Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
{WGW} Dodo

Podsumowanie.

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem złożyć do kupy te wszystkie propozycje i odświerzyć bo duż o tym sie mówi na serwerze. Jak sama nazwa wskazuje to TP ESL więc do rzeczy:

-skasowanie licznika bomby

-Wgranie 32 bit tester

-Wgranie komend ESL wszystkich nie tylko interp i rate

- skasowanie rs

-usunięcie rankingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,3 sie zgodze, a reszta w niczym nie przeszkadza aby serwer mogl nazywac sie TP.

 

 

Ale to nie tylko ma sie nazywac TP ale ma nib byc i ranking duzo psuje bo wiekszosc gra wlasnie na rank na tym serwie a nie tp a jak by nie bylo topki to gracze wiecej frali by z druzyna wlasnie.Moim zdaniem kazdy punkt jest bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgranie 32 bit tester to można by wprowadzić na każdym serwerze, 
wymuszanie komend jak najbardziej tak,
ewentualnie licznik bomby też możnaby usunąć

ale 2 ostatnie punkty mogą zostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że ludzie mając rank na TP przestają grać drużynowo to jakiś gruby mit :D

 

jak już ktoś wchodzi na TP, to on wchodzi na to TP bo pragnie bardziej zespolowej gry niż szalonego biegania i 30 osob na FFA :) jak ktoś gra na fragi to bedzie i grał tak bez ranku. poza tym w ranku nie tylko fragi mają znaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze niektorzy malo jeszcze graja jak twierdza ze rank nie przeszkadza tylko ze jak jest restart to zraz graja na fragi i nie mow ze druzynowo bo podlozy pake i pojdzie szkuac tych ostatnich zamiast pilnowac paki gdzie CT moz3e zrobic plecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wlasnie chyba Ty grasz dość krótko bo to co Ty mówisz nie wynika z obserwacji gry tylko z tego jak "mowią wszyscy". ja już troche pograłem na roznych TP i wiem jak sie gracze tam zachowują, jak ktoś gra a fragi to tak bedzie grał jak ktoś nie gra to nie. Ci co wchodza na TP i są w tej topce ogarniają na tyle to są tez gracze którzy wiedzą co to gra TP i po to wchodza na taki serwer zeby tak grac. po fragi to leci ta dzieciarnia co bić nie umie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastuch94 dla mnie jesteś nie ogarem i powinieneś poprosić o zamknięcie tematu - chcesz się wypowiadać na temat ESL, chociaż nie masz pojęcia co to znaczy w nazwie serwera - chcesz być wszędzie a jesteś nigdzie, wybacz.

 

Co do tego, że ma być 1 bs to pisałem już propozycje - odrzucono bo nie i chu*.

Co do rankingu to w niczym nie przeszkadza, na serwerze gra duża ilość ns'ów która nawet nie wie czym jest ranking.

Edytowane przez PolskiLisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te spiny, jak jest wszyscy wiemy na serwerze tp, zgadza sie że są tacy co grają tp nie mówie że nie ale częściej są tacy co latają po mapie szukać fragów pake wyrzucają byle gdzie, nie mówie bo sam wyrzucam nie raz, ale wyrzucam pod nogi innym albo pisze "weź pake", albo kładą pake i biegną na drugi bs zabijać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

plastuch94 dla mnie jesteś nie ogarem i powinieneś poprosić o zamknięcie tematu - chcesz się wypowiadać na temat ESL, chociaż nie masz pojęcia co to znaczy w nazwie serwera - chcesz być wszędzie a jesteś nigdzie, wybacz.



Przepraszam to miało być do Dodo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiś problem to przyjedź i mi powiedz a nie wylewasz żale na forum pipo. Nie napisałem nic do ciebie a ty jakiś problem. Wchodzisz na serwer dostaniesz pare razy po dupie i wychodzisz, albo przełazisz do lepszej drużyny a o twojej kulturze na serwerze sie nie wypowiem. To była pierwsza i ostatnia odpowiedź do Ciebie. Siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik nie wnikam dlaczego nie ustawiłeś wieku w profilu ale stawiam, że jest gimbaza :D

Odpowiadając na Twój offtopic, powiem że zakładasz temat nie mając pojęcia o czym piszesz - zamknij ten temat bo śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dodus juz dawno ma za soba gimbazje :) juz nawet pracuje :) i Lisek pajacu, nie spamuj bo naprawde bede stal za tym zebys dostal warna, a o adminie juz zapomnij  :)

Edytowane przez maksiu921

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie tylko nie to :<

 

Wracając do tematu - jest nieogarem, bo nie zdaje sobie sprawy o czym pisze, dlatego jestem za zamknięciem tematu. Chyba że wypierdalamy amx i dajemy wszystkim hasło do rcona, niech ustawiają grę jak na ESL xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Licznik bomby został usunięty.

2. Test na 23 bity został wprowadzony dla admina:

komenda amx_32bit nick

 

Po przejściu testu pojawi się na say info, czy gracz przeszedł test, czy też nie. Jeżeli nie wyświetli się info proszę ponowić test.

 

3. Rs można wyłączyć raz na mapkę. Komenda /rs

 

Pozostałe propozycje odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×