Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
kamil170595

Ścianka Anty rush

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to ze mozna by było wgrac plugin ze Ściana Anty Rush po srodku mapki  i ustawic scianke na jakies 20-40 sec po rozpoczeciu Rundy . Bo Gdy jest duzo osob na serwie to pare sekund i po rundzie. wystarczy rush i koniec rundy..  i mysle ze lepiej by sie z tym gralo ;p Wiec Wypowiadajcie sie co na ten temat myslicie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, lubiłem grać na awp_india, ale właśnie to mnie ciągle tam wkurwiało. Na pewno lepiej się będzie grało :P Proponuje ten anty rash zrobić nie na czas tylko gdy zostanie ostatni gracza z teamu to się wyłącza tak jak na tp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam to za coś zbędnego. Takie są realia tej mapy, że osoby bardziej ogarnięte rashują. Trzeba się orientować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja też ostatnio gram troszkę na awp i rashowanie to jest kwintesencja tej mapki xd Nie potrzebnie wprowadzać jakieś zmiany jest dobrze jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rash na tej mapej to jest bardzo dobra taktyka , dzięki której przeciwnik traci koncentrację , bo musi skupić na 2-3 miejscach . Np. rash terro na nuku przy dobrym graczu ct może skończyć się totalną klapą . Wiem bo sam kiedyś na pochylni załatwiłem 6 terro. A po 2. przyjmijmy , że zostaje 1ct i kampi za pudlem , terro skanują i nie mogą trafić . I co mają czekać na wyłączenie A-R ? Nie , chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odrzucona.

@@kamil170595,  nie zniechęcaj się. Każdy może proponować co uzna za słuszne, od tego jest forum.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×