Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KRYCHA!

Podanie by KRYCHA! dm+bf2

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: KRYCHA!
2. Steam ID: steamcommunity.com/id/krycha2341/ ( aktualnie wolę grać na ns mam słaby komputer, i więcej fps na ns)
3. Serwer: bf2 +dm
4. Wiek: 16
5. Czas spędzony na Serwerze: jeszcze nie mam tyle bo na nowym nicku gram, ael razem wziąść z 3 nicków ( I like Pussy ! :D, WD/ KRYCHA!, KRYCHA! )
6. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Bardzo duże. Miałem już 4 serwery. Cod, tp, only dd2, 4fun ) Nam wszystko, od cvarów do rcona przez amxbans i wszystko co trzeba wiecieć
7. Znajomość AMXX (x/10) 9/10
8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Umiem adminować. Czesto gram na serwerze. Czesto gram na serwerze w raz z cziterami których uwielbiam. bo przez nich psuje mi się rank i wychodzą gracze z serwera. A nawet jak jest C47, to i tak ma w dupie cziterów, woli latać z krową i zabijać. Dziś grałem z 30 minut, bo już nie mogłem na to patrzeć i przyszedłem u na forum złożyć podanie. było 2 wh, 3 aimów i 1 typek na sofcie+16bit. Chiałbym to jakoś ogarnąć, i pozwolić graczom pograć uczciwie. Raz zaczołem demka kręcić, to nakręciłem chyba z 6 i nadal byli nowi cziterzy. Nie ma szans na nakręcenie all czitów .. Ps.: Najbardziej zasyfiony serwer jaki widziełm. Cziterzy na porządku dziennym ..
9. Mikro [TAK/NIE]: Tak ( jestem w trakcie mutacji, więc mam bardzo piskliwy głos..)
10. Akceptacja Regulaminu: Tak
11. Reklamy: -----

Edytowane przez KRYCHA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE! Dla czego? Oto powody:

1. Brak steam

2. Brak reklam

3. Konto założone specjalnie dla podania. Posty wbite idealnie na potrzeby jeszcze te zbieranie czasu z nicków... jak dla mnie to za bardzo napalony na tego adma jesteś wszystko zrobione na potrzeby podania.

4. II. Podanie możemy złożyć jedynie wtedy, gdy nasze konto na forum ma więcej niż 30 dni.

5. Steam ID - Wymagany, jeżeli nie masz nie składaj podania

6.Podania na Admina można składać od 20 postów. Nie należy
odkopywać i pisać w starych tematach. Piszemy jedynie sensowne
wypowiedzi w tematach obecnie komentowanych.
Zobaczcie jego sensowne posty... (http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/user/20276-krycha/)- link do profilu.

Mam jeszcze jedną sprawę. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia do C47 to do tego jest odpowiedni dział.  Nie sądzę żeby admin olewał sytuacje typu 2wh, 3 aim.

 

Policz sobie ile zasad złamałeś a raczej nie spełniłeś.

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

NIE, powody wypisane powyżej.

 

 

 

A nawet jak jest C47, to i tak ma w dupie cziterów, woli latać z krową i zabijać

 

 

Chamowaty i bezczelny. Może tak łaskawie zgłosisz, że masz do kogoś podejrzenia zamiast się pluć? Czepiać się każdy potrafi ale postarać się to już nie?

 

Kolejny 16 latek który płacze bo pada. PFFFF

 

Jeśli ci broń "krowa" nie pasuje to napisz temat żeby ją zablokować, chętnie razem z innymi pośmieje się.

 

 

edit:

 

I like pussy - i wszystko jasne, gość do mnie sapie odkąd wchodzi na serwery.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Lucie ! Czy fam nie podkresila na czerwono jak madźie źle napisane fyrazy? WziĄŚĆ siem do naóki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dzisiaj dołączyłeś na forum. Niestety ale pewnych wymogów w regulaminie przeskoczyć się nie da. Oczywiście pominę spam... ;) Na razie nie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niespełniasz połowy regulaminu ;/

Na serwie Cie niewidziałem , jesteś tu nowym graczem zapewne .

