Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Blackhill

Problem z oznaczeniem przeczytanych postów

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale. Otóż mam problem z oznaczeniem przeczytanych postów na forum. Pokazuje mi cały czas że mam 142 wiadomości. Sprawdzałem na innych przeglądarkach i zawsze jest to samoaaaaadq.png

Czyściłem ciasteczka nicnie pomogło. Wcześniej było oznaczony temat jako przeczytany i nie pokazywało więcej. Czy to może być wina ze strony komputera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, chyba ktoś tu nie zna silnika forum :P

 

Nie chce mi się tego tłumaczyć, słabo widzę na oczy. 

Ale cóż spróbuje. 

 

Jak już mówiłem problem polega na tym, że się trochę nie znasz.  Posty masz wszystkie przeczytane spójrz: 

beztytuunfm.jpg

 

Te 3 działy, które na screenie są grubą czcionką są nie przeczytane. (Te w czerwonym kółku: A bana dostałem :(, Cs-warownia, Esl 32bit)

Ten 1 dział (Te w czarnym kółku: Witam), który jest normalną czcionką jest przeczytany.

 

Ale widzisz ten panel z prawej strony? W tym tkwi problem :) Zaznacz sobie takie coś jak "Nieczytana zawartość", a nie "Ostatnich 6 miesięcy" Jak Ty aktualnie posiadasz.

 

Dlaczego? Dlatego, że zakładka "Wyświetl nową zawartość" działa tak, że pokazuje nam wszystkie nowe posty jakie zostały napisane w ciągu "X" (Wyjątek "Nieczytana zawartość, ale to niżej)  nie ważne czy one zostały przeczytane czy nie. 

Ty masz zaznaczone na "6 miesięcy" czyli pół roku i ta właśnie zakładka pokazuje Ci WSZYSTKIE POSTY, KTÓRE ZOSTAŁY NAPISANE W PRZECIĄGU 6 MIESIĘCY.

 

 

 

X- To jest właśnie takie coś: beztytuuaiz.png

 

 

 

 

Dlatego: 

Opcja A:

1) Wejdź jeszcze raz w zakładkę "Wyświetl nową zawartość" 

2)Ustaw na "Ostatnich 24H" Tak jak to jest na screenie wyżej

 

Wtedy będą wyświetlały Ci się posty, które zostały napisane przez ostatnie 24h. Jeżeli temat był napisany dłużej niż 24H znika stamtąd  

 

 

Opcja B:

1) Wejdź jeszcze raz w zakładkę "Wyświetl nową zawartość" 

2) Zaznacz "Nieczytana zawartość" beztytuufmr.png

Wtedy będą się wyświetlały posty i WYŁĄCZNIE TE, KTÓRE NIE PRZECZYTAŁEŚ  

 

 

I opcja A jest dobra bo wiesz wszystko co się działo na forum w ciągu 24godzin i opcja B też git ;)

 

 

Teraz rozumiesz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurwa taka mała durnota, ale tyle pierdolenia

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×