Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Katarzynka ;*

Rosjanie przygotowują się do wojny z Polską?

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam jak to historia już nie raz pokazała, Ruskie nam spiorą dupska, a zachód oleje, standard. Zawsze mnie rozśmieszała tzw. polska siła wojskowa. Najzabawniejsze jest to, że za czasów zimnej wojny i tzw. Układu Warszawskiego byliśmy byliśmy jedną z jego wiodących sił, a teraz ? Nie stać nas na sprzęt, bo ważna jest cena ^^. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach konflikt militarny w ucywilizowanych miejscach, takim jakim jest centralna europa nie ma prawa bytu...

Jak zwykle Ruscy pokazują swoją wyższość, poza tym oprócz obwodu nie graniczymy z nimi, także ciężko było by wszystko pchać przez Białoruś.

 

To nie kraje 3-ciego świata, chociaż Ruscy to całkiem inna mentalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w Jugosławii też nie miał prawa bytu, a jednak był i ani ONZ, ani NATO, ani Rosja nic nie zrobiły. Ba Rosja, USA i inne kraje biły kapitał na tej wojnie. Smutne, ale prawdziwe.

 

W czasach wybuchu 2 wojny światowej też nikt nie dawał wiary, że Hitler zaatakuje Polskę, Belgię, Holandię i Francję, a jednak...Pamiętajmy, że najczęściej o narodach decydują jednostki, a Putin nie jest jak dla mnie (oraz jego przydupas z Białorusi) wiarygodny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde to jakaś propaganda zapewne. Chodzi o to że; Polska jest w uni, w uni jest nietykalnośc a jak by nawet, to inne kraje pomagają czyli inaczej nato (wojsko wielkie wszystkie kraje europejskie na raz)

po 3 jest tarcza anty rakietowa nad Polską więc nie ma możliwości ataku  . Podsycają tylko nienawiść między narodową a potem sie dziwią że występuje miedzy narodami taka agresja. A co do wypowiedzi

BinD'a - nie ma możliwości aby po raz kolejny popełnili ten sam błąd ludzie się uczą na błędach i widzieli jakie to byly konsekwencje przyglądania się "czy aby Polska sobie poradzi".

Nikt juz by nie chcial zakopywania trupow w jednym dolku a co gorsze gazowania czy czegokolwiek w tych aspektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiła byś się ;) Putin to Putin... monarchia absolutna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde to jakaś propaganda zapewne. Chodzi o to że; Polska jest w uni, w uni jest nietykalnośc a jak by nawet, to inne kraje pomagają czyli inaczej nato (wojsko wielkie wszystkie kraje europejskie na raz)

po 3 jest tarcza anty rakietowa nad Polską więc nie ma możliwości ataku  . Podsycają tylko nienawiść między narodową a potem sie dziwią że występuje miedzy narodami taka agresja. A co do wypowiedzi

BinD'a - nie ma możliwości aby po raz kolejny popełnili ten sam błąd ludzie się uczą na błędach i widzieli jakie to byly konsekwencje przyglądania się "czy aby Polska sobie poradzi".

Nikt juz by nie chcial zakopywania trupow w jednym dolku a co gorsze gazowania czy czegokolwiek w tych aspektach.

 

Jaka tarcza (decyzja Obamy...)? Jak najadą na Polskę, to te rakiety nie dojadą z Niemiec, a na pewno Ruscy wbiją się w grafik, tak, aby nie było ich na miejscu.

 

Katarzynko cały czas go popełniają - patrz Afryka i Azja. 

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afryka, Azja, Irak - o tym właśnie mówiłem. Zobacz sobie na mapę IQ, nie przekracza tam poziom inteligencji chomika.. Zawsze miejsca słabiej rozwiniete, były podbijane przez mocniejsze - norma.

 

Jakby Ruscy zaatakowali UE, to tylko USA może coś zrobić. Tam ludzie głodują, ale uzbrojenie maja niczego sobie - u Ruskich jest to i to.

 

@edit.

Bida bidom, ale w krajach bliskiego wschodu chodzi tylko o $$$ ropa ropa ropa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobrze pamiętam jak ruscy nie chcieli, abyśmy budowali tarczy antyrakietowej. Już wiadomo po co. Teraz tym światem rządzi pieniądz. 

NATO? myślę, że większość krajów nawet by dupy nie ruszyło jakby nas zaatakowali, pomagamy amerykanom w afryce, a oni nas robią w ciula. Pamiętam raz mieli złomować statek podwodny (Bardzo stary i nie nadający się do użytku), lecz ich to bardzo drogo kosztowało, więc znaleźli takich mądrych polaków i sprzedali im go. Teraz weź go napraw (części znowu z USA) i zapłać 10x tyle.

Śmieszy mnie także ilość sił zbrojnych w Polsce.

 

 

 

Pamiętaj o historii skoro lubi się powtarzać
Jesteśmy ludźmi przed nami koniec świata
W naturze wszystko wraca, to czysta równowaga
Będziemy równi dopiero na cmentarzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;p Mam nadzieje, że Putin i jego gromada nie ma aspiracji na Stalina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale znalazłam temat do dyskusji ! :) 

Poczekamy zobaczymy w razie wu i tak nie będzie rozlewu krwi tylko jeb bomba i nas nie ma :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że Warszawa padnie zaraz po Krakowie na końcu:D Serwery są w ATM Warszawa, do końca będzie można grać.

 

To oczywiście żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, cweluchy mają pewnie więcej bomb niż my czołgów, jakby mi np. jakiś ruski chodził przed domem wyciągnął bym maczetę ze strychu (1.2m) pociąłbym ich i powiesił przed domem ich głowy :)  Popatrzcie co ruscy robią z ukrainą, ukraina do (Polskiego miasta) Lwowa jest jeszcze ukrainą, dalej masz rosję. Tam nawet w telewizji lecą filmy po rusku a niżej napisy po ukraińsku, tam już język ukraiński wymiera. 

 

 

@Up hahahahahahah :D

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukraina jest podzielona na zachód i wschód, tam nie masz jedności i nigdy nie będzie. Oni i chcą na zachód i na wschód. Zawsze mi się nasuwa ten teks: i do buzi i do dupci hahaha.

 

Dyskusji o Lwowie lepiej nie rozpoczynajmy, bo to było miasto wielonarodowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to może czekać na masakrę a nie wojnę z kimkolwiek bo nawet Tadżykistan jest lepiej przygotowany na cokolwiek niż my...

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja nawet jakby na nas najechała tym co ma, to by nas nie było :P na ilośc by nas wzieli nie na jakość

 

Wczoraj znalazłem info że polski MON chce zakupić 120 używanych czołgów, czyżby o czymś wiedzieli i się do tego szykowali ??? :>

Edytowane przez traker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe , ale wojna w dzisiejczaszych jest mało możliwa , tak myśle :)

Właśnie , nie wezmą nas na jakość tylko na ilość ;/ ( Jeśli już by nas mieli brać )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , każdy to już wie ;/

Ten temat jest już wyczerpany i robi się spamik.

Prosze o zamknięcie tematu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×