Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

TURNIEJ Mecze turnieju 2on2 + WYNIKI!

44 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chłopaki, jeżeli chodzi o Lord i someone, to po prostu się boją rozegrać mecz na 3 mape, ciągle pisanie Matka do nich konczy się odpowiedzią "jutro", wiedzą że finał grałem na laptopie mając na cbble 30 fps, co udało im się FARTEM wygrać, teraz mam nowego kompa 100 fps, po prostu zesrani siedzą i piszą farmazony że nie maja czasu, a 10 mixow dziennie wala.

 

Co do someone odnośnie demka, chciałem poczekać żeby rozegrać finał, i poprosić someone o demka przy wszystkich, z 3 map, ale do tej pory się nie doczekałem, pisząc już w finale że chce demko, ale jednak nie wrzucił.

 

Co do demka, zapewniam Wam że wrzucę Wam je najpóźniej dzisiaj koło 23.00/

Odpalił someone ?  100 % tak, on/off jak nic, z resztą zobaczycie.

Pewnie spotkam się z hejtem someone i Lorda, ale wiecie, nie odmówiłem Wam meczu ani razu, więc siedzcie zesrani dalej.

Do 23.00 macię wszystko na tacy,.

 

PS - someone i Lord, dzisiaj równiez Wam daje szanse zagrac mecz z nami, WYRAŻAM zgodę nawet po przez to iż someone odpalił, i chce udowodnić że nawet na cheatch sam Was ugram, wystarczy mi tylko 100 fps.

 

Bless Ya _/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pisałeś o demkach, wiec mi tu kurwa nie mow, a mogles poprosic Matka, zebym wrzucil je z Jego polecenia.

 

my sie boimy? ahahaha, stary, to, ze czesto wieczorem nie mozemy ( u mnie szkola, u lorda praca ) to chyba nie nasza wina, nie? A to, że Tobie pasują godziny wieczorne to mnie to jebie. Przyznam, ze Lord lubi wypic, to mam z nim grac jak jest nachlany? Bez jaj, widziałem jak kara po piwkach. Fartem wygrać na cbble? "kaciłeś" w tt, a ct gowno co grales, wiec nie pierdol farmazonów.

 

Zaraz zuploaduje dema, tylko musze sprawdzic ktore to sa, bo mam xxx z turniejów o podobnych nazwach.

 

Ciekaw jestem, co moglbym miec odpalonego, skoro lamilem jak nigdy, a Ty jeszcze placzesz. o,o


dema z cbble nie mam, pytałem Matka i też go nie ma, więc coś jebło z csem/serwerem.

 

tutaj masz smieciu hltv > http://www.speedyshare.com/V9Mpw/turniej.rar

 

jedno jest z normalnych rund, drugie z dogrywki.

 

see ya, placzku =)

 

odwiedz user'a na yt console19201 ;]

 

edit@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

dzis Lord znowu poszedl do pobliskiego baru =D , a wieczorem panna do niego przychodzi, takze nie da rady =) i jak mamy sie bac, skoro nie mozemy? :>

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nic nie pisałeś o demkach, wiec mi tu kurwa nie mow, a mogles poprosic Matka, zebym wrzucil je z Jego polecenia

 

Załaduj demko swoje, a nie HLTV, i jak tam nie napisałem Ci 2x na cbble i raz na DD2 że chce demko od Ciebie to zwróce Ci honor, ale że pisałem i to 3 krotnie stąd owe podjerzenie że jednak i tak nie wrzucisz. Nie musisz HLTV mi starczy.

 

Czy fartem wygraliście na Cbble, owszem, mi nie chodziło o to że karałem Was (bo zawsze Was karam) tylko że miałem 30 fps, i stąd moja gra, bo Ty strzliłeś do mnie cąły magazynek, a zanim mi się celownik zmniejszył to już leżałem.

 

 

Ciekaw jestem, co moglbym miec odpalonego, skoro lamilem jak nigdy, a Ty jeszcze placzesz. o,o

 

Co, opisze demko za chwilke, lecz powiem Ci 2 akcje, tak na "szybko" 1 wasza runda w TT z ak, Matek stoi od razu przy wejściu na b, a Ty mierzyłeś w niego ile 3 sekundy?4 może.

 

Później nasza strona TT, wchodzi po cichu na b, a Ty JAK NIGDY, tam tym demku wrzuciłeś nam flesha na "pysk" i od razu celownikiem w Matka, bardziej chodzi o to że ani razu na demku tego nie zrobiłem, dopiero jak zauwazyleś nas przez skrzynie.

