Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko bo musze niedługo wychodzić

 

Po pierwsze jakiś plugin na AFK zeby ich zrzucał na spect albo chociaż informował, dziś byłem na serwie i dopiero po jakims czasie ogarnałem że czekamy na ziomka który stoi na respie.

Blokada BS poniżej 4 CT. Bo nie da sie niektórym przetłumaczyć że gramy na jednego BS niestety.

Zmiana z limitu wygranych rund na limit rund. Czasem gracze narzekają, że mapka sie dłuży a tak to roundlimit 15 jest całkiem wystarczający zawsze.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to gracz ktory jest AFK zostanie sam wywalony po podajze 50 sekundach 

Po 2 to faktycznie on ma tu racje bo np.ja jak gram do ugram z druzyna TT 8:2 i mnie przenosi i jezeli TT ogarnie to te 4 rundy szybko zleca ale jesli nie to troche mija zanim CT ugra te 10 a jeszcze zeby bylo  to gdzie jest 8:10 dla CT i PTB zacznie znowu rownac teamy to mapa sie wydluza do maksimum

Po 3 to blokada bs  sie nie sprawdzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 1 mysle ze 30 sekund spokojnie starczy

 

co do blokowania BS nie wiem co by się tu miało sprawdzac ale dobra. jest mniej graczy to blokuje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odrzucą - temat założyłem jakieś 2 tygodnie przed Tobą dokładnie taki sam, Patrus napisze że nie - można się przecież umówić z nsami żeby grali tp i na 1 bsa :D

 

No tak. Zablokujemy bsa i te "nsy" co opisałeś (co się z nimi dogadać nie da) i tak tam będą chodzić, tyle że paki nie zaplantują. Jesteś niekonsekwentny.

 

Zastanowię się nad zmianami na TP w niedzielę, albo z początkiem tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez ten plugin daje informacje na say ze bs b jest zablokowany. maja dwie minuty ogarna ze skoro nie moga podlozyc to jest zablokowany i pojda na drugi a w nastepnej rundzie juz beda wiedzieli ze blokada jest. 

 

tu nie chodzi o dogadanie sie, ja probowałem nie raz ale jesli nie jestes adminem i im tego nie napiszesz na y@ to czesto są tacy co mają Cie w dupie i tylko byle by ugrac runde leca na drugi bs.

Edytowane przez bizkittowy. ~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@up

Rozumiem, postaram się to ogarnąć w najbliższym czasie.

 

@edit

 

 

Po pierwsze jakiś plugin na AFK zeby ich zrzucał na spect albo chociaż informował, dziś byłem na serwie i dopiero po jakims czasie ogarnałem że czekamy na ziomka który stoi na respie.

 

Jest to na serwerze - plugin działa od 6 osób + wyrzuca po 50 sekundach afk.

 

@Plugin na wyłączenie bsów poniżej 4 graczy został dodany. Tak się to rozkłada:

 

nazwa mapy - numer bsa - nazwa bsa

 

de_dust2 1 "A"
de_nuke 0 "gorny BS"
de_inferno 0 "duzy BS"
de_train 1 "A"
de_mirage 1 "A"
de_tuscan 1 "A"
 

Nie jestem pewien, przy mirage i tuscanie, które to dokładnie bsy. Jakby coś było nie tak, to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×