Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tec

Paka - odliczanie na ekranie

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam propozycję aby usunąć plugin który wyświetla na środku ekranu jakąś ramke z odliczaniem ile zostało do wybuchu paki. Jest to sprzeczne z zasadami TP, chodzi mi ułatwienia w grze typu ten plugin, pierwszy raz się spotykam z takim czymś na TP, zazwyczaj takie pluginy instalowane są na FFA a przecież to zupełnie odmienny typ servera, nieprawdaż? Może i fajnie wygląda i jest przydatne ale nie nadaję się na TP, tak samo nie rozumiem jakim prawem odliczanie trwa 30 sec, co byłu poruszone pare tematów temu, naprawde, ludzie - to jest server TP, nie ffa. Ustawienia powinny być zgodne z zasadami ESL, bo są one najlepsze. Jak tak dalej pójdzie to z servera zrobi się server FFA a nie TP ( co już się praktycznie stało, gram to wiem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak zgodze sie z tecem to nie bedzie tp  tylko ffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego że tp to tylko tag przy serwerze. tam nie ma gry tp, ale wróćmy do pluginu. jest mi to obojętne czy jest czy tego nie będzie. czas do wybuchu można poznać po pikaniu. wielkiej różnicy to nie zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie powinno pozostać tak jak jest. To, że zniknie jakaś ramka z odliczaniem to nie znaczy, że ludzie zaczną grać TP.

Na NIE

Edytowane przez FROXEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Froxen, ty naprawdę to napisałeś czy to był sarkazm? To nie ma sprawić tego że "ludzie zaczną grać TP." to ma sprawić by server przypominiał chociaż server TP :) czytaj ze zrozumieniem, dopiero potem się wypowiadaj na jakiś temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

to ma sprawić by server przypominiał chociaż server TP

 

Ale po co to ma przypominać serwer TP, skoro i tak gracze nie grają jak na TP... To, że zniknie jakaś tam ramka z odliczaniem to nie sprawi, że wszystko się zmieni :D

Moim zdaniem dobrze jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie potrafi grac TP to po co taki mod? Serwer powinien chociaz wygladac jak prawdziwy serwer TeamPlay, a napewno z czasem przybedzie kilka osob, ktore wiedza co oznacza ten mod. 

Co do wprowadzenia owej zmiany - TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super pomysł , ale dopiero po wprowadzeniu ONLY STEAM na TP. Usunięcie tego pluginu to radykalna i ryzykowna zmiana , przez którą serwer może zyskać na jakości , a stracić na ilości . Ale ja osobiście jestem na TAK , choć będę musiał się przyzwyczaić :P

P.S : Dobrze Tec , oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta albo postawić na rasowy tp albo zwykłe ffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest taka prosta @@{WGW} Dodo. O rasowości wątpię aby świadczyła ramka odliczająca czas wybuchu bomby... Świadczą o tym gracze, których niestety nie łapię na ulicy.

Serwer z czasem nabędzie (no i gracze) z obycia z grą TP. Na początek trzeba się cieszyć z tego co się ma, i że jest z kim pograć...

 

Oczywiście jeżeli chcecie ramkę moge usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

O rasowości wątpię aby świadczyła ramka odliczająca czas wybuchu bomby

Chodziło mi o ogół a nie o tą pierdółke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o tą "pierdółkę" jest temat :) Moim zdaniem to w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfidny , nie grasz na TP , nie znasz nawet eslowych mapek , nie grałeś mixów . Jeśli grasz na Cod'zie , rozumiem twój punkt widzenia :) . Ale zasady serwerów mix (czyli wzorów dla serwerów TP) są zgoła odmienne niż na CODMOD. Przepraszam za spam . Ja jestem na TAK jak wyżej napisałem , choć akurat na serwerach tp na których grałem , odliczanie na ekranie było ON . Tyle z mojej strony. Pozdrawiam i życzę fragów (byle nie na mnie :D )

Gumowyy^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gumowy, czasem gram :) I nie zaczynałem od COD kiedyś grałem na serwerach TP,BF2 itp więc troszkę pamiętam :) Noo w sumie można by to usuunąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny stereotyp że takich rzeczy nie powinnobyć... Otóż na serwerach powinny być rzeczy przydatne, widziałem wersję licznika który był jakby pod radarem, nie przeszkadzał on w grze a był przydatny, tak że byłbym na tak w sprawie tego w rogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak już pisałem nic to nie zmieni. Jest to tylko mały trybik, który absolutnie nie przeszkadza w trybie gry TP.

 

To nie serwer pod mix/ESL żeby pozbawiać go całkowicie dodatków.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×