 

Ale dobra, na razie nie masz na analize, wszystko opisz jak tylko siądę na kompa gdzie mam demko.

 

 

tutaj masz smieciu hltv > http://www.speedysha...Mpw/turniej.rar

 

Śmieciu? some, nie przesadzaj. Masz 15 lat, jak miałeś problemy z dziewczyna to pisałeś do mnie, jak płakałeś mi że gra Wam się nie układa jak mnie nie ma i żebym wracał szybko, nie pamiętasz tego, a teraz nagle śmieciu.

Dzieckiem jesteś?

btw - przez neta możesz mnie wyzywać, jechać po mojej rodzinie, trollować itp a mi wystrczy że spojrzę na Twoje zdjęcie na FB, gdzie wyglądasz jak jakies nie dorobione dziecko na kamieniach, którę na oczy nie widziało alkoholu, dla którego liczą się fragi na Cs'a.

 

 

Płaczku? - gdzie ja płaczę, some ja mogę zryzykować bana na cs-kopytko, oddania mojego steam Tobie, i mogę zagrać cały finał od początku SAM na Ciebie i Lorda, i dobrze wiesz że ugram to sam, na moim kompie, nie na laptopie.

Za dużo sobie myślisz, ugrywacie lowów na cw.pl i myśliscie że coś gracie, nie o to w tym chodzi. W tym turnieju chodziło o zabawe a nie o to żeby się napinać.

Ja postem wyżej napisałem to co uważam za stosowne, a Ty mnie wyzywasz, to o Tobie świadczy nie o mnie, a to że jesteście zesrani, to wiem nie tylko ja ale i większość graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jeśli mogę to dodam coś od siebie. Tak czytam Twój komentarz some,iTo do Was grzecznie, a Ty z wyzwiskami od razu. Zawsze byłeś wybuchowy, ale mógłbyś ogarnąć trochę, do iTa nic nie mam spoko ziomuś, do Ciebie również, ale ostatnimi czasy trochę przeginasz. Dodaj demko swoje, a nie z HLTV.

Skoro nic nie miałeś to chyba nie masz czego się obawiać, dodaj i będzie po sprawie, a nie głupie spiny wychodzą. Sam jestem ciekaw czy to prawda, bo skoro iTo Cię podejrzewa, a staż on ma i potrafi wyczaić jakiś wspomagacz u graczy, więc czekam niecierpliwie na Twoje demo. Nie chciałem nikogo urazić, wyraziłem tylko swoją opinię. Pis joł!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAA, itosz ale mam z ciebie polewke, spinasz się jak pizda do 15 latka i za takie kozakowanie do niepełnoletniego i bezbronnego chłopaka wyjebałbym ci z otwartej pederasto z kolczykiem w uszku.Defakto iż gdyż, dodam ze takie tłumaczenie jak, miałeś 30 fps to w ogóle mnie dobiło, nic innego jak kabaret nagrac i opierdolic w sieci.Twoje pisanie jak dziecko neo że nas do zera rozjebiesz to w ogóle~~ jakoś ci nie wyszło, i na finał dodam że się rozjebałeś jak ostatnia szmata, że on ci pisał o swoich prywatnych sprawach a ty na forum piszesz przy wszystkich, to tłumaczy że jesteś nikim innym jak frajerem z podmiejskiej dzielnicy. Nic innego jak skopac napluc i wyjebac do rowu.
Ps. Jutro mam wolne w pracy i nie pije, także można rozegrac Ostatni mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo wam majtki pekna od tej spiny -_- rozegrajcie kurwa mecz, a nie sie wyzywacie... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koza,Ja zaczalem jechac, bo sie chwalil mi na steam jaki to on jest pro. Sory, ale wkurwia mnie takie cos. gdyby tak nie kozaczyl to nic bym nie mowil. Jeblem sie tam, to nie hltv tylko moje demo, ktore krecilem. Jestem na fonie, a edytowac nie wiem czemu nie moge. Ciekaw jestem, jak mozesz ocenic moj ryj, skoro sa tam tylko moje zdjecia z mlodosci ( 10-8 lat wstecz) no i moze jedno tegoroczne. Tez mi sie chwaliles jak z Twoimi uzywkami, ale nie mam zamiaru o nich pisac - bo jak widzisz - ufnosc przede wszystkim. =) Twierdzac po Twoim poscie, stwierdzasz, ze jestem jakims nolifem o,o . Nawet nie wiesz jak wyglada moj dzien, a gadasz glupoty. Powtarzam jeszcze raz, gdyby nie to kozaczenie, hejtowanie ita nie jezdzilbym po nim. To mnie najbardziej wkurwia, wiec nie trzymajcie jego strony, bo sami byscie sie wkurwili na moim miejscu. see ya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuurde.! Ludzie ogarnijcie.!!! "Mecze turnieju 2on2 + WYNIKI!" taki jest tytul tematu, a nie spamowanie o tym kto co robi ile ma lat itp itd. ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

