Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jak sie gra w te pistolety

prosba o unban. jak sie gra w te pistolety?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że 30 minut na wstawienie SS na forum jest nie jakąś niezbędną sprawą a po prostu bezsensowną zasadą bo to, że wstawiam je dobre 5 godzin po fakcie nie zmienia faktu, że jestem niewinnie zbanowany na serwerze w którym zdobyłem już wiele oznak bez pomocy cheatów, nie oszukując i na którym czasu spędziłem tak wiele ( jak widzę w ogóle niepotrzebnie ). 

 

Twój nick z gry: jak sie gra w te pistolety?
Serwer: DM + BF2
Twój SteamIDSTEAM_ID_LAN
Twoje IP178.23.106.200
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 16/02/2013 - 14:42:43
Powód bana: nie jestem pewien, ale chyba nie podano. w trakcie zbanowania akurat zmieniała się mapa a na say,u wyskoczył komunikat o zrobionych screenach. Od razu po tym nie mogłem już dostać się na serwer ( sytuacja podobna jak w niespodziewanym odłączeniu internetu )

Nick Admina który zbanował :RA$H!D
Link do screenów 3x/demka 

http://speedy.sh/bVVUH/moje-czity.rar

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to powód musiał być... jeżeli dostałeś ssy to na pewno taki: "wrzuć ss'y na cs-kopytko.pl/masz 30 min"

2. zły link do pobrania ss'ów

3. regulamin to nie jakieś bezsensowne zasady głupcze. Masz 30 min na wstawienie ss'ów ponieważ przez te 5h po fakcie mogłeś je już jakoś pozmieniać w programach żeby wyszło na to że jesteś czysty.

4. podaj prawidłowy link do ss'ów, ale twoje lekceważenie regulaminu jest bardzo wymowne w swoim znaczeniu więc wnosił bym o to abyś nie dostał UB.

 

 

Sądzę, że 30 minut na wstawienie SS na forum jest nie jakąś niezbędną sprawą a po prostu bezsensowną zasadą bo to, że wstawiam je dobre 5 godzin po fakcie nie zmienia faktu, że jestem niewinnie zbanowany na serwerze w którym zdobyłem już wiele oznak bez pomocy cheatów, nie oszukując i na którym czasu spędziłem tak wiele ( jak widzę w ogóle niepotrzebnie ). 




Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle podobnie do jak sie gra w te pistolety?(ale nie uwazam zasady i regulamin za bezsensowne) poniewaz gram juz dość długo w cs to wiem co i jak  w przypadku bana zrobic itd. gdyby jakiś początkujący dostał bana, to raczej kicha troszke mało czaśu jest, nie wyrobi sie (ja grając w Cs-a juz 3 lata,ledwo udało mi sie wstaić w 25 min razem z rejestracją a co dopiero początkujący.Mnie uczył kolega przyszedł,dopiero na drugi dzień) wiec myśle ze faktycznie jest mało czasu.

a pomysleć jakby (początkujacy) nie miał poczty,rejestracji i wgl

 

wiec proponuje wydłuzyć czas do  90 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bana, nie wiem za bardzo o co chodzi. Nie zmienię nicku więc jeżeli uważacie, że powinienem mieć bana to zbanujcie mnie. Grzybek co niby można zmienić w SS? Jeżeli można to powinny być specjalne do tego programy a ja raczej o takich nie słyszałem no chyba, że chodzi Ci o dorysowanie ścian w paincie ;) Spróbuje wstawić te 3 SS a 30 minut jest na prawdę nie potrzebne chyba, że się chcę sprawdzić szybkość użytkownika w obsłudze komputera. Takie wstawienie SS to 15 minutowa sprawa, ale nie dla wszystkich. 

 

No i szczerze mi przykro za obrażanie waszego regulaminu... Nie no a tak serio to fakt nie powinienem tak mówić sorry. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz bana to wbijaj i graj, a jeśli admin miał co do Ciebie wątpliwości bo miał pecha, że trafił na zmianę mapy i ban nie wszedł. W razie czego zrobi screeny jeszcze raz w swoim czasie ;)

 

Miłej gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: UB

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×