Jeśli masz wonty do C47 to złoz skarge ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Na serwerze Cię nie widziałem:)

Nawet połowy rgulaminu nie spełniarz:]

Edytowane przez Mały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku zgadzam sie z gringo, piszcie 5 minut dłużej a poprawnie, dotyczy to składającego podanie jak i wypowiadających sie. Z tego co widze to on ma steam i reklame ip jakiegoś cs-ps. Jedynie ta znajomość amx i spraw technicznych serwerów mnie przekonuje bo mało u nas takich. Nie tylko on nabił posty dla podania, Patusia też nie spełniała daty rejestracji a wielu nie patrzyło na to i było na tak, CreO też nie miał za wiele postów i nie miał 30 dni i dostał adminam, Rabbit tak samo i Holas, nie wymieniam dalej, a co do c47 sam ostatnio płakałeś bo cie zabijałem bo podobno kampiłem, i nie ukrywam że jestes bardzo zaaferowany grą więc może trak być że nie zwracasz uwagi ale co do tego nie mam pewności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do c47 sam ostatnio płakałeś bo cie zabijałem bo podobno kampiłem, i nie ukrywam że jestes bardzo zaaferowany grą więc może trak być że nie zwracasz uwagi ale co do tego nie mam pewności

 

 

płakałem? Jak każdy napisałem, coś typu do ch.. ale pech bo padłem a nie PŁAKAŁEM, wypraszam sobie. poza tym ciekawe bo jakoś na bf2 Cie nie widuje, może nie oceniaj ludzi po 5 minutach!

 

a w tym spamie jaki jest na say łatwo coś przegapić, poza tym ciekawe, że on jeden ma wonty a nikt inny się nie skarży. KONIEC O MNIE, jak ktoś coś do mnie na to zapraszam do działu skarg.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

NIE, powody wypisane powyżej.

 

 

 

 

 

Chamowaty i bezczelny. Może tak łaskawie zgłosisz, że masz do kogoś podejrzenia zamiast się pluć? Czepiać się każdy potrafi ale postarać się to już nie?

 

Kolejny 16 latek który płacze bo pada. PFFFF

 

Jeśli ci broń "krowa" nie pasuje to napisz temat żeby ją zablokować, chętnie razem z innymi pośmieje się.

 

 

edit:

 

I like pussy - i wszystko jasne, gość do mnie sapie odkąd wchodzi na serwery.

bo to mój brat wchodzi i dże morde

dobra, kij z tym serwerm. bd tam grał aie i tak bd w chuj czitów bo jest 2 adminów którzy wchodzą raz na tydzień, a jak są to i tak nie banują.

 

c47, ile to ja razy pisałem na u@ że są czity. a ty nagle ban: spamujesz na u@, wchodze po banie a czit nadal lata na serwie. pozrdro za zdowe podejście. adminów nie przyjmujecie, a chcecie żeby nie było czitów. jakiś koleś amxx 4/10 przyjęty. c47 następny ogar. dobra  .. zamykajcie bo:

 

"rzal i bul" na to patrzeć jak marnujecie serwer, i macie w dupie graczy którzy muszą być zabijani przez czitów i c47 ( full agent)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dm jest 2 adminów . To ja ci ich wyliczę : c47 , dodo , drew ;) , RASH!D , West , osobiście często gram :) Czyli c dodo i drew to jedna osoba a rash west i ja to 2. Wow :D Dobra stary , nie gniewaj się ale chyba za krótko grasz . A poza tym niedawno jeszcze doszedł why so seroous ;) Petrus zamykaj bo spam już tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to mój brat wchodzi i dże morde

dobra, kij z tym serwerm. bd tam grał aie i tak bd w chuj czitów bo jest 2 adminów którzy wchodzą raz na tydzień, a jak są to i tak nie banują.

 

Po takich słowach to nie wiem czy jeszcze będziesz miał uznanie na Kopytko , "kij z tym serwem" to po co wgl składałeś to podanie skoro i tak masz to za przeproszeniem gdzieś. Chciałeś admina tylko na pokaz czy jak ? Nie żebym był jakoś wrogo do Ciebie nastawiony czy coś , ale "mój brat wchodzi" , czyli wychodzi na to że twój brat w każdej chwili coś odwali i co wtedy ? A co do cheatów masz opcję zgłoś online.

