Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
nattOwe.

Nattowe <3 Dm + BF2

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z serwera :     ~^PocHodZeniE??.M@.ZnAcZ3nIe^~

 

2. Steam ID : STEAM_0:1:53691066

 

3. Serwer : DM+BF2

 

4. Wiek : 15 , tak się składa , że obchodze 15 urodziny :)

 

5. Czas spędzony na Serwerze :  Teraz jest to 5h . Przed resetem Psycho miałem ok. 160 godzin ,        więc     nowym graczem nie jestem .

     http://cs-kopytko.pl/psychostats/dm+bf2/player.php?id=369

 

6. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Nigdy jeszcze nie byłem adminem               . Potrafie odróżnić czita od skila. Wiele razy zgłaszałem czitów na steam i żadko się myliłem . Jeden z               czołowych adminów Cs-k.pl zgodził się pomuc mi ogarnąć adminowanie .

 

7. Znajomość AMXX:2/10 . Jeden admin pomoże mi to ogarnąć i zwiększyć wiedze AMXX.

 

8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem : Na serwerze DM+BF2                 gram bardzo długo , będzie ok. 6 miesięcy . Jestem stałym graczem i postanowilem zostać adminem .         Chcę   pomóc ogarnąć adminom plagę czitów i sprawdzić się jako admin     :)

 

9. Mikro : TAK

 

10 : Akceptacja regulaminu : Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzega

 

11. Reklamy 5x :

      http://cs-lamers.com/viewtopic.php?f=31&t=5315

      http://cs-maxskills.pl/showthread.php?48364-Cs-K-pl&p=183053#post183053

      http://www.cs-krosno.pl/viewtopic.php?p=102#102

      http://cstopek.pl/viewtopic.php?p=13523#13523

      http://cs-joke.pl/reklama-f17/temat2924.html

 

EDIT.

Przepraszam za błędy , nie udało mi się ich poprawić !

Edytowane przez Nattowe <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Użytkownik zrezygnował z admina.

Gracz spoko, miło z nim pogadać, kulturalny, można sobie z niego porobić jaja  hahaha

Na serwerze jest często, trafnie zgłasza graczy na Steam.

 

 

Niech ma, przyda się kolejny bot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Znajomość AMXX:2/10

Jestem na NIE. Praktycznie nie znasz AMX... Jeśli będziesz sam na serwie, będzie grasował cziter a admina akurat nie będzie? Nie będziesz wiedzial co zrobić... Najpierw poczytaj o AMX i ogarnij komendy na pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci TAK , ze względu iż:

 

- Masz faktycznie sporo godzin

- Na forum się udzielasz

- Nie wiem jak tam na serwerze bo jakoś nie ciągnie mnie na DM :P (Chyba to zmienię). Ale z tego co wiem to dużo osób Ciebie tam zna i lubi więc OK.

 

Jeśli faktycznie Ktoś Ci pomoże z AMXX no to mam nadzieję że jakoś to ogarniesz i na przyszłość patrz na ortografię bo masakra :P

 

To było by na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli będziesz sam na serwie, będzie grasował cziter a admina akurat nie będzie? Nie będziesz wiedzial co zrobić... Najpierw poczytaj o AMX i ogarnij komendy na pamięć.

Kto szuka, ten znajdzie :] po to jest internet, poradniki itp.

Co do mojej opini, jestem na TAK, bardzo często widuję go na serwerze, przyda sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tak się składa , że obchodze 15 urodziny 

 

Wszystkiego najlepszego ^^

 

A co do podania to omijając te amx (którego z pewnością się nauczysz), dużo udzielasz się na forum = jestem na TAK!

Edytowane przez 'ASCIISO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Praktycznie nie znasz AMX... Jeśli będziesz sam na serwie, będzie grasował cziter a admina akurat nie będzie? Nie będziesz wiedzial co zrobić... Najpierw poczytaj o AMX i ogarnij komendy na pamięć.

 

 

Amx ogarnię w minutę, czy to jest jakieś sklomplikowane?! Klikasz cyferki, i tyle.

Trudność to on by miał jakby czytać nie potrafił, ale bez przesady...

 

Na Tak, bo Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ogarniety, mily a z amx sobie poradz

Ps Wszystkiego najlepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Można mu dać admina jak ja składałem podanie o admina to napisałem 3/10 . A najpotrzebniejsze komendy opanuje w 1 dzień . 

