Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RrO

to sie robi nudne

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta , gram od jakiegoś czasu u  Was i dostaje juz 3 ss , czy tak bedzie caly czas ?

Admini z gry walą ss , nawet nie wejdą na specta , nie popatrzą.. aa po jednym skanie zdziwieni..

Mialem kiedys admina , wiem takie prawo Wasze ale są granice , 3 czyste wrzucam w dziale odpowiednim.

Na luz dajcie , gram czysto.

 

 

` kOSIORRROOOOOOOO `

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki temat do offtopicu, ogarze.

 

@ EDIT : Nie chciałem Cie obrażać złodzieju dopóki nie sprawdziłem czy masz steam, ale jako pełnoprawny złodziej z chęcią powiem Ci że powinieneś iść do sklepu, kupić steam i zagrać na przykład ze mną 1 na 1 i zobaczymy czy będziesz taki kozak jak wrzucając 3 raz ssy.

Żadną sztuką nie jest posiadanie wh, które automatycznie się wyłącza przy próbie zrobienia ss'a - takie rzeczy były znane już w 2009 roku, więc dla mnie jesteś zerem, a takie komentarze powinieneś zachować dla siebie. Robienie screenów JPEG, JPG, PNG, czy jako mapy bitowej nic nie da, bo WH się wyłącza.

Pozdrawiam, jeżeli poczułeś się urażony, to wiedz że taki miało być.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cie już na serwie , dobrą popeline robisz...

Chciałem Ci tylko przypomnieć ,że steam nie oznacza ,że ktoś jest zaufany , mało jest przypadków..

Gram na ns , tak wiem jebać mnie , spoko ja nie musze byc tu lubiany , chce sobie pograć tp u Was i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admin ma jakieś wątpliwości do gracza to w każdej chwili może mu zrobić ss'y  lub demko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , wszystko się zgadza ale dlaczego z gry ? na jakiej podstawie bo nie rozumiem..

Cięzko wejsc na specta i pooglądać, nie bo po co bedzie wygodniej.. aa ja latam po forum pozniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce swoje 3 grosze do sprawy. Powodow jest mnostwo abys mogl dostac ssy. Tez juz 3 raz wrzucalem na forum ale mi to nie przeszkadza. Jest tu troche adminow i nie kazdy musi cie znac. Sam mialem taki przypadek. Sadze ze temat jest zbedny, a Tobie kolego brak cierpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahah człowieku to ja dziś trułem dupe adminowi na U@ żeby Cie w końcu zbanował. zrobił Ci ss ale jak tylko Cie wywalilo napisałem że masz na 100 procent anty ss zbyt pewnie sie zachowywałeś po tym jak zbilem na specta. to że jesteś odpalony jest dla mnie całkowicie oczywiste. nie martw sie demko na Ciebie w najbliższym czasie rozpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując:

 

"Jeżeli gracz coś ma, a ssy tego nie wykrywają to już po 1 banie należy zrobić demko lub wstawić HLTV do oceny w dziale BL. Jeżeli gracz dalej jest czysty to admin ma sobie dać siana.

 

Proszę adminów o rzetelne podchodzenie do takich sytuacji, a nie banowaniem na oślep."

 

Close

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×