Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
1 shot

wywiad z gumowym

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi


R:Witaj Gumowy A właśnie powiedz mi skąd nick: Gumowy kaczor bo jest on dosyc orginalny?


G:Siemka Mój nick nie ma jakiejś specjalnej historii (właściwie to są 2 ) . Jak byłem mały to uwielbiałem się bawić moją gumową kaczuszką , a że jestem chłopaczkiem to sobie dałem nick GumowyKaczor . 2-ga jest taka , że parę osób kiedyś mówiło mi , że jestem z gumy bo dobrze bronię (piłka nożna mianowicie) , a kaczor dlatego , że jestem brzydki


R:OK a teraz powiedz mi jakie byly twoje pierwsze kroki z counter strikem



G:Ach te moje pierwsze kroki ... W cs'a zacząłem grać rok temu , za namową kolegi znanego Wam jako "ale franca." Na początku oczywiście lamiłem ( do dziś tak mam )

Miałem pół roku przerwy , właściwie od maja do października
I od tego października gram na Petrusowej sieci <33

R:A jak trafiłeś na sieć cs-kopytko.pl?


G:Po 1. Fajna nazwa
08:19
Po 2. Bo to TP bez FF jest a na początku chciałem trochę sobie przypomnieć jak się gra .


R:trochę chyba nie zrozumiałeś pytania chodziło mi o to jak trafiłeś tutaj


G:chodzi Ci o serwerownie ?


R:tak


G:To oprócz tego co powiedziałem wcześniej dodam , że moi koledzy też wtedy na kopytku grają ( 2 gra do dziś ) .

aaa
czekaj
Wybrałem kopytko za namową kolegi A oczywiście na początku chciałem sobie przypomnieć podstawowe mapki (dd2/inf) więc wybrałem TP ... i ten wybór został do dziś



R:a zmienił byś coś na serwerach cs-kopytko.pl


G:Nie koniecznie ... podoba mi się tak jak jest ... no może usunąłbym CoD'a z ciekawości jak jego gracze poradzą sobie w równej grze Mógłby być jeszcze serwer JailBreak


R:A teraz troche z zycia prywatnego jak Ci idzie w szkole? jaką miales srednia na pólrocze



G:3.325 Klasa 1 liceum profil bio-geo . Jak na pierwszy semestr w nowej szkole trochę lipna średnia , ale jakoś wszyscy nauczyciele mnie lubią ( no może oprócz biologii i fizyki )


R:Uprawiasz jakiś sport jesli tak to jaki?


G:Jasne . Znaczy w zimie to nie za bardzo , bo od razu mam anginę . Ale za to w lecie jest dużo tych sportów : Piłka Nożna , Tenis Stołowy , Lowelek , Pływanie . Od pewnego czasu uczę się jeździć na samochodzie i mój chrzestny mówi , że będę 2-gim Kubicą


R:A odnosisz jakieś sukcesy w sporcie?


G:Nie no nie chodzę do żadnego klubu ( no może poza Fc Obora ) , ja uprawiam sport tylko dla przyjemności bo jakichś super zdolności to ja nie mam . Wolałbym w przyszłości zostać drugim Szaranowiczem.


R:A teraz ty pobawisz sie w redaktora i zadasz mi jedno pytanie na które ja odpowiem


G:Czemu nie Czy wiesz co to choroba Klinefeltera i czy ją masz ? ( Wiesz , trzeba zaimponować pani od bioli )

R:szczerze to nie mam pojęcia o czym mówisz

wytłumacz całej sieci co to za choroba


G:OMG. czekaj tylko sprawdzę w podręczniku . (1 godzinę później) Choroba ta dotyczy mężczyzn . Mając ją , cierpi się na niedorozwój narządów płciowych i jąder ( omg. po co ja o to pytałem) , ma się sylwetkę zbliżoną do kobiecej , ma się słabszą płodność i jest się wysokim . Rozpoznanie choroby jest możliwe dopiero w okresie dojrzewania "Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą"


R:Dobra teraz mozesz kogos pozdrowić


G:Pozdrawiam moją mamę , moich kolegów z Lubartowa ( powiedzą , że nimi nie są ) , wszystkich graczy cs-k wypadało by pozdrowić ( niechce zrypki dostać ) i mojego wychowawcę , który mnie lubi mimo tego , że uciekłem w tym tygodniu z 2 lekcji prowadzonych przez niego


R:Dziękuje za możliwość przeprowadzenia z tobą wywiadu


G:Ok , no wiesz , tyle wywiadów mam , że ciężko zmieścić było w grafiku ten wywiad , ale dało radę . Narazicho.


Wywiad sie podobał daj like :)

Pozdrawiam 1 shot^^
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

jakby coś to nie znam gościa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wywiad na poziomie średnim raczej .

Tak  jak napisał kolega

 

 

nie wciąga za bardzo

 

 

Nastęmpnym razem trochę dłuższy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze... wywiad nudny jak flaki z olejem, ja po kilku zdaniach przerwałem czytanie, bo mi się najzwyczajniej w świecie nie chciało...
Następnym razem przygotuj bardziej stymulujące pytania, na które odpowiedź może zachęcić czytelnika do dalszej lektury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobał , przeczytałam z lekkim grymasem (usmiechem na twarzy) jako puenta była dośc zabawna , podziekuj pani od biologi ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego... Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie, dlaczego dodajesz przed swoimi pytaniami literkę R? Co oznacza oczywiście Redaktora którym nie jesteś, nie chcę się czepiać, ale ta sprawa najbardziej mnie wciągnęła z całego twojego wywiadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×