Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Petrus Czy dałbyś rade zrobić tak żeby w każdym dziale odpowiedznim do moda wstawić wszystko to co trzeba ściągnąć na serwerze, bo ja zrobiłem reinstall i musze wszystko ściągać, tak samo inni nowi gracze, a mi ściąga wszystko wolniej podczas cs niż normalnie z neta, wszystkie te mapy, rs i inne pierdółki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak to wszystko na raz z forum sie ściągnie i tyle

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Fast download działa prawidłowo. Na serwerze TP jest raptem RS, nic więcej... normalnie go ściąga 10 sekund. Jak raz na 2 miesiące będzie Ci go ładowało minutę to chyba nic się nie stanie.

2. To się zmienia co chwile. Po to jest FD, aby nie trzeba robić takich rzeczy.

3. Jeżeli miałeś również na myśli inne serwery, to tu się zgodzę, że może pobierać długo np. na serwerze COD. Jednak większość ludzi pobiera to na serwerze i wątpię, aby było jakiekolwiek zainteresowanie takim pobieraniem.

Przy każdej zmianie trzeba by wprowadzać zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przy każdej zmianie trzeba by wprowadzać zmiany.

To trochę jak oksymoron - zmieniona zmiana.

Mi się RS'y na pewno 10 sekund na TP nie ściągały, tylko 1 utwór około tych 10 sekund, a że jest ich kilka to z dwie minuty trzeba czekać. Albo zainwestować w lepszy serwer pod sam fast dl, albo udostępnić to na forum i robić "zmieniany w zmianach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Petrus że może Ci sie nie chcieć tego robić do każdego serwera ale masz sztab moderatorów więc ma kto Ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, na serwerze działa FAST DL, co przy konieczności pobierania tylko RS zupełnie wystarczy.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×