Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Jakie motorowery polecacie

31 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skuter który polecam :) 

Najbardziej to z silnikiem minarelli czyli : Jako firmy : Aprilla,Yamaha/MBK Malaguti...

A modele to polecam Yamaha/MBK Booster , Aprilla Sr (najlepiej tarcza tył) , Yamaha Areox , Yamaha Neos , Yamaha Slider 

Do tych skuterów jest bardzo dużo części tuningowych jak i seryjnych 

Też polecam skutery takie jak : Peugeot Ludix/Jetforce/Speedfight/Vivacity lub też piaggio typhon.

Są to bardzo dobrze skutery ; ) 

A jako motorowery to Yamaha TZR/Apirlla RS 125 lub 50/ Yamaha Dt 80 / Senda ;) 



Też mówicie o cylindrze 70ccm3 . Jeśli chodzi o dobry cylinder to koszt w granicy 500zł ale to nie chodzi tylko o sam cylinder. Przy 2t by trzeba wymienić gaźnik,wydech żeby ten cylinder na prawdę coś dał . Jeśli w sprawie skuterów można pisać do mnie ogarnam temat i na pewno pomogę  ; ) Firmy które polecam to takie ; 

-Stage6

-Polini

-Malossi(chociaż teraz z tłokami zjeba... sprawę , ponieważ puchną )

-Hebo

Są to bardzo dobre firmy ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie czytałeś że. WSK sie psuje szybko . Ja jal dałem jeden raz do mechanika wsk to jeżdżę na niej cały czas już pinad 6 mechow. Niedawno testowałem ile poszła moja to na liczniku

120Km/h kolo mnie jechł kolega skuterem aprilla areox . Ale on miał już szlify robione na niej bo ją zatarł 2razy i chce za areox 13tys to ja go wysmiałem bo kto tyle da za rozjqrbanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simson jest najlepszy. Mamy z kolegami paczke jeździmy sb po wiosce. Każdemu coś się już zepsuło w skutrze tylko nie mi w simku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To chyba koledzy jeżdżą chińczykami

Dokładnie , nie wielu ludzi kupuje firmowe skutry , tylko same chinole, które się psują co tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×