Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

RANGA ODEBRANA Grzybek do Redakcji?

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Kacper

 

 

Co skłania się co złożenia podania? :


Mam dobrą znajomość ortografii, staram się poprawnie pisać po polsku pomimo iż mam dysleksje, mimo mojej wady, potrafię korzystać z funkcji forum która poprawia błędy ;)

 

Co skłania się co złożenia podania? :


Do złożenia podania skłoniła mnie duża ilość wolnego czasu, codziennie jestem na forum po parę godzin i nie mam co robić, dlatego ubiegam się o więcej obowiązków :P Ostatnio co jakiś czas także zacząłem wrzucać swego rodzaju "rymowanki" na każdy temat. (Jeżeli ktoś by chciał poddać mi temat to przyjmuję zamówienia ;)"

 

Opisz siebie :


 Jestem 14-sto letnim gimbusem, który lubi uprawiać różnorodne sporty takie jak: koszykówka, piłka nożna, tenis stołowy zarówno jak i tenis ziemny, biegi, piłka ręczna i jazda na rowerze. Zdecydowanie ze wszystkich dyscyplin sportowych faworyzuję koszykówkę, trenuję już od 1 klasy podstawówki, regularnie uczęszczam na treningi (W 6 klasie podstawówki chodziłem do klubu koszykarskiego aż do czasu początku 1 gimnazjum kiedy w sprowokowanej bójce połamałem 2 kości w rękach, ale wygrałem :P) Cóż mogę jeszcze dodać... Jestem typowym no- lifem :D Jak już wspominałem wyżej mam wiele czasu na wykonywanie obowiązków Redaktora, nie będzie najmniejszych problemów z dogadaniem się z resztą członków grupy, bowiem z GRINGO znamy się odkąd byłem 12-letnim tumanem zaczynającym na tej sieci ;p Co prawda The Psychola nie znam dokładnie, ale myślę że zdążymy się poznać i podzielić nasze obowiązki :)

 

 

 

                  Jeżeli jakaś osoba nie widziała moich prac podam 3 przykładowe które dodałem na forum :)

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23947-zieleee-p/

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23863-wierszyk-o-cs-k-p/ (Ten chyba widziała większość serwera ;))

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/23881-o-polsce/

 

 

                Jeszcze tylko wspomnę. W wymaganiach jest wiek 17+, ale myślę że jestem odpowiedzialny i ogarnięty mimo

                                                                              swojego wieku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jak najbardziej na TAK! Potrawi dobrze dobierać słowa i składnie pisze zdania, myśle że nikt sie na nim nie zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazał się z dobrej strony jako admin więc jako redaktor też da radę. Potwierdził to ostatnio swoimi rymami :D

 

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie na TAK powody wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do grupy Redaktor ogólnie rzecz biorąc. Ta grupa chyba zabija ludzi... ja nie wiem, bo każdy kto do niej wstąpi milknie. Na początku wielkie aspiracje, a po wstąpieniu cisza na wielki.

Tak było z Sindbadem, Osama - GRINGO nic nie pisze, Psychol też 'milczy'.

 

Dodam Ci tą grupę, ale jak tak dalej pójdzie to przerzedzimy ją znowu, bo to nie jest dodatkowy kolorek, ale też kilka obowiązków. Rozumiem, że ktoś nie ma czasu bo sam mam mało, ale też nie przesadzajmy w drugą stronę...

 

Podanie zaakceptowane.

 

ps. Nie pisz mi na steam pierdół i nie podsyłaj linków do tematów. Przeglądam swoje forum i nie musisz mi spamować lub pytać kiedy się wypowiem. :Przyjdzie czas to to zrobię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×