Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JURANDINHO

KICK

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powodem skargi nie jest fakt że dostałem kicka na serwerze tp na mapie de_nuke o godzinie 9:20 tylko to jakich serwerownia ma nie ogarnietych adminów gram sobie na de_nuke zostałem sam na 3 TT ja jestem w CT i pilnuje paki zostalo 10 sekund do konca rundy a tu nagle kick nie mam pojęcia co to za admin ponieważ przy kicku nie jest napisane kto go dał,  sadzac po jego skillu w cs'a  nie ma on pojęcia o byciu adminem zresztą jak prawie wszyscy inni admini. NIECH KTOŚ MI WYTŁUMACZY ZA CO DOSTAŁEM KICK JAK PILNOWAŁEM PAKI ?, to jest nieprofesjonalne zachowanie w wypadku admina a takie rzeczy i to na serwerze tp nie powinny się dziać dlaczego admin nie kickował tych co mieli kłaść pakę ?. serwer jest nie ogarnięty nie mam konkretych adminów ktorzy znają się na rzeczy prosze Administratorów serweroni nie zyskujcie graczy kosztem poziomu serwerowni. dać admina to nie problem tylko proszę pomyślcie komu dajcie a pozniej to wszystko wychodzi gram troche już na serwerach TP i wiem co to dobre te niestety tego nie mogę powiedzieć o tym serwerze, proszę administracje o przemyślenia skargi a nie pisanie nie podoba Ci się to nie graj. albo proszę wysłać adminów TP na inne serwerownie np. HJ nie będę pisał pełnej nazwy bo będzie że coś reklamuje, i niech administratorzy TP kopytka się uczą jak powinni wykonywać swoją prace.

 

dowodzik kicka: 

http://www59.zippyshare.com/v/33767806/file.html

z góry przepraszam za błędy.

Edytowane przez JURANDINHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ja Ciebie nie Kicknołem 

2. Nie wyzywa się graczy/admina

3. Piszesz na serwerze że skarga leci na Gumowego a piszesz ją na mnie , czegoś tu nie rozumiem ... 

Edytowane przez ciara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ja Ciebie nie Kicknołem 

2. Nie wyzywa się graczy/admina

3. Piszesz na serwerze że skarga leci na Gumowego a piszesz ją na mnie , czegoś tu nie rozumiem ... 

1. skąd mam wiedzieć kto nie napisałem że to Ty tylko że się domyślam że to Ty ale jak to nie Ty to wszystko między nami wyjaśnione

2. jeżeli kogoś wyzywałem daj dowód a nie oskarżasz mnie bez podstawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że jestem słaby , zero i wgl. Po czym to zauważyłeś napisałem ap? No i dalej się śmigałeś a do 1on1 jakoś dalej nie chciałeś nie oskarżaj kogoś że jest słaby po statach : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że jestem słaby , zero i wgl. Po czym to zauważyłeś napisałem ap? No i dalej się śmigałeś a do 1on1 jakoś dalej nie chciałeś nie oskarżaj kogoś że jest słaby po statach : ) 

Prosze Cię nie udzielaj się jak nie wnosisz nic do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby jakieś dowody były to można by było jakoś to ocenić. Poszukaj dema, dodaj go tutaj, bo z ss-a to nie wiadomo ocb tylko że kick 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnujesz paki ? Paka była w hangarze a ty na dole .... zresztą wstaw hltv jak chcesz coś ugrać

Ziomeczku właśnie pokazałeś jaki jesteś dobry w cs'a po 1 to czekałem w wentylach a nie na dole a to jest roznica czekałem w wentylach i wszystko słyszałem kto gdzie chodzi i tylko jakby ktoś szedł z paka na standard od razy by poszedł scan. a jeżeli nawet byłem na dole to może pilnowałem bs'a na dole ? co zabronisz mi ? otrząsnij się chłopak co Ty za głupoty piszesz aż oczy bolą nie umiesz nawet zdanie poprzeć argumentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się tu dłużej rozwodzić.

Proszę adminów o uważniejsze karanie za brak gry TP oraz obserwowanie delikwenta przez dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×