AAAAAAAAAAA, itosz ale mam z ciebie polewke, spinasz się jak pizda do 15 latka i za takie kozakowanie do niepełnoletniego i bezbronnego chłopaka wyjebałbym ci z otwartej pederasto z kolczykiem w uszku.Defakto iż gdyż, dodam ze takie tłumaczenie jak, miałeś 30 fps to w ogóle mnie dobiło, nic innego jak kabaret nagrac i opierdolic w sieci.Twoje pisanie jak dziecko neo że nas do zera rozjebiesz to w ogóle~~ jakoś ci nie wyszło, i na finał dodam że się rozjebałeś jak ostatnia szmata, że on ci pisał o swoich prywatnych sprawach a ty na forum piszesz przy wszystkich, to tłumaczy że jesteś nikim innym jak frajerem z podmiejskiej dzielnicy. Nic innego jak skopac napluc i wyjebac do rowu. Ps. Jutro mam wolne w pracy i nie pije, także można rozegrac Ostatni mecz

 

 

Ale patol ; oooo

Lordzik, już Ci napisałem na steam, z otwartej to możesz dupie wyjebać ale nie mi, napisałeś Ci że jak będziesz we Wrocławiu to możesz wpaść, bo co ma takie kozaczenie przez neta, myśle że w RL na per pan byś do mnie ładnie mówił.

btw - Jedności Narodowej 44/7 Wrocław.

I tak nie przyjedziesz bo Twoje życie w tym wieku już wygląda tak , Praca - najebka - Cs - praca - najebka - Cs, skąd taki ktoś jak Ty może mieć auto? No chyba został Ci autobus, od razu będziesz mogł wypić ze 3 piwka po drodze.

Stąd Twoje zachownie, rozumiem, nie którzy nie maja w domu tak jakby chcieli, a po tym co reprezentujesz sobą, jesteś trochę z niższej półki.

Pewnie masz 150 cm wzrostu, ważysz 47 kg, masz rude włosy i nosisz okulary, ale to Ty trochę jesteś spedalony, skoro oceniasz facetów po wyglądzie.

Tyle.

Kończąc z Tobą konkwerację, jesteś z zwykłym szarym człowiekiem, który może jednynie napierdolić się się za dnia, który tak na prawdę może tylko coś powiedzieć w necie, bo na co innego Cie stać w życiu? Zdania składasz jakbyś był niepełnosprawny.

 

 

 

 

some - nie napisałem że jesteś no lifem, tylko wywnioskowałem to stąd że gracie dziennie po 10 meczy, a z nami zawsze macie jakaś wymówkę, dlatego tak napisałem że się boicie, proste. Jakoś jak nic nie napisałem odośnie finału siedzieliście cicho, cały czas opóźnialiście, dopiero jak napisałem to na forum chcecie zagrać, teraz to już w ogóle pewnie macie ochotę mnie zjeść w tym finale, ale spokojnie.

 

Z Matkiem się zgadacię odnośnie meczu bo fatycznie zaspamowaliśmy trochę.

Do później.

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ito, czy Ty sie czasem nie wywyzszasz? Wszyscy sa gorsi od Twojej osoby? Widzialem lorda, jezdzi swoim samochodem, ma swoje problemy a to, ze lubi wypic i grac w cs to chyba nic zlego? Porownaj sobie jego dzien do Twojego. Bierzesz uzywki, mowiles mi jakie, pracujesz, grasz w cs. Podobny dzien, prawda? Wiec spojrz w lustro, zobacz swoje wady, a nie wytykaj ich innym. Skoncz hejtowac juz wszystkich, bo sam prowokujesz. Matek jakos sie nie spina, ze nie mozemy. I to nie jest strach, bo przed kim mamy byc zesrani? ;p mowilem, wieczorem rzadko kiedy mozemy, ja dzis mozliwe ze pojade na mecz, ale raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale patol ; oooo

Lordzik, już Ci napisałem na steam, z otwartej to możesz dupie wyjebać ale nie mi, napisałeś Ci że jak będziesz we Wrocławiu to możesz wpaść, bo co ma takie kozaczenie przez neta, myśle że w RL na per pan byś do mnie ładnie mówił.

btw - Jedności Narodowej 44/7 Wrocław.

