Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PolskiLisek

Ban z pupy

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin maksiu |brakskilla
[AMXBANS] You have 4 minutes and 1 second left on your ban.
[AMXBANS] Banned nick : PolskiLisek
[AMXBANS] Reason : ' spect '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 31134014 '
[AMXBANS] Your IP : ' 31.133.23.12 '

 

Ban z pupy nie wiem o co chodzi.

czas 22:12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz? robiles rr czekales runde i wchodziles zajmujac miejsce na spect ogarnij troszeczke.    / jak wejdzie hltv to wrzuce demko w razie potrzeby :) 

Edytowane przez maksiu921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć demko z tego momentu jak banujesz. Grałem w terro jedną rundę, zaczęła się druga i mnie zbanowałeś.

Reconnect'y nie są zakazane w regulaminie więc mogę ich robić ile chcę, to nie argument.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reconnect'y nie są zakazane w regulaminie więc mogę ich robić ile chcę, to nie argument.

 

Ja np. kickuje kolesi co jak zginą łączą się znowu i grają w tej samej rundzie. Uważam, to za straszne lamerstwo. 

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan wydarzeń :

Gramy, gramy.

1. Robię reconnect. (co nie jest zakazane i nie odradzam się w tej samej rundzie)

2. Siedzę rundę na specu i oglądam jednego z graczy

3. Robię reconnect aby wejść do jeden z drużyn, gram rundę.

4. Gram kolejną rundę.

5. Robię reconnect. (co nie jest zakazane i nie odradzam się w tej samej rundzie)

6. Dostaje od Ciebie kicka

7. Gram 4 rundy i mam już problem z pingiem. Robię reconnect (co nie jest zakazane i nie odradzam się w tej samej rundzie)

8. Gram 3 rundy i kończy się demko.

 

Nie wiem właściwie po co je wrzuciłeś, dałeś mi bana bez powodu, bo nie siedziałem na specu, a reconnect nie są zakazane nawet jakbym robił je co rundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja np. kickuje kolesi co jak zginą łączą się znowu i grają w tej samej rundzie. Uważam, to za straszne lamerstwo.

 

Nie przeginaj. Napisałem Ci już info na steam o to, to nie raczyłeś odpisać nawet. Dostaje na cb skargi od innych adminów, że banujesz m.in. za reconecty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko ban na 5 minut . Zeby robić taką sensację . Zamiast poczekać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naucz sie ze od 'sprawdzania ' graczy jest Admin nie zglosiles nic na U@ a siedzac na spect blokujesz sloty co wkurza pozostalych graczy. Davis moze potwierdzic jak grasz i 'puaczesz' robiac rr. to jest TP tu grasz druzynowo a nie na fragi koles. Jak ja gram to mam w pompce czy staty 0-14 czy 10-0 wazne jest info. pozdro. 



Waćpan Petrus potwierdza iż me słowa nie mijają się z prawdą.

 

 

 

a slowa Petrusa @up sa do Bind! -a a nie do mnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa Petrusa dotyczą tego że zbanowałeś mnie bezpodstawnie bo mogę robić tyle reconnectów ile chcę, a nie tyle ile się Tobie podoba. Serwer nie był pełny a na specu bylem jedną rundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu to byly slowa do Bind-a za to ze banowal za rr ja Cie zbanowalem za spect. ogarnij w koncu. jak dla mnie temat do zamkniecia, inaczej lisek bedzie nabijac kolejne posty. OMG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , siedzi na spect zajmując slota , potrafił siedzieć kilka rund. Gdzie przez ten czas już dawno by weszło na serwer kilku innych graczy a przy okazji zakładasz skargę bo się mścisz ? Lepiej pochwal się jak wyzywasz graczy na serwerze bo Cie biją.

 

Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów do mnie dziecko , skoro jesteś młodszy ode mnie , a poza tym dostałeś uzasadnionego bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem uzasadnionego, bo nie byłem na specu. Jeśli byłem to daj mi dowód a jak nie to wypierdalaj z tematu do którego nic nie wnosisz, a mi piszesz że ja nabijam posty.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davis skoro chce dowody ze Cie wyzywal to mu je daj :D

 

 

EDIT:

 

w domu do mamy tez mowisz wypierdalaj? to okazuj troche szacunku pozostalym gracza, inaczej bedziesz karany, radze rowniez uwazac na slownictwo podczas gry. Kozak w necia pizda w swiecie.!

Edytowane przez maksiu921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie dostałem uzasadnionego, bo nie byłem na specu. Jeśli byłem to daj mi dowód a jak nie to wypierdalaj z tematu do którego nic nie wnosisz, a mi piszesz że ja nabijam posty.

 

Po tym jak się odnosisz stwierdzam ,  że jesteś nie opanowany , na serwerze robisz to samo. Przychodzisz tu na CSK i tylko ferment siejesz ...

Potrafisz jedynie wyzywać i napinać się do starszych , stwierdzam że jeszcze nie dojrzałeś.

 

A to jeden z dowodów jak się odnosi do wszystkich na serwerze. Specjalnie zrobiłem ten ss bo wiedziałem że tak będzie , widziałeś że maksiu składa podanie na globala i chcesz coś udowodnić ale nie potrafisz. Najwidoczniej nie jesteś tu lubiany skoro każdy mi pisze że tylko napinać potrafisz , zresztą taka prawda , widać po twoich postach jaki to jesteś ogarnięty.

 

14vsb4w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWÓJ BAN SIĘ DAWNO SKOŃCZYŁ , WIĘC CZEMU DALEJ SIEJESZ FERMENT !?

 

Bana dostałeś słusznie masz hltv - dowody więc w czym problem.

Wyzywasz wszystkich od dzieci a sam masz 17 lat , co ty chcesz przez to pokazać ? Jaki to męski jesteś ?

 

ZAMKNIJCIE TEN TEMAT BO TYLKO SOBIE POSTY NABIJA O TO MU CHODZI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze to, że napisałeś w profilu, że masz 5 lat więcej o niczym nie świadczy :

a) nie masz nic wspólnego z tematem

B) nie ma dowodów na HLTV ogarze

c) to że Cię wyzywam niczego nie dowodzi, bo nie ma to niczego wspólnego z tematem

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×