Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
The Psychol

Bezdomny oddał pierścionek z diamentem!

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Bezdomny_oddal_zamian_tys_6068723.jpg


O to dlaczego zawsze mam wielki szacunek dla biedy, i zawsze gdy ktoś się z niej śmieje mam ochotę zajebać mu w ryj.


 


Billy Ray Harris - żebrak, który mieszka pod mostem i jest bardzo skromny powiedział: "Podoba mi się to, ale nie uważam, że na to zasłużyłem. Do czego doszło na świecie, skoro to wszystko wydarzyło się tylko dlatego, że ktoś oddał coś, co do niego nie należało"


Sarah Darling ściągnęła swój pierścionek z brylantem i wsadziła dla bezpieczeństwa do portfela, parę minut później wsypała całą zawartość portfela do kubka, z którym chodził bezdomny. Dopiero nazajutrz się skroiła, że wrzuciła tam także pierścionek! Poszła od razu do miejsca, gdzie ostatnio widziała bezdomnego, lecz go tam nie było. Spotkała go dopiero następnego dnia, a Billy powiedział, że przechował go specjalnie dla niej ;)


Właścicielka zguby bardzo była szczęśliwa więc postanowiła w internecie zorganizować zbiórkę pieniędzy, która ma trwać 90 dni. W ciągu tygodnia ludzie z całego świata wpłacili już ponad 88 tyś dolarów. Cała zebrana kwota zostanie przekazana P. Hariis'owi


 


Jednak w tym świecie pełnym hien znajdzie się jakiś uczciwy człowiek. 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co mu byłoby z pierścionka , jak by go chciał sprzedać zaraz krzywo by patrzyli że jakiś złodziej czy coś , a tak to oddał i jeszcze nagrode dostanie jak by w totka grał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Noo widzę są na świecie ludzi uczciwi i normalnie ja tak samo jak patrze ja jakiegos małolata który się śmieje z jakiegoś niepełono sprawdego albo biednego mam chęc pu przyje***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×