I tak nie przyjedziesz bo Twoje życie w tym wieku już wygląda tak , Praca - najebka - Cs - praca - najebka - Cs, skąd taki ktoś jak Ty może mieć auto? No chyba został Ci autobus, od razu będziesz mogł wypić ze 3 piwka po drodze.

Stąd Twoje zachownie, rozumiem, nie którzy nie maja w domu tak jakby chcieli, a po tym co reprezentujesz sobą, jesteś trochę z niższej półki.

Pewnie masz 150 cm wzrostu, ważysz 47 kg, masz rude włosy i nosisz okulary, ale to Ty trochę jesteś spedalony, skoro oceniasz facetów po wyglądzie.

Tyle.

Kończąc z Tobą konkwerację, jesteś z zwykłym szarym człowiekiem, który może jednynie napierdolić się się za dnia, który tak na prawdę może tylko coś powiedzieć w necie, bo na co innego Cie stać w życiu? Zdania składasz jakbyś był niepełnosprawny.

 

 

 

 

some - nie napisałem że jesteś no lifem, tylko wywnioskowałem to stąd że gracie dziennie po 10 meczy, a z nami zawsze macie jakaś wymówkę, dlatego tak napisałem że się boicie, proste. Jakoś jak nic nie napisałem odośnie finału siedzieliście cicho, cały czas opóźnialiście, dopiero jak napisałem to na forum chcecie zagrać, teraz to już w ogóle pewnie macie ochotę mnie zjeść w tym finale, ale spokojnie.

 

Z Matkiem się zgadacię odnośnie meczu bo fatycznie zaspamowaliśmy trochę.

Do później.

Rozjebałeś mnie tymi ripostami, dobre scenariusze, pewnie na swoich historiach to wszystko wyimaginowałeś.Czasem się zastanawiam, czy ci w ogóle włosy pod pachami wyrosły bo jakoś mi się nie wydaję żeby ktoś w takim wieku pisał takie farmazony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

someone  i Lord jeśli nie chcecie zagrać turnieju to powiedzcie i będzie 2:1 dla Matka i Ito a nie do jasnej cholery co chwila jakaś zasrana wymówka ten turniej miał być zrobiony w tydzień do dwóch tygodni a on trwa miesiąc . Uzgodnijcie jedną datę i zagrajcie a jak ktoś obieca i nie przyjdzie to automatycznie przegrana i koniec !!!

( i moglibyście nie wyzywać się lord ???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arnold, czy Ty jestes dostepny 24/7, nigdzie nie wychodzisz, siedzisz non stop przed kompem? No chyba nie, ja z Lordem tez nie jestesmy takimi osobami, wiec wieczorne godziny nam w ogóle nie odpowiadają.

 

ale to Ty trochę jesteś spedalony, skoro oceniasz facetów po wyglądzie.

 

 

a mi wystrczy że spojrzę na Twoje zdjęcie na FB, gdzie wyglądasz jak jakies nie dorobione dziecko na kamieniach, którę na oczy nie widziało alkoholu, dla którego liczą się fragi na Cs'a.

ito, Ty sam nie wiesz, co piszesz. Kopiesz dolki pod samym soba =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@'ASCIISO, ja radzilbym Ci wziac slownik i poczytac go..

 

Skoro nie jestes w temacie to po co w ogole sie wypowiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem właśnie rozgrywa się mecz na mapie de_dust2.

Mam nadzieje, że następny post będzie ogłoszeniem wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Widzę że oni nie wrzuca wyników nawet po 4 dniach.

Lord i Someone wygrał Turniej - niestety nie mam SS, ponieważ ostatnio robił je Matek, dlatego myślałem że znowu wrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie katy, tacy pewni siebie, szczegolnie iTo, a teraz ze wstydu wyników nie chcecie wrzucić?

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie kończą się turnieje, które organizuje osoba trzecia. Szkoda, że wszystko wyjasniło się w takiej sytuacji.

 

Gratulacje dla zwycięzców!

 

ps. proszę osoby z 2 i 3 miejsca o zgłaszanie się na PW do 5.04.13 wraz z:
 

1. Nick z gry (albo steam ID) - w zależności, czy ma się rezerwacje, admina itp.

2. Hasło

3. serwer

4. login ze sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×