Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Wywiad z GRINGO

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Dzisiaj postanowiłem przeprowadzić wywiad z osobą którą znam od samych początków Cs-k. To fajny ziomek który ma poczucie humoru, ale jeżeli trzeba zachować powagę zawsze potrafi się dostosować. Ponadto ma zaje**stą siostrę ! :D

Oczywiście mowa tu o naszym Redaktorku GRINGO !!!

 

PS. Pozdrowionka Zuzia ;*

 

Redaktor :  Dobra. Przedstaw się, napisz jak masz na imię i skąd jesteś

 

GRINGO :  No więc nazywam się Mateusz, mieszkam w Warszawie. Na codzień jestem studentem i korzystam z życia

R :  Powiedz w jaki sposób korzystasz z życia ;p
 

G : Przede wszystkim staram się unikać stresu, nie brać wszystkiego zbyt poważnie i od czasu do czasu lubię poimprezować.
 

R :  Czyli jak większość normalnych ludzi :) Uprawiasz jakiś sport?

 

G :   Nie uczęszczam do żadnego klubu, ale oczwyście - sport to moje 2-gie imię. W zimie - głównie odśnieżing, a w lato, jak to w lato - leżing, plażing no i smażing. Ostatnio wziąłem sie trochę za siebie i pracuję nad swoim wyglądem. Na początku beerceps - nie jest łatwo, ale staram się.
 

R : haha "Kulturysta" xd Zapomniałem cię zapytać do jakiej uczelni uczęszczasz?
 

G :  Uczelnia to dużo powiedziane. Zwie się "Lingwistyczną Szkołą Wyższą" - no niestety prywatna - jako, że byłem zbyt dużym optymistą i składałem papiery tylko na UW [uniwersytet Warszawski]
 

R :  To nie złe że starałeś się na UW mogło ci się udać, jak byś określił samego siebie?
 

G : W jakim sensie?? opisać się jaki jestem na codzień, czy jak?
 

R :  Opowiedz jaki jesteś na codzień i co myślisz o własnej osobie.
 

G :  Na codzień jestem optymistycznie nastawionym do życia młodym chłopakiem, 188cm wzrostu, 82kilo (resztę wymiarów na PRIV ;p). Poczucie humoru nie opuszcza mnie praktycznie na krok - lubię żartować ze wszystkich i wszytskiego, co nie zawsze dobrze jest postrzegane. Należe do tej grupy ludzi, którzy zwracają uwagę na to co noszą - tj. nie założę czerwonego T-shirtu do zielonej bluzy itp.
 

R : Też zawsze trzymają się mnie żarty, niestety nauczyciele tego nie doceniają (szczególnie na lekcji... ;p)
 

G :  To ja mam podobnie, tyle tylko że robię to chyba w troszkę cichszy sposób i mój żarcik sytuacyjny słyszany jest przez znajomych, a nie profesorów ; )
 

R : No ja na razie  jestem gimbusem i nie biorę życia na poważnie.  Masz już jakieś plany na przyszłość?

Czy kompletnie nie wiesz, co chciałbyś robić?

 

G :  Jeśli chodzi o taką najbliższą przyszłość, to chciałbym wyjechać do pracy za granice na 2-3 miesiące, tak po prostu z czystej ciekawości jak to jest być zdanym tylko na siebie. Dalej jakos nie wybiegam w przyszłość, czas pokaże gdzie skończę
 

R : Do jakiego kraju chcesz wyemigrować ?
 

G : nie mówiłem nic o emigracji :) Jest szansa, że w wakacje pojadę do Holandii zbierać kwiatki. Jeśli miałbym się zastanawiać gdzie indziej mógłbym pojechać, z pewnością brałbym pod uwagę wynagrodzenie - jestem materialistą, a hajs musi się zgadzać !
 

R :  Przywieź mi pamiątkę z Holandii ( wiesz o co chodzi) ; D
 

G :   Nie wiem czy w drodzę do Polski nie uschną, ale spróbuje wybrać dla Ciebie kilka łądnych tulipanów. A pcztówka nie wystarczy?
 

R : Nie o takie kwiatki mi chodziło.. ( pocztówką się nie zjaram :F) Dobra jedziemy dalej jak taki jesteś ;F Zaliczyłeś jakieś wpadki na Cs-k?
 

Ghmm.. jakie błędy popełniłem na kopytku -  kilka razy zapomniałem użyć spadochronu i się zabiłem, próbowałem rozmawiać przez wyłączony mikrofon i poznanie Ciebie, to chyba wszystkie moje najgorsze błędy, tak sądzę.
 

R :  I tak tego nie cofniesz, będziesz mnie wielbił do końca życia ;) Dlaczego wybrałeś właśnie nick "GRINGO" ?
 

G :  : Na samym początku przygody miałem nick "Youzek". Były to moje pierwsze kroki z gierą i dostając ssy kompletnie nie wiedziałem co mam zrobić i cały czas dostawałem Bany za aktywny - wtedy przyszedł czas na zmianę nicku, żeby móc grac w spokoju. Musiałem coś wymyśleć, coś nie banalnego ale i takiego i bez przesady. Los chciał, że akurat w kinach grany był film 'dorwać Gringo" no i jakoś tak mi podpasowało.

