Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Only STEAM

Only STEAM  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer chcecie?



57 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie jestem na TAK!  aby na TP byl only Steam, ale bedziecie na poczatku mieli problem z graczami. A mianowicie bedzie ich malo, no ale od czego jest reklama. Jezeli chodzi o cziterstwo, to nawet na ESL-u sa wiec i tak beda, ale znacznie mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 zł to kupienie dwóch bułek w sklepiku mniej i jednej małej koli. Jeżeli naprawdę nie masz pieniędzy postaram Ci się kupić STEAM, jednakże to naprawdę śmieszne, że nie masz dychy, bo gdybyś był biedny aż tak, to nie miał byś internetu tylko pewnie teraz uczyłbyś się aby w przyszłości było Ci lepiej

1. Mieszkam na wsi i ciesze się że wogule mam internet i znalazłem tak wspaniały serwer jak cs-kopytko.

2. Gdzie ty znajdziesz steam za 10 zł? Chyba gdzieś gdzie napewno Cię oszukają.

3. Naprawdę nie mam tej dychy i to aż tak Ciebie dziwi i śmieszy? Śmiejesz się z biednych ludzi?

4. Ucze się, ale mam też czas na odpoczynek na cs'ie.

 

Nie rób beki stary proszę Cię...Chyba więcej wydajesz na cheapsy i głupoty. Sprzedaj butelki lub puszki w skupie i po sprawie. 

Chipsy jem raz na rok, jak się uda więc jak nie wiesz to nie pisz takich GŁUPOT.

 

Jakbym miał gdzieś blisko skup to ok ale sory, więcej wydam na dojazd do tego skupu.

 

I nie robie żadnej beki. Z tego co wiem to jesteś już dorosłym mężczyzną i powinieneś znać życie i biednych ludzi.

Edytowane przez 'ASCIISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Też mieszkam na wsi. To jest bardziej mentalność, niż brak kasy. Tak do około 17nastego roku życia też byłem zdania 0 kasy na gry itd. Później mi to bardziej zobojętniało xD

Trochę gospodarności, no chyba, że nie macie  w ogóle na życie, ale tego nie biorę pod uwagę bo sam internet kosztuje co najmniej 40zł :D

 

ps. Nie martw się, do mnie też dochodzi tylko neo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze jestem na TAK, wkoncu cos czego tu brakuje. Poza tym smieszy mnie jak ktos pisze, ze go na steam nie stac. 30 zl uzbierac w dzisiejszych czasach to naprawde zaden wyczyn, nawet jak mieszka sie na wsi. Skos sasiadce trawnik przed domem i masz na steam. Zreszta blagam, to jakas farsa.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2. Gdzie ty znajdziesz steam za 10 zł? Chyba gdzieś gdzie napewno Cię oszukają.

 

Posiadam konto STEAM na którym leci trzeci rok, a kupiłem STEAM-KEY na allegro za 10 zł automaty 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie , kończymy dyskusje ;)

Teraz niech jeszcze paru graczy zagłosuje na tak i po sprawie. Tak do WestCoasta , czy ty grasz na tp ??? Bo temat dotyczy narazie tylko tp...na cod'a to nie przejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze paru naszych kolegow nsow nie wejdzie juz, takich jak np. Vito 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wchodzę na TP , i jeżeli to ma poprawić formę efektywności serwera to jestem na TAK. W każdej chwili można zmienić na platformę S/NS gdyby opcja nie wypaliła. Nie wiele jest dobrych serwerów TP Only Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I nie robie żadnej beki. Z tego co wiem to jesteś już dorosłym mężczyzną i powinieneś znać życie i biednych ludzi.

 

Wiem, że nie jesteś aż taki biedny jeśli stać Cię na internet więc niestety Ci nie wierzę i raczej Ty nie gadaj tu głupot, bo właśnie wiem ile konto steam jest warte. Więcej własnej inicjatywy kolego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już by zaszła taka zmiana to proponuje zrobić już TP z prawdziwego zdarzenia. FireFriendly włączone, linie raszu aktywne i bez wahania dawać bany za brak gry TP, w takim przypadku byłbym za. Przydałaby się do tego jeszcze jakaś reklama, że sieć kopytko oferuje serwer ONLY STEAM, bo teraz 3/4 graczy to NS, więc pewnie nie będzie z kim grać na początku tak jak już wspomniano wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

bardzo zacny pomysl :) chwilami jest tak ze na tp 90% graczy posiadaja steam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już by zaszła taka zmiana to proponuje zrobić już TP z prawdziwego zdarzenia. FireFriendly włączone, linie raszu aktywne i bez wahania dawać bany za brak gry TP, w takim przypadku byłbym za. Przydałaby się do tego jeszcze jakaś reklama, że sieć kopytko oferuje serwer ONLY STEAM, bo teraz 3/4 graczy to NS, więc pewnie nie będzie z kim grać na początku tak jak już wspomniano wyżej.

To jest dobra inicjatywa, jeśli only steam

( a jestem za), to ff on i gra grupowa inaczej ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem za ale zaznaczyłem już NS+S bo właśnie szkoda mi takich ludzi jak @Vito Małkers , @nevert czy @'ASCIISO . Ale fajnie będzie jak nowe TP okaże się strzałem w 10-tkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do WestCoasta , czy ty grasz na tp ??? Bo temat dotyczy narazie tylko tp...na cod'a to nie przejdzie :)

TAK, zacząłem z kolegą pykać na tp bo cod już mi się znudził :D

 

Z tego co widzę to wypowiadają się sami admini, a jak wiadomo mają oni steam :/

 

Gdyby wypowiedzieli się inni gracze to mogłoby zostać tak jak jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'ASCIISO dlaczego tak bardzo nie chcesz sobie kupic klucza steam cs? Klucze mozna kupic za 19zl. Nie jest to zadna sciema a zwyczajny klucz ktory jest tylko twoj. Nie wmowisz mi kolego, ze nie jestes w stanie uzbierac 19 zl!!!!! zeby kupic ten cholerny steam ? Nie wierze w takie osoby jak Ty - dziwnie na sile nie chcecie miec steam. Jezeli masz problem z uzbieraniem 19 zl co oczywiscie jest dla mnie zalosne, a adminom szkoda kilku znajomych ns, proponuje zrobic zrzutke. Wyjdzie po 5-7zl max i kazdy z waszych znajomych dostanie klucz (oczywiscie nie ma nic za darmo i te osoby ladnie zrobia nowe reklamy dla naszej serwerowni) - Ot ... taka moja propozycja.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75%

 

Ktoś tam pisał że 90%.

 

Muszę Was z przykrością zaskoczyć, jeżeli 20% to gracze STEAM to będzie dobrze. Nie wiem czy Wy bez grania na serwerze to stwierdzacie, ale taki jest fakt.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeciw. Gwarantuję wam , że grywalność strasznie spadnie !

Dlatego to dopiero propozycja do dyskusji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 50% z TheDemrax'em.Ale gdy patrząc na server większa ilość ludu to akurat gracze ze Steam'em  boss .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dodanie "ONLY STEAM" na TP jest dobrym rozwiązaniem. Na TP gracze powinni się wykazywać współpracą i orientacją co robić, tacy gracze najczęściej występują na platformie Steam. Moim zdaniem dobre rozwiązanie, ale ja nie gram na TP często więc niech wypowiedzą się rdzenni gracze :)

 

X2

 

Choć ja też tam nie gram,ale oby tylko server nie zrobił się pusty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×