Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

ODRZUCONE Podanie Moderator - Davis

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1/ Wiek? : 18 (prawie 19)
2/ Dlaczego Ty?: A więc chciałbym spróbować swoich sił jeśli chodzi o moderatora. Jestem przygotowany na wszelkie wyzwania. Na forum Kopytko spędzam dużo czas jak i również jestem w stanie wiele czasu poświęcić. Nie mam żadnych problemów z ortografią co jest myślę ważne , ale i również lubię wszelakie dyscypliny sportowe. Od małego wychowywany byłem na sportach , no  tak jest do dnia dzisiejszego. Myślę że poradzę sobie , moje najmocniejsze strony jeśli chodzi o sport to żużel (ten sport nie ma dla mnie żadnej tajemnicy  :-P ) , koszykówka , sporty zimowe i piłka nożna. Z Kopytko jestem związany od długiego czasu . momentami z przerwami , może nie było to jakieś wielkie związania , ale kiedy mogłem to starałem się pomóc , również obserwując forum , zauważyłem że dział sport jest lekko bez świeżych informacji czego na pewno gracze oczekują. To byłoby chyba na tyle jeśli chodzi o mnie. Postaram się aby wszystko było w jak najlepszym porządku.
2/ Czy byłeś/jesteś moderatorem na jakimś forum?: Niestety nie byłem. Ale szybko się uczę.
3/ Dział, który Cię interesuje: Sport

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że ogarnięty, pomaga w dziale graficznym, jestem na Tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony wielkie... TAK! Na pewno sobie poradzi :) Nawet jeżeli nie ma umiejętności w funkcji moderatora forum myślę że ktoś przeprowadzi go przez start. Poza tym dział Sport jest bardzo odpowiedni dla początkującego nawet jeśli na początku mu coś nie wyjdzie to przecież nie będzie wielkiej awantury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis. Nie chcę pisać, że za krótko jesteś z nami, bo już trochę. Myślę, że na początek powinieneś złożyć podanie o Grafika i zacząć się prężniej udzielać w ulubionym dziale (newsy, poradniki itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna mu dac szanse mysle ze ogarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×