 

R : Ahhh pamiętam ten film ;p Lubisz jakieś zwierzęta ?

 

G : Psy, walenie i konie
 

R : Ja w prost uwielbiam koty i psy. (w postaci kebabów :P) Teraz pobawimy się w grę "Dokończ Zdanie".
 Gdy wchodzę na Cs-kopytko widzę ...

 

G :  Ty.. no nie wiem. Widzę pełno no'life'ów którzy bez sesnsu zasypują forum postami i całą resztę innych ludzi.
 

R : Nie cierpię ...

 

G :  ... kiedy mój szofer wali sobie gruchę w limuzynie -.-
 

R :  Taaak też tego nie znoszę... Następny wywiad powinien być z ...
 

G : Reprezentantką płci pięknej - może któraś z Pań z dd2 ? Przynajmniej będzie większy poziom kultury : )

R :  ( Lizodup :D) Dzięki ci za wywiad. Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić, coś dodać ?
 

G : Po co mam pozdrawiać kogoś, jak i tak 95% osób ma w dupie co tu napisze. Nie pozostaje mi nic innego jak, DO ZOBACZENIA NA SERWERACH !
 

R : Spoko dzięki za poświęcony czas.
 

G :   chciałbym powiedzieć - cała przyjemność po mojej stronie, ale nie lubię kłamać xD

 

 

 

                        Komentujcie, czekam na opinie <banan>
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 12

Myślałem, że chociaż trochę to ogarniesz... a Ty - Ctrl + C,  Ctrl + V. Nie musiałeś tu wrzucać wszystkiego, no ale dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Uwierz, że musiałem poprawiać twoje literówki :) A to co uznałem za ciekawe dodałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym powiedzieć - cała przyjemność po mojej stronie, ale nie lubię kłamać xD

Ja w prost uwielbiam koty i psy. (w postaci kebabów )

Te 2 fragmenty mi się spodobały :D

Dobrą osobę wybrałeś . Widać że GRINGO cię głupota nie opuszcza :P

 

 

 

 

Ponadto ma zaje**stą siostrę !  :D

Oczywiście mowa tu o naszym Redaktorku GRINGO !!!

 

 

 

czy ja tu dobrze zrozumiałem że zuza. To siora Grinia naszego ??? o_O

Edytowane przez arnold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

czy ja tu dobrze zrozumiałem że zuza. To siora Grinia naszego ??? o_O

 

Brawo Sherlocku  :P​ Wiedziałem, że się sprawa kiedyś rypnie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale to przypadkowo zobaczyłem bo początku nie czytałem ale różowy kolor mi się rzucił w oczy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W zimie - głównie odśnieżing, a w lato, jak to w lato - leżing, plażing no i smażing.

 

jakie błędy popełniłem na kopytku -  kilka razy zapomniałem użyć spadochronu i się zabiłem, próbowałem rozmawiać przez wyłączony mikrofon i poznanie Ciebie, to chyba wszystkie moje najgorsze błędy, tak sądzę.

 

lol  hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogryzłabym za ten wywiad. Nie jest zły, ale zawsze mogło być lepiej x)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogryzłabym za ten wywiad. Nie jest zły, ale zawsze mogło być lepiej x)

Heh ten optymizm ważne że sie facet stara to już drugi wywiad z którego się nieco pośmiałam :)

Gringo my jestesmy troszkę bratnimi duszyczkami tak przypuszczam tylko że ja przenosze swoje niecne żarciki w klimaty mojego salonu fryzjerskiego

i też nie każdy docenia - no ale co zrobić buta nie zjem w jednym nie pojde :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Heh ten optymizm ważne że sie facet stara to już drugi wywiad z którego się nieco pośmiałam :)

Gringo my jestesmy troszkę bratnimi duszyczkami tak przypuszczam tylko że ja przenosze swoje niecne żarciki w klimaty mojego salonu fryzjerskiego

i też nie każdy docenia - no ale co zrobić buta nie zjem w jednym nie pojde :(

 

Nie no, mam swoje odpały z profilu humanistyczno-lingwistycznego, więc zwracam uwagę na takie prace :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz, nie czytaj, proste jak drut boss

 

Joker takie komentarze są bynajmniej nie na miejscu... Wrzucając coś do sieci musisz się liczyć, że czytać może to KAŻDY, tak samo jak komentować. Pamiętaj, że musisz liczyć się z krytyką, bo nie każdy będzie Ci rzucał kwiatów pod nogi. 

 

Co do wywiadu... ze strony technicznej, to już dostałeś odpowiedź na steam co jest nie tak. Ogólnie spoko i dość zabawnie (to raczej zasługa GRINGO).

 

Próbuj, próbuj, nawet najlepsi musieli kiedyś zacząć.

 

ps. czekam, aż weźmiesz się za poważniejsze pisanie (artykuły, komentarze do wydarzeń). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×