Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PolskiLisek

Ban z pupy

39 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy otrzymałeś "Lisek do gry" od maksia , nie reagowałeś to co miał zrobić ? Blokowałeś slota kilka rund , spect to nie poczekalnia czy przetrzymywanie miejsca. Chcesz wchodzić od razu na serwer kup VIP'a i po problemie. A tak przy okazji to nie mam podanego wieku w profilu Pozdro., i uwierz mi że nie mam mniej niż 17 lat. I przestań się już napinać skoro doszło do tego stopnia że już wulgaryzmy przeniosłeś na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana dostał słusznie, są dowody że jest wulgarny i nerwowy. Moim zdaniem powinieneś zarobić warna:

 

1. Wulgaryzmy na forum

2. Spam we wszystkim w czym się da.

 

Poprzedzając twojego kolejnego "bezsensownego" posta, spinanie pogarsza tylko twoją sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanie wulgaryzmów świadczy co najwyżej o mojej kulturze w internecie, lub świadczy o zdenerwowaniu ze strony takich osób jak Ty.

 

Przestań pisać bez sensowne posty tylko zacznij dostarczać dowody.

 

@UP : AD.1 Będziesz płakać bo przeczytałeś przekleństwo?

Ad 2. Nie spamuje, Ty robisz offtopic w tym momencie.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie spamujesz dowody masz w poprzednich postach , pozdro i się powtarzasz.

 

A tu mały prezencik , on nie spamuje :/

 

 

2pop205.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To mi nie pisz głupot że nie spamujesz , nabijasz posty za wszelką cenę. Byle mieć złożyć podanie i git. Z samych postów nie dostaniesz admina , a po tym co Ty wyprawiasz na serwie i forum to według mnie wgl nic nie powinieneś dostać. Zacznij pisać coś sensownego w odpowiednich działach , pokazuj że Ci za leży po ostatnim odrzuconym podaniu a nie teraz na każdym się wyżywasz , masz jakiś problem z tym czy jak ? Bind już Ci nie raz mówił żebyś się ogarnął , ale jak Ty mówisz do niego dziecko no to Cię podziwiam. On mógłby być twoim ojcem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który raz mam Ci pisać że masz w poprzednich postach !? Tobie płacą za to że udajesz jakiegoś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus , daj parę warnów panu Liskowi , bo to jakaś spamująca i klnąca porażka. Davis i Grzybek , nie spierajcie się z nim bo nie ma po co...

Pozdrawiam , Gumowy

PS : (Do liska) Nie rób z siebie pośmiewiska , bo nikt nie napisze TAK pod twoim podaniem , jeśli takie złożysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

to jest to co Davis napisal, koles chcial chyba mi pogorszyc sytuacje gdyz widzial ze reszta adminow jest za tym zebym dostal globala. Po za tym tak jak Davis wspomnial wyzej upominalem gracza na "y@@ " zeby wszedl do gry. tyle z mojej strony moge rowniez wstawic demko z inferno w ktorym tez widac jaka maniane odwala lisek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec spamu.

 

Nie ma co się dłużej rozwodzić na banie na 5 min, który już dawno wygasł.

 

1. Blokowanie slota jest zakazane i może skończyć się kickiem lub banem na 5 min.

2. Reconecty nie są zabronione o ile nie wpływają na grę innych.

 

ps. Wszelkie posty spamujące, do których ktoś dodaje "sorki za spam" będą od tej pory nagradzane w odpowiedni sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×