Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
StoudemireTS

Wiocha ?

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Przejdę od razu do rzeczy a mianowicie czemu została usunięta mapa cs_wiocha ? Może i CT dostawało lanie ale powinno być coś takiego na serwerze jak team balance wtedy spowodowało by to ,iż CT jak i TT były by równe :).

Mówicie ,że dostajecie bo nie da się wyjść z respa :) Tak ,tak mówili o tym na serwie ale czemu ja mam dostawać od kogoś kto pierwszy raz wbił na serwer ??? nie rozumiem odznaki są po to aby była jakaś wyższość nad innymi graczami a nie to  ,że ktoś wbija raz na jakiś czas i płacze bo dostaje i jeszcze akurat na cs_wiocha :). Proszę administrację aby przemyślała to jeszcze raz ,gdyż mapa cs_wiocha jest dobra tylko potrzeba wyrównanych składów i nie mówcie ,że Ct tylko dostaje bo jak w drużynie Ct są osoby ,które mają powyżej 30 odznak to mogą spokojnie bić Tt więc hellow :))). 

 

Petrus przemyśl tą spr. jeszcze raz :).

 

P.s tak czytałem stary temat odnośnie wiochy xDD. 

 

 

Elo !!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , myśle , że niewarto wracać do tego temetu .

Mapa cs_wiocha jest do bani .

Na tej mapie bije się tylko full auto , a na następnej już sie grać nieumie .

Jest dobrze tak jak jest i pozatym większość graczy/użytkowników było za usunięciem tej mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się zarówno z Nattowym jak i z @up .

Hahaha a poza tym ja w ct raz miałem 108 - 60 czy jakoś tak . Tylko rzeba skilla mieć :P . Ale co racja to racja była dopiero dyskusja na temat usunięcia tej mapy , a po 2 na tej mapce nic się skill nie ćwiczy , fragi w 80% to kwestia szczęściai bycia w terro :D Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil to chyba mało grasz na serwie. Gdy parę osób ,które ogarniają przejdą do Ct to automatycznie zmienia się obraz gry ;).

Dobrze skoro tak uważacie zobaczymy co będzie :))).

Temat do zamknięcia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Temat wyczerpany

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×