Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
malesiak

Szukam osób do współpracy! Możliwość złapania grosza.

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Może niektórzy mnie kojarzą, ale dla wielu mogę być "no name'em", ponieważ od dawna nie udzielam się na serwerowni, nie gram w CS1.6 - ale sporo zostawiłem tutaj swojego czasu i $ :) NIE ŻAŁUJE! :P

 

Razem z kumplem tworzę serwis, który będzie poświęcony szeroko pojętym STREAMom i rożnymi relacjami Live ze spotkań CS, lol, Dota2, SC2, a nawet Minecraft.

W tym momencie warunkiem współpracy jest posiadanie i umiejętne korzystanie z Facebooka. Szczegóły podam po nawiązaniu kontaktu.

Zarazem informuję, że jest szansa aby to nie był wolontariat - czyli będziemy się starali nagradzać osoby współpracujące drobną gratyfikacją :) Nie są to kokosy, ale za darmo też tego nie robicie.

 

Wymagania:

- Facebook !!! ,

- Musisz lubić lub znać popularne kanały stream,

- Znać różnicę między e-sportem a graniem 4fun,

- Odpowiedni wiek :) (od 12 lat w górę...?)

- Umiejętność pisania po polsku !!!

 

Dodatkowo szukamy też osoby, która bawi się w robienie grafik. Nie musisz być wybitnym specjalistą. Jeżeli lubisz bawić się 'wirtualnym pędzlem', to również zachęcam do kontaktu :)

 

Piszcie do mnie na PRIV (na forum) lub admin@kiedylive.pl.

 

UWAGA! Te zajęcie ma dawać przyjemność z samego tworzenia czegoś nowego z możliwością w przyszłości niezłego rozwinięcia. Zarobek postawcie na drugim miejscu, bo tylko w ten sposób można coś osiągnąć. W ten sposób podchodzę do tego projektu i jest to uczciwe podejście do tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś czasu na ogarnięcie admina i supportu, a ogarniesz serwis z transmisjami live, gdzie trzeba zmieniać 24/7 wszystko?

To jest fajna sprawa i nawet $profitowa$, ale trzeba dużo czasu włożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz mi za złe, że wypaliłem się z czasem dla CSK po ok. 1,5 roku AKTYWNEGO działania? Serwis tworzę ze znajomym i zdaję sobie sprawę z czasu jaki trzeba tu włożyć. Z tym że polega to na wrzuceniu informacji o streamie na FB. Niestety ciężko jest odpalić CSa w pracy, łącznie ze ściąganiem archiwów i rozpakowywania ich.

 

Masz swoje kopytko i jest ono TWOJE. Ja też lubię mieć swoje i wkładać kasę w coś co tworzę dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Ci nic za złe.

Jak skończysz projekt to podeślij linka, czasem szukam jakiejś transmisji PPV xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×