Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Only STEAM

Only STEAM  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer chcecie?



57 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Zastanawiam się nad testową zmianą jednego z serwerów na ONLY STEAM. Najlepszym wyborem na obecną chwilę będzie chyba serwer TP. Dodatkowo zaktualizowany amxmodx i metamod powinien lepiej współpracować w obecnej sytuacji po aktualizacji.

 

Wypowiadajcie się, piszcie za i przeciw. Oczywiście taka decyzja niesie ze sobą początkowo potrzebę dużej aktywności adminów (mała grywalność).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dla mnie dodanie "ONLY STEAM" na TP jest dobrym rozwiązaniem. Na TP gracze powinni się wykazywać współpracą i orientacją co robić, tacy gracze najczęściej występują na platformie Steam. Moim zdaniem dobre rozwiązanie, ale ja nie gram na TP często więc niech wypowiedzą się rdzenni gracze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie na TAK  plynie z tego bardzo dużo korzysci min mnie cheaterów

Edytowane przez 1 shot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie za, ale jak na razie tylko na TP. I proponowałbym to wprowadzić w życie dopiero po jakimś czasie, a admini niech sb zbindują, że serwer zmienia się na Only steam i zachęcają do zakupu steam'a w naszym sklepie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze na tak gracze ze steam graja bardziej tp i teraz po aktualizacji tylko z nimi mozna sie dogadadc przez mikro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, że nie będzie cziterów oraz gra się poprawi.

 

Chciałbym, abyście również rozważyli, że może nie być z kim grać ^^

 

Proszę adminów o info na serwerze (bind) o tak owym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie gram na TP, ale jeśli gra tam dużo ludzi na Steam to można spróbować. Żeby też nie stał serwer pusty, bo tylko pieniędzy szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wiadomo , że tak.

Po 1. Zmniejszenie ilości cheaterów do maximum.

Po 2. Prawdopodobny wzrost poziomu gry na serwerze

Po 3. Lajk dla Petrusa :D

Po 4. Ułatwiona komunikacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dodanie "ONLY STEAM" na TP jest dobrym rozwiązaniem. N TP gracze powinni się wykazywać współpracą i orientacją co robić, tacy gracze najczęściej występują na platformie Steam. Moim zdaniem dobre rozwiązanie, ale ja nie gram na TP często więc niech wypowiedzą się rdzenni gracze :)

Ja gram na non steam i według cb jestem gorszy, tak?

 

Poprostu mnie nie stać i co? mam być z tego powodu poszkodowany?

 

Według cb jeżeli ktoś ma steam to jest lepszy, bardziej współpracuje itp. Jeżeli tak to mi cb szkoda chłopie.

 

Na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

'ASCIISO, nie chodzi tu raczej o to, że ktoś jest gorszy czy lepszy. Po prostu chodzi o sposób banowania. STEAMA zbanujesz raz na zawsze, poza tym mało kto chce ryzykować utratę steama. Są to wyjątki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ale czy po aktualizacji beda dzialac wszystkie pluginy ? Z tego co czytalem duza ilosc moze nie wspolpracowac z nowa wersja amxmodx i metamod :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ale czy po aktualizacji beda dzialac wszystkie pluginy ?

 

Jeśli chodzi o serwer TP to wystarczy aby działał AntyRush. Resztę jakoś się rozwiąże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus zna już moje zdanie więc powtórzę tylko, że TAK jestem za ONLY STEAM na TP, a potem może i dalej... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus nie mów tak :D a jeśli o anty raszu mowa to zobacz sobie ten "anty-rasz" na mirage'u ;)

Jeśli ma być grywalność muszą być reklamy , więc może zrobić taką "małą auto-reklamę" :D ? Tj. wejść na serwery ONLY STEAM i zareklamować nasz serwer... nwm czy to "gut idea" więc pisze to tutaj zanim przejdę do konkretów ;) Robić coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grywalnosci to moze faktycznie sie wtedy zmniejszyc albo zwiekszyc bo duzo graczy wchodzi zaraz zet ak za przeproszenie kurwi ze 0 tp a potem wychodzi a tylkko steam moglo by ich u nas wlasnie przytrzymac,ale moze byc roznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi pomysł ale zmiast TP to może dd2 ale jako nowy serw . [cs-kopytko dd2 Steam] . To nie głupie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi pomysł ale zmiast TP to może dd2 ale jako nowy serw . [cs-kopytko dd2 Steam] . To nie głupie .

 

Arnold naucz się pisać zdanie po polsku, proszę ... Podmiot, orzeczenie, dopełnienie... Chłopie jaką Ty pracę będziesz miał ? Worki masz zamiar przewalać w hurtowni do 67 roku życia ?

Masz poważny problem. Nie widzisz tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha jak tylko wejdę do gry to sobie zbinduje (zbieżność osób i nazwisk przypadkowa ^^) reklamę kopytka (TP) i będę reklamował...proponuję żeby inni admini też tak robili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu mnie nie stać i co? mam być z tego powodu poszkodowany?

 

10 zł to kupienie dwóch bułek w sklepiku mniej i jednej małej koli. Jeżeli naprawdę nie masz pieniędzy postaram Ci się kupić STEAM, jednakże to naprawdę śmieszne, że nie masz dychy, bo gdybyś był biedny aż tak, to nie miał byś internetu tylko pewnie teraz uczyłbyś się aby w przyszłości było Ci lepiej.

 

Co do kwestii serwera Only Steam moim zdaniem może to być niewypał, ze względu na małą ilość osób ze steam - przykładowo dzisiaj serwer był pełny, ale wyglądało to tak, że tylko ja miałem steam, reszta slotów NS. Najprawdopodobniej będzie to wyglądało tak, że serwer w godzinach szczytowych nie będzie pełny, a co dopiero w godzinach rannych. Na chwilę obecną jestem na nie, ze względu na małą ilość zainteresowania ze strony steam'owców.

 

@ DOWN : Dobrze że to zaznaczyłeś, bo nie pisałem o tym.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poprostu mnie nie stać i co? mam być z tego powodu poszkodowany?

 

Nie rób beki stary proszę Cię...Chyba więcej wydajesz na cheapsy i głupoty. Sprzedaj butelki lub puszki w skupie i po sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×