Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PolskiLisek

ODRZUCONE Liskowe

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Pablo
Wiek: 18
Doświadczenie w tworzeniu grafik: Tworzę od jakiegoś czasu.
Jakiego programu używasz: Photofiltre Studio X
Ile czasu możesz poświęcić na forum: Tyle ile będzie trzeba
Dlaczego Ty?: Ponieważ forum i gracze potrzebują grafiki
Przykładowe prace:

 

avatar.pngavatar1.pngavatar2.pngavatar3.pngavatar4.pngavatar5.pngavatar6.pngavatar7.pngavatar8.pngavatar9.pngavatar10.pngavatar11.pngavatar12.pngavatar13.pngavatar14.pngavatar15.pngavatar16.pngavatar17.pngavatar18.pngavatar19.pngavatar20.pngavatar21.pngavatar22.pngavatar23.pngavatar24.pngavatar25.pngavatar26.pngavatar27.pngavatar28.pngavatar29.pngavatar30.pngavatar31.pngavatar32.pngavatar33.png

spoiler.png

spoiler1.png

 

3.png2.png1.png

Bez_tytu%C5%82u_1.pngBez_tytu%C5%82u_1.png1.png

Bez_tytu%C5%82u_4.pngBez_tytu%C5%82u_2.pngBez_tytu%C5%82u_5.pngBez_tytu%C5%82u_3.pngBez_tytu%C5%82u_1.png


 

Dla graczy cs-kopytko.pl

Bez_tytu%C5%82u_2.png

 

Bez_tytu%C5%82u_6.png

 

Bez_tytu%C5%82u_7.png

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak prace sa dosc ladne

Edytowane przez diablo1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która z tych prac jest z internetu? Wszystkie są mojego autorstwa, a to że są to zdjęcia których nie zrobiłem ja - to nie oznacza że to nie moja praca :shock:

 

Przy okazji dodam prace dla jednego z użytkowników cs-kopytko :

 

Bez_tytu%C5%82u_2.png

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dalej nie rozumiesz , że masz się nie wypowiadać w swoim temacie ?

 

Nie wiem jak sądzą inni ale jak dla mnie jesteś ładne ziółko i kombinator , na tą chwile dla mnie jesteś na NIE.

 

Która z tych prac jest z internetu? Wszystkie są mojego autorstwa, a to że są to zdjęcia których nie zrobiłem ja - to nie oznacza że to moja praca :shock:

 

Przeczytaj swoje zdanie i wyciągnij wniosek co ty piszesz.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz czym są bezpodstawne oskarżenia? Bo nie wydaje mi się, a jak nie mam zamiaru tolerować takich dzieci które same nie potrafią nic a oskarżają mnie przed wszystkimi nie mając racji, więc tak - daje sobie prawo do odpowiedzi na oskarżenia.

 

A co do zdania to :

 

Użytkownik PolskiLisek edytował ten post dziś, 11:03

Minutę przed Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za krótko na forum.Ilość postów w ciągu 2 dni oceniam jako po prostu spam i nabite na siłę.

Na nie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan globalny admin który ma 595 postów pozwoli, że odpowiem.

Na rangę grafika nie trzeba mieć żadnego posta i tak się orientujesz, że jeden z grafików ma 11 postów i posiada rangę. Poza tym nie ma również żadnych wymagań dotyczących czasu ile trzeba być na forum, więc zalecałbym pierw zapoznanie się z tematem w którym się wypowiadasz a nie ośmieszanie się.

 

Jeżeli się pograżam wskazując innym jasną stronę mocy to przepraszam <samuraj>

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan globalny admin który ma 595 postów pozwoli, że odpowiem.

Na rangę grafika nie trzeba mieć żadnego posta i tak się orientujesz, że jeden z grafików ma 11 postów i posiada rangę. Poza tym nie ma również żadnych wymagań dotyczących czasu ile trzeba być na forum, więc zalecałbym pierw zapoznanie się z tematem w którym się wypowiadasz a nie ośmieszanie się.

 

Jeżeli się pograżam wskazując innym jasną stronę mocy to przepraszam <samuraj>

 

Wyjdź na dwór i się przewietrz. Nie spamuj w każdym temacie. Nabił ok. 70 postów od wczoraj...śmiech. Z tego co widziałem, to nie tylko tu się chciałeś wbić. Ośmieszasz, to się Ty na razie. Na dodatek nie masz prawa się wypowiadać w swoich postach bo zarobisz warna (tez już Ci wspominano o tym).

 

Widać, że jesteś ponadto agresywny i moim zdaniem Twoje prace nie są jakieś super (ocena np. Sikora) i wybacz, że jestem na NIE.

 

Po drugie i po ostatnie nie fikaj na tym forum, bo skoki takie chłopcze nie robią na mnie wrażenia. Wręcz sam przyczyniłeś się do ww. mojej oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie tymczasowo odrzucam.

 

Grafików nigdy za wiele, ale jak sam widzisz pracy jest za mało nawet dla obecnych. Staraj się rozwijać dział i za jakiś czas ponownie złóż podanko.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×