 

Przemyśl dokładnie po co składasz podanie i w jakim celu bo to nie jest jakaś tam zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę cie jeżeli ty masz 16 lat to ja jestem królewna śnieżka. Człowiek który ma 16 lat to już tak nie płacze bo dorasta do wielu sytuacji po twoim podaniu i słowach myślę że masz około 13 lat błaagam cię idź się uczyć poprawnej polszczyzny... bo twoja pisownia razi i nie umiem tego pozostawić bez komentarza: "rzal i bul", aie. I jeszcze masz jakieś wątpliwości do adminów? Ile razy było przypominane?! Masz problem do któregoś z szeregu adminów pisz w skargach.

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty nagle ban: spamujesz na u@

 

Pokaż mi bana gdzie taki powód jest. NIGDY odkąd mam admina na tej sieci oraz poprzednich nie dałem bana z takim powodem! Zawsze upominałem lub za pomocą komendy amx_kick wpisywałem, ze mają przestać spamować. Przestań mi tu pierdoły wciskać bo pamięć to ja mam jeszcze dobrą w tym wieku.

 

 

bo to mój brat wchodzi i dże morde

 

Co mnie to obchodzi? Nie umiesz brata wychować to nie dopuszczaj go do komputera albo powiedz mu, że ma mieć inny nick aby można było rozpoznać kto jest kim. 

 

 

pozrdro za zdowe podejście

 

Pozdrawiam, życzę zdrowia.

 

 

jakiś koleś amxx 4/10 przyjęty. c47 następny ogar.

 

Moja znajomość AMX: 8/10

Twoja znajomość języka: 2/10

 

 

"rzal i bul" na to patrzeć jak marnujecie serwer, i macie w dupie graczy którzy muszą być zabijani przez czitów i c47 ( full agent)

 

Padłem o/ . Bardzo przepraszam wszystkich graczy.

 

Szkoda mi słów na Ciebie. Znam wiele innych osób które mają po 13 lat i są bardziej ogarnięci niż Ty, nie są chamscy i potrafią pisać. 

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mimo wszystko, dzięki że napisałeś to podanie. Naprawdę momentami się uśmiechnąłem nawet do monitora i uśmiech zagościł na mej twarzy. Jak to mówią śmiech to zdrowie. 

 

No nic, my tu gadu gadu, a herbata stygnie. Zamykać temat i nie robić więcej niepotrzebnego spamu - jak to ja właśnie zrobiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Szkoda mi słów na Ciebie. Znam wiele innych osób które mają po 13 lat i są bardziej ogarnięci niż Ty, nie są chamscy i potrafią pisać. 

Chciałeś powiedzieć 14 xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowane NIE , masz pretensje do reszty adminów, choć sam nie raczysz nawet spełnić wymogów admina, składając to podanie psujesz pierwsze wrażenie, co tu dużo mówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę że z tego tematu robi sie wielki spam, Fakt jest jeden , autor tematu nie spełnia punktow regulaminu co powoduje niestety ale do oddalenia podania.

Proponuję Tobie 3mać język za zębami a co lepsze - nie Tobie oceniać sprawowanie władzy CR7. Jeśli masz jakiś problem z tym adminem złoż

skargę w odpowiednim dziale wraz z DOWODAMI . Bo lać wodę to każdy potrafi. Nie znamy się ale sugeruje się Twoim zachowaniem w postach jesteś 

bezczelny arogandzki a co gorsze impulsywny co nie idzie w parze z adminowaniem.

 

Raz zaczołem demka kręcić, to nakręciłem chyba z 6 i nadal byli nowi cziterzy. Nie ma szans na nakręcenie all czitów

 

Może ja jestem jakaś nietutejsza kręciłeś demka ?  http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/57-blacklisted-zglo%C5%9B-czitera/ Przepraszam ale zupełnie nie widziałam tych demek w "zgloszeniach czitów"
I tak jak napisał kolega wyżej , jesteś spalony na samym poczatku i wątpie czy nawet jeśli sie zrehabilitujesz dostaniesz szanse na Admina 

 

Pozdrawiam Yszty! Katarzynka ;*

 

 

 

 

Edytowane przez Katarzynka ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak spełnionych wymogów opisanych we wzorze podania.

 

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×