

Opis klasy: Klasa premium

Broń: M3


Zdrowie: 30

Kondycja: 0

Wytrzymałość: 10

Inteligencja: 0

Dodatkowe cechy/umiejętności: Jest całkowicie niewidzialny kiedy kuca z nożem+ posiada podwójny skok.

 

 

3.Nazwa klasy: Dewastator

Opis klasy: Klasa premium

Broń:
autokampa (podaję tą propozycję ponieważ kiedyś była klasa posiadająca
tą broń ale ja wycofano ponieważ była za silna, w związku z tym
proponuję aby była podobna do niej lecz premium)


Zdrowie: 25

Kondycja: -25/-15

Wytrzymałość: 50

Inteligencja:0

Dodatkowe cechy/umiejętności: po aktywacji 10 sek niewrażliwosci na miny/rakiety/autodestrukcje i podwójny skok

 

 

4.Nazwa klasy: Super Saper

Opis klasy: Klasa premium

Broń:
p90+glock


Zdrowie: 10

Kondycja: 0

Wytrzymałość: 5

Inteligencja:0

Dodatkowe cechy/umiejętności: Posiada 5 min oraz ma zmniejszona widoczność jak partyzant.

 

5.Elektryk 
Inteligencja: 15
Zdrowie: 25
Wytrzymałość: 15
Kondycja: 30
Bronie: m4a1+deagle
Dodatkowy opis: Masz 3 błyskawice ( Użycie: Klawisz E )

 

6. Dziki Jumper
Inteligencja: 5
Zdrowie: 20
Wytrzymałość: 10
Kondycja: 35
Bronie: knife
Dodatkowy opis: Ma AutoBH, 1/1 z noża oraz jego widoczność spada do 25

 

7. Helikopterzysta
Inteligencja: 0
Zdrowie: -80
Wytrzymałość: 0
Kondycja: -20
Bronie: he, smoke, flash
Dodatkowy opis: Posiada helikopter na sterowanie

 

8. Inżynier [VIP]
Inteligencja: -5
Zdrowie: 20
Wytrzymałość: -10
Kondycja: 15
Bronie: mac10, p90 Dodatkowy opis: Może stawiać działko (PPM)

 

9. Beltownik ( ta klasa mogła by być dodana jako zwykła ponieważ nie ma nic nadzwyczajnego a milo się nią gra)
Inteligencja: 0
Zdrowie: 8
Wytrzymałość: 1
Kondycja: 4
Bronie: ump45
Dodatkowy opis: zamiast noża ma kuszę i 6 beltów

 

14. Miotacz
Inteligencja: 10
Zdrowie: 15
Wytrzymałość: 5
Kondycja: 20
Bronie: m3
Dodatkowy opis: Posiada miotacz ognia zamiast noża

 

 

     Na razie to tyle. Jeszcze poszukam potem czegoś ponieważ większość jest z innych serwerów na których grałem i te klasy naprawdę dają przyjemność z gry ;) Piszcie które klasy mogły by być wprowadzone i swoje pomysły. Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre klasy warte uwagi

kucacz- może ninja? ładniej brzmi i pasuje
dewastatow... odpada i koniec!

super saper? Jest już Saper i jest prawie identyczny

dziki jumper powinien dostać chociaż usp

 

Helikopterzysta? WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasy są spoko można by niektóre wprowadzić . Miotacza nie wprowadzać bo to zła klasa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze - jestem hejterem. Co mi się nie podoba: 
 

Skopiowałeś te klasy z jakiegoś innego CoD'a (o to akurat nie czepiam się najbardziej) ale widzę, że są tu jakieś wartości "na minusie" typu -80, -30 i jakieś małe na plus. Tu rodzi się pytanie: Jaka jest podstawowa wartość, że są tu jakieś 'na minus". Chodzi mi o to, czy jak przeciętne premka ma na start 130hp i mamy przy niej - 80zdrowie, to będzie miała w rezultacie 50? bezsens - tu się kompletnie nie postarałeś. 
 

Wspomniałeś, że chciałbyś wprowadzić klase "super premium". I czym niby miała by się różnić? 

Jeśli wprowadzono by kilka dodatkowych "premek", myślę że skończyła by się promocja - Kup Vip'a - otrzymasz wszystkie premki - skończyłby się dla Was dzień dziecka i wybieranie między klasami. Musiałbyś się zdecydować na jakąś konkretną. Po za tym, nie wiem czy wogóle jest sens wprowadzania kolejnych klas. Te Ci nie wystarczają? Gram tu [na kopytkowym CoDzie] od przeszło 2 lat. Przeżyłem różne zmiany,  ale pamiętam czasy gdy biegało się mając 240lvl komandosem czy wtedy kamikadze, który miał 2 rakietki - wtedy byłem nie do powstrzymania ;D Patrząc na teraźniejsze czasy, nie ma co narzekać. Mając Vipa i trochę pojęcia jak grać jesteś prawie nie do zabicia. Nie można narzekać, że mając premke nie odczuwasz różnicy - sam przez jakiś czas miałem i myślę że obecne klasy są wystarczające. 

 

 

Beltowik(...)  zamiast noża ma kuszę i 6 beltów

  
Co?? bełtów ? czy o co chodzi?? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wprowadzać super premium bo to według mnie nie ma sensu nawet na innych serwerach. Bełtownik - po prostu posiada taki plugin który zmienia kose na kuszę.

 

 

 

PS. @GRINGO poddałem propozycję nowych prem ponieważ teraz wszystkie prem posiadają bronie: ak,m4,awp, myślę że parę osób zachęciły by prem które by się czymś wyróżniały.

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za klasą , w której jest się niewidzialnym (bez tajsonów i nindż :P ) i ma się tylko usp , albo samą kosę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jest się niewidzialnym tylko podczas kucania ;p To by było nie do zniesienia niewidzialność bez itemu +jakaś broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe klasy na razie odpadają.

Jeżeli masz jakieś propozycje odnośnie udoskonalenia obecnych klas, bo są za słabe lub nikt nimi nie gra  to zapraszam do proponowania.

 

Co do klasy z kłuszą i strzałami to bardziej pasuje to pod Diablo. Widziałem taką klasę nie raz i robi ona szał tylko przez chwilkę. Później nikt ją nie gra, bo po prostu mniej się z tego wali niż z normalnych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×