I będzie miał admina i będzie lamił z awp :D 

Jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wszystkiego najlepszego :psy:

 

Duże TAK, ponieważ :

- trafnie zgłasza cheaterow na u@, jak i na steam
- kulturalny, ogarnięty gracz

- często gra

- ostatnio masa cheatow na DM+bf2

 

Słaba znajomość Amxx nie jest żadną przeszkodą, ogarniesz to szybko.

Pozdrawiam  :ziom: 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam ale odpowiem Westowi .

Na tym koncie gra moj brat , ale tylko w cs'a . Nic nie będzie robił adminem , jeżeli go dostane , tak jak jest napisane w regulaminie .

O to nie musicie się martwić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko trochę martwi mnie że na tym koncie steam grają dwie osoby

 

 

O nic się nie martw.To ja gram z Nattowe (bratem) na jednym steamie :)

Nie znam AMX a pozatym to będzie jego admin (jak dostanie):)

 

A co do podania to jestem na Tak zgłasza czitów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak czesto gra na serwerze i przynajmniej trzyma się zasad serwa. raz juz była taka sytuacja ( gdzie i ja wtedy na serwie byłem ) gościu latał na wh a on go rozpoznał. jeszcze raz jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

hmmm... Podanie wygląda na porządne, gracza też usunął wulgaryzmy z nicku, raczej wydaje się być ogarnięty i wiedzieć na czym zabawa polega

 

jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłasza czitów itp.

hahaha hahaha ale jebłem haha tobie zgłasza?...jednak 10 lat to jeszcze jednak 10 lat (pewnie zaraz mi odpowie, że ma już 10 i pół, a za niedługo 11) haha

 

Na tym koncie gra moj brat , ale tylko w cs'a

To na jaką grę chcesz admina? Może Call of duty mw3?

Co do podania, powinien dać sobie radę, ale nie ukrywam, że mam co do cb mieszane uczucia gdyż czasami sb grałem <spoko lajcik, ogarniam serwer, czitów itp.>, a Ty mi zaczynasz pieprzyć jakieś farmazony, że ten odpal, tamten odpal itd, ja sprawdzam po kolei (myślę, że no nikt nie jest Bogiem i może coś przeoczyć), a tu każdy czysty. I nw czy robisz to bo Ci nie raz zwracam uwagę na forum, że spamujesz i piszesz nieprzemyślane posty czy to może Twój dziesięcioletni brat takie jaja sobie ze mnie robi...

Ps. Nie wiem jak innych, ale mnie to troche irytuje jak ktoś tak pisze podanie, chodzi głównie o czcionkę i te odstępy między wyrazami (jak nie umiesz pisać na smartfonie/tablecie czy co to tam masz, to nie pisz).

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jebłem tobie zgłasza?...jednak 10 lat to jeszcze jednak 10 lat (pewnie zaraz mi odpowie, że ma już 10 i pół, a za niedługo 11)

 

Jezu... My jesteśmy braćmi i chyba widze jak zgłasza no nie?

 

I nw czy robisz to bo Ci nie raz zwracam uwagę na forum, że spamujesz i piszesz nieprzemyślane posty czy to może Twój dziesięcioletni brat takie jaja sobie ze mnie robi...

Po co mam wbijać na jego konto ?

A co to że jestem młodszy to znaczy że jestem gorszy?

Z mojej strony tyle :D

Edytowane przez Kamil <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale niemoge ...

CR7 chyba przesadzasz . To moj brat , mam mu powiedzieć , że nie może sobie pograć ...

Czytałem regulamin i wiem o co kaman . Co ty myślisz , że dostane adma i on będzie banował innych ... Bez żartów . Być może kiedyś zgłaszał Tobie , że ktoś ma czity ale on ma 10 lat . Powiedziałem mu już dawno temu , że zanim coś zgłosi niech mi powie . Jeszcze ciewaki mnie kiedy to było . Kiedy zwracałeś mi uwage ? Mój brat ma własne konto na forum i NIKT NIE KOTZYSTA Z MOJEGO KĄTA !

Nikt nie robi sobie z Cb jaj . Często się myli , ale z nikogo nierobi sobie jaj . Jeśli będzie taka potrzeba , to brat będzie grał na nonsteamie.

 

 

PS. Przepraszam , że w podaniu są dosyć długie odtępy po między niektórymi wyrazami . Nie mogłem tego.zmienić ;( . Podanie było pisane na komputerze PC , nie na smartfonie czy tablecie .

 

Jeszcze raz przepraszam za spam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to masz 2 aktywne warny. Odrób je.

 

@edit

 

Podanie akceptuje na okres próby. Poproś kogoś o pomoc. Z bezsensownych błędów zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×