Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Psychol

PlayStation 4 – nowa generacja grania

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

0002656HG49Y1CKT-C116-F4.jpg

 

W ciągu ostatnich kilku tygodni japoński koncern soniaka zaprezentował nam swoją nową konsolę. Jak już wiemy zastąpi ona w tym roku starą PS3

Jest to niby pierwsza konsola z tzw "Ósmej generacji" Konsola będzie się opierać na sprzęcie zbliżonym do tych najbardziej zaawansowanych. Procesor i grafika będzie podobna jak w PC, czyli fizyka w pełnym stopniu. Ale jaki ma być ten procesor i jaka karta graficzna tego nie wiadomo, wiadomo jednak, że konsola będzie posiadać DDR4 z pojemnością 8GB, i twardy dysk.

 

Także kontroler trochę "podrasowali". DualShock 4 (Widoczny na SS wyżej) ma od teraz zmienioną czułość gałek i strzałek abyśmy lepiej mogli kontrolować naszą postać. Dodano także nowy panel dotykowy dostępny między analogami ma on służyć jako dodatkowy sposób komunikowania się gracza z konsolą. Zostało także dołączone wejście na mikrofon. Został także dołączony przycisk "Share", który pozwoli nam no oglądnięcie kilku ostatnich minut z gry, a następnie wrzucenie go do sieci, czy na profil.

 

 

Więcej informacji mają udostępnić w najbliższym czasie, nie wiem dokładnie kiedy.

Wiadomo jednak, że PS4 ma wprowadzić nową branżę gier sieciowych, z którego będziemy mogli korzystać na wiele sposobów. Interfejs będzie wyglądał jak no nw. N-K czy facebook. Dostaniemy swoje konto z swoim nazwiskiem i indyfikatorze PSN. Będziemy mogli udostępniać na nim własne zdjęcia  filmy, komentarze etc.

Dzięki współpracy PS4 z Ustream będziemy mogli zobaczyć co robią aktualnie nasi znajomi, dodać im komentarze czy ocenić ich granie. 

 

 

Gry będzie można także pobierać z sieci, a co najciekawsze będziemy mogli w nie grać zanim do końca się ściągnie! Czyli w jakaś tam część. Reszta będzie się dalej pobierała w tle :)

 

 

 

Więcej informacji już wkrótce.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia.

 

 

 

Alesz och! Jak chcesz kupić coś czego jeszcze nie ma? pfeef koniec z paleniem.  Tej konsoli jeszcze nawet nie ma na świecie, premierka o ile się dobrze orientuje będzie pod koniec tego roku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

HEAD SHOT :D

A kto by nie chciał ?

A jak wejdzie do sklepów ciekawe ile będzie kosztować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w sklepach PS4 ale nie widziałem żadnej gry na nią a już można ja nabyć w sklepach

Na stronie awansu np. już jest pokazana za 1.7pln wkleił bym link ale nie chce robic reklam ;p :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×