Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Skarga gracz L@M@RT

30 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na serwerze dd2 , w pierwszej rundzie gracz o nicku L@M@RT kupił mp5 , pomimo moich upomnień , olewał sprawę po czym mnie wyśmiał.

 

2ppzo05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien dostać bana na godzinę gdy będzie na serwerze On i Admin.

btw. jak miałem admina na tym serwerze to moje prośby/nakazy też ignorował, jak widać trzeba zastosować "środki przymusu" bo dobrocią nic nie zdziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jego wypadku najlepszym sposobem było by usunięcie vipa. Koleś zna adminów i zawsze kupuje mp5 jak nie ma adma. Zawsze!... a gra dość często więc to jeszcze bardziej wkurw..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny złapałem go na DD2 , michał95 wyszedł to od razu zadziałał na swoje :)

 

15ezaiw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W jego wypadku najlepszym sposobem było by usunięcie vipa. Koleś zna adminów i zawsze kupuje mp5 jak nie ma adma. Zawsze!.

 

 

Właściwie za nagminne łamanie regulaminu i to świadome łamanie można by mu usunąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym by usunac mu vipa tez go kilka razy spotkalem z mp5 w 1 rundzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym aby mu usunąć , wiadomo można raz przez przypadek kupić bo wiadomo kusi mp5. Ale u niego zdarza się to notorycznie co mapę.

Edytowane przez Davis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak grałem to wszyscy z pistoletu a on z mp5 leci na tt  nie raz go widziałem . Pierw daj mu bana na 5 minut potem na 1h . A i vip w tym przypadku do usunięcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pół dnia próbowałem zmodyfikować VIPa, tak aby nie można kupić broni w 1 rundzie.

Blokada nie wiem czemu nie działa. Działa za to ograniczenie, że np. kasę będzie dodawać dopiero od drugiej rundy. Spotkałem się jednak z krytyką graczy, że chcą mieć możliwość kupna AWP od drugiej rundy.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze kupuje AWP w drugiej rundzie , ale jeśli to konieczne to wyłącz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja był bym za tym żeby kasa była od 2 rundy. Po 1 - mniejsza szkoda w porównaniu z typ mp5, po 2 - cs jednak rządzi się własnymi prawami i w normalnym wypadku trzeba zabić sporo kolesi żeby później grać awke, a tu lajtowo. Mimo, że to jest vip to jest to niesprawiedliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobię offtopa, ale łap plugin ode mnie :

 

1. Po trzech rundach VIP może wybrać AK47 i Deagle/M4a1 i Deagle (czyli jakby nożówka, pistolce i DOPIERO TERAZ)

2. VIP nie ma rezerwacji slota (nie wiem czy wg. Ciebie powinien mieć to flaga "b")

3. Standardowo /infovip

4. VIP jest na flagę 't' (ADMIN_LEVEL_H),

5. Maksymalna ilość HP VIPa to 120, ale nie od początku rundy.

6. VIP pisze na chat na kolorowo (BEZ ADMIN CHAT"u, osobno przerobiony plugin)

7. Za zabicie 250$, za Hs'a 500$

8. Reszta graczy ma dostęp do snajperek normalnie

 

http://speedy.sh/58hZq/vipek.rar

Pliczki w .sma

Zwarnujcie mnie tam, czy co się robi z takim plebsem jak ja za offtopic.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kasę będzie dodawać dopiero od drugiej rundy.

 

 

minus... przydaje się ten 1000, 2-3 zabicia i jest kasa na broń + granaty a tak będzie trudniej to uzbierać.

z drugiej strony, jeśli to konieczne przez takie dzieci jak lamart to wyłącz, będzie mniej denerwujący taki gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Chyba źle zrozumiałeś  co napisałem. Kasa zostanie wyłączona tylko na pierwszą rundę. Dostaniesz w niej normalnie wszystkie pozostałe rzeczy, jak granaty, kamizelkę itd. Od drugiej rundy normalnie kasa będzie przyznawana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha C47 super logika :D

A co liska projektu to w mojej opinii : NIE.

Konkretnie to do punktu 1-ego i 5-tego ...

Rozumiem że przedostatni punkt mówi o dodatkowym 250$ za fraga i 500$ z hs'em :)

Ale w sumie nie mi na ten temat się wypowiadać bo nie.chce mi się wydawać kasy na vipa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle zrozumiałeś  co napisałem.

 

 

Czyli dobrze zrozumiałem tylko zapomniałem, że VIP dostaje również granaty i źle to opisałem :x

 

To inny przykład, chodź by ten z AWP:

 

Pierwsze runda: 1000$ + 3-4 zabicia i mam powiedzmy 4000$

Druga runda: 1000$ z vipa i 4k z poprzedniej rundy = 5000$ i mamy na awp a bez tego tysiąca z pierwszej rundy będziemy mieli tysiąc mniej i może braknąć na AWP.

 

Mam nadzieję, że teraz wiadomo o co mi chodziło bo trochę zamieszałem...

 

 

 

 

C47 super logika

 

Rozumiem, ze Ty się nigdy nie pomyliłeś pisząc coś na szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Konkretnie to do punktu 1-ego i 5-tego ..

 

W całym temacie chodzi o to, aby 1 punkt wyglądał tak jak napisałem... Przeczytaj go jeszcze raz.

 

Co do 5 to ile byś chciał HP? 200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całym temacie chodzi o to, aby 1 punkt wyglądał tak jak napisałem... Przeczytaj go jeszcze raz.

 

Co do 5 to ile byś chciał HP? 200?

 

1. HP - beznadzieja to nie BF2

2. Stałe 1000$ co rundę jak było a nie jakieś wynalazki 250/500$

3. Włączyć otrzymywanie 1000$ od drugiej lub trzeciej rundy

 

Co ty chcesz żeby VIP nie miał nic ? Bo takie mam wrażenie że chcesz usunąć wszystko a dodać coś co wgl jest bez sensu. Tak jak teraz VIP jest dobrze , to co pisał Petrus dodać 1000$ od 2/3 rundy i będzie po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Davis . Sorki House :). To nie jest COD ani BF2 , więc jest 100hp...Co do otrzymywania 1000$ co rundę i 500$ za hsa jestem na tak. Otrzymywanie kasy od 1 rundy nie jest , tylko Piotrek musi się postarać o blokadę kupowania broni w 1 rundzie ;)

 

@edit : nie jest złe . Do ost. Zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Gumowy .

Co prawda nie gram na dd2 , ale wiem jakie to denerujące .

Najlepsze jest to : 1000$ od 2/3 rundy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prosciej odbierac VIP'y za zlamanie zasad ? Prosta zasada... Masz Vip- graj uczciwie / Grasz nie uczciwie - trasisz VIP. Latwiej zalozyc temat gdzie beda zglaszani posiadacze VIP, uzywajacy mp5 w pierwszej rundzie i takie osoby poprostu straca ten przywilej. Zaufajcie mi ze gracze bardzo chetnie zglosza takich delikwentow. Regulamin to regulamin i czy posiadasz VIP czy nie, masz sie go trzymac. Dla mnie jakies pluginy czy wylaczanie kasy w pierwszej rundzie nie jest dobrym rozwiazaniem.

 

Gracz L@M@RT bedzie teraz bacznie obserwowany i jeszcze raz uzyje mp5 a wylapie najzwyczajniej bana, bo robi to z premedytacja mimo wielu skarg.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×