Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Only STEAM

Only STEAM  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer chcecie?



57 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

pomysł only STEAM to zawsze duzo plusów szczególnie na TP. mniej cheaterów, bardziej zgrana ekipa, mniej dzieciaków biegających bez sensu (oczywiscie nie mowie ze każdy NS taki jest ale duża ich większość).

 

z drugiej strony nie widziałem żeby na serwerze była jakaś miażdżąca przewaga graczy STEAM, ale myśle że warto zaryzykować tylko wcześniej powinniście jakoś uświadamiać na serwerze o zmianie i namawiać do kupna STEAM. dobrze by było jakbyście ogarneli też jakieś tanie klucze i zrobili promocje też w swoim sklepiku. to od razu ludzie mogli kupić u was. CS nie jest jakąś drogą grą i nikt mi nie wmówi, że go na nią nie stać gdyby był tak biedny że nie mógł by w ciagu miesiąca z drobniaków 20 zł uzbierać to nie miał by też prądu internetu i kompa w domu.

 

przy okazji wprowadzenia only STEAM myśle że warto by też był włączyć friendly fire jednak to sie kojarzy z TP a ogary ze STEAM widząc że go nie ma mogą wychodzić uznając, że to jakaś lipa.

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dłuższym przemyśleniu zmieniłbym bym zdanie by zostało tak jak jest, powód to automatycznie spadnie zainteresowanie serwerem, nie czarujmy się iecej użytkowników serwera TP to No Steam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na NIE

Moim zdaniem to nic nie zmieni i tylko stracimy graczy. Nie wszystkie Ns'y nie umieją grać TP. Nawet zdarza się, że ludzie ze steam to lamusy i biegają po całej mapie bez celu. (sam takich znam). Niech admini pilnują gry i wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie temat zamykam. Chciałem tylko poznać Wasze opinie. Oczywiście w idealnym świecie takie rozwiązanie (steam) było by super, jednak szkoda ryzykować, że serwer upadnie.

 

pozdrawiam & have fun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×