Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Wywiad z C47

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Dzisiaj przeprowadziłem ciekawy wywiad mówiący nam parę rzeczy o naszym kochanym Moderatorze C47

Dzisiaj miałem w planach wywiad z viertnikiem, nawet zaczęliśmy ale musiałem na godzinkę uciec od kompa a jego potem nie było. Więc ten wywiad który zaraz przeczytacie jest absolutnie nieprzemyślany i pytania układane na świeżo  (Wywiad stosunkowo nie długi ponieważ C47 musiał już uciekać)

 

 

Redaktor: Cześć

C47 : Witaj

R : Chciałem cię na początek zapytać skąd pomysł na nick C47 ?

C47 : hmm... Właściwie to sam nie pamiętam, używam go od baaardzo dawna
 Po pewnym czasie zamierzałem go nawet zmienić na inny... sporo osób namawiało mnie aby go zostawił
 (przy okazji wiązało się to z dużymi zmianami w różnych zapisach), postanowiłem więc, że zostanę przy swoim nicku od końca mojej kariery w Counter-Strike'a

R : Od ilu lat grasz w Cs'a?

 

C47 : Około 4 lat

 

R : Jakieś podstawy masz :P. Opowiedz mi jak rozpoczęła się twoja przygoda z Cs-kopytko.


C47 : Zanim postanowiłem zadomowić się na CSK grałem na różnych serwerach, wybierałem je z listy wiaderka, zwykle były to serwery FFA lub TP, pewnego razu trafiłem na serwer z Sieci naszego szefa, Petrusa  Na to, że zostałem tutaj na dłużej wpłynęło wiele czynników, między innymi atmosfera i kultura graczy, widać było, że serwer jest zadbany a admini pilnują porządku (zero czitów z czym spotykałem się często). Po bodajże dwóch tygodniach gry zarejestrowałem się na forum CSK i złożyłem podanie o Admina, początkowo miałem pod górkę ale za drugim razem udało się ;) Po otrzymaniu admina postanowiłem zostać tutaj na dużo dłużej. Szczerze mówiąc czas szybko zleciał, jakby nie patrzeć mamy już Marzec czyli jestem z Wam od ponad 5 miesięcy ;)
 

R :To przypomina historie z reklamy MC Donalca "wpadnij na chwilę. Zostań Moderatorem" :D Interesuje mnie twój avatar. Dlaczego Dr.House? Dlatego, że jesteś taki tajemniczy i rozwiążesz każdą zagadkę? Czy po prostu lubisz oglądać ten serial ?

 

C47 : Avatar główne dlatego, że uwielbiam Housa, dla mnie jest to najlepszy serial. Nigdy nie oglądam seriali typu "Szpital" ale House jest wyjątkiem, to nie tylko opowieści o pacjentach i ich chorobach ale także cięte riposty Housa i Willsona, dwóch najlepszych aktorów.Właściwie, nie ma co opowiadać. Housa trzeba obejrzeć!

 

R : Rozumiem twoje emocje, sam oglądam Dr.House'a i przyznam ci rację że to najlepszy serial ;) Szkoda, że już ostatnia seria

 

C47 : Tak, też żałuję... Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że będzie kolejna seria

 

R : Co ogólnie sądzisz o aktualnej atmosferze panującej pomiędzy członkami Csk- Team, jak i zwykłymi graczami na forum?


C47 : Od mojej rejestracji dużo się zmieniło, nowi admini, moderatorzy, gracze. Atmosfera jest dobra, niestety czasem trafią się użytkownicy próbujący wywołać wojnę na forum, na szczęście czuwamy nad tym aby utemperować takich użyszkodników

 

R : Użyszkodnikow hehe dobre. Masz jakieś Hobby? Coś co robisz poza graniem na serwerze i pilnowaniem porządku na forum.
 

C47 : Oczywiście :) od ładnych 3 lat bawie się w PHP i HTML. Miałem swoje forum oparte o popularny silnik Przema, niestety brakowało czasu na prowadzenie go, dodatkowo jeden z moich "kumpli" znalazł pracę i również jego czas poświęcany forum stopniał. Prócz HTMl znalazłoby się kilka rzeczy ale to już taka moja słodka tajemnica

R : Chodziło mi raczej o to co robisz w życiu ;p Zdradź jakieś zainteresowania, coś co lubisz robić, może masz jakieś marzenia dotyczące przyszłości?

 

C47 : Marzenia powiadasz? Chyba jak każdy, wygrać w totka i leżeć bykiem ;p A tak na poważnie, jestem w szkole informatycznej, chciałbym zostać dobrym programistą

R : Jeżeli jesteś dobry w informatyczne klocki poproś Petrusa myślę, że znajdzie ci jakieś zajęcie do wykonania na serwerze lub forum


C47 : Myślę, że Petrus sam doskonale ogarnia serwery oraz forum


R : Jestem tego samego zdania, ale skoro masz predyspozycje może znajdzie sposób na wykorzystanie cię w niecnych celach :P


C47 : Byłoby ciekawie

 

R : Dobrze, chyba powoli będziemy kończyć.  Życzę ci powodzenia w szkole i na serwerze oraz

dziękuję ci za poświęcony czas.


C47 : Dziękuję!


 R : Opowiesz mi potem co było w Ranchu :D


C47 : OK ;)

 

 

Jak już wspominałem, wywiad nie długi ponieważ koleżka musiał spadać na RANCHO ;p
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Wywiad ciekawy, chodź nie bez wad ;)
 

Dobrze by było, gdybyś sformułowania typu 

Użyszkodnikow

Pisał np. kursywą, gdyż na początku zastanawiałem się czy to błąd celowy czy dziennikarski chochlik.
 

Czekam na następny wywiad z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×