Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
C47

16 BIT - TEST!!!!!

22 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

 

Nalegam aby test na 32 bity został wprowadzony! Przecież tam się nie da grać, każdy NS gra na 16 bitach, oszuści jedni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 7

Też jestem za tym żeby na DM wprowadzić test. Na serwerze nie da się grać jak są ns-y 16 bitowe i oczywiście na soft. Wtedy dla niech co maja Agenta 007 to jest pestka bo widzą wszystko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest taka możliwość to popieram ją w 100% grałem tam swego czasu i naprawdę było tragicznie z 16bitowcami, tak samo z resztą jak jest na CoD, jak by już ten 16bit test przeszedł to można go dać na 2serwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za. Taka możliwość była rozpatrywana wielokrotnie niestety zawsze ze skutkiem negatywnym, ale może tym razem Petrus da się namówić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wprowadzić go również na serwer DD2 , bo tam też się przyda ...

 

Oby tym razem był pozytywny wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

I wprowadzić go również na serwer DD2 , bo tam też się przyda ...

 

Oby tym razem był pozytywny wynik.

 

Pewnie też podpisuje się pod tym. To jest świetny pomysł. Lajkować ludzie pomysłowotwórce;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lajkować ludzie pomysłowotwórce;d



 C47 nie jest pomysłotwórcą :P temat ten poruszany był już wiele razy na forum i za każdym razem ktoś inny go otwierał. Po za tym, osobiście przyznaję "lajki" jeśli wypowiedz podobała mi się lub była pomocną :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł coraz częściej admini na cod i dm dają bany za bity . Jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak . przyznaje się bez bicia że też grałem na 16 bitach ale kiedy przeczytałem regulamin odrazu zmieniłem na 32 bity. nawet jak grałem na słabym kompie i muliło jak na bazarze też miałem na 32 bity :D  więc przyda się test:d na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry , każdy grający na DM się z tym zgodzi , więc trzeba taki test wgrać :)

Zachęcam administracje do podsumowania tematu , ponieważ robi się spam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wprowadzić go również na serwer DD2 , bo tam też się przyda ...

 jestem za i nie tylko na DD2 tylko na calej sieci co prawda to pomoze tylko przy SG gdzie u nas i tak troche je rzucaja na pałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej Tak.

3/4 graczy na DM gra na 16 bitach, przez co Licencja na niewidzialnosc jest bezuzyteczna.. 
Jednak po wprowadzeniu takowego testu nieuniknione jest, ze serwer straci troszke graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, i tak nie będzie wprowadzone bo po co, niech się "legalni" gracze męczą z noobami na NS bo petrusowi się nie chce wgrać prostego pluginu...

 

właściwie nie wiem na co liczyłem, odpowiedź pewnie będzie ta sama jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nwm czemu Cie to dziwi

 

Dlatego, że to ważny plugin na takich serwerach i powinien od dawna być, tutaj gracze muszę prosić żeby został wgrany... parodia -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy będzie ZA!  gra z matołami (sorry za obrazę), które za każdym razem widzą niewidzialnych jest bez sensu ;p oni nawet tego nie maskują dziś na inferno jeden ziomek 3 razy trafił mnie w banie z awp jak biegłem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowicie za , jak gram na codzie i człowiek jest szczęśliwy , bo trafi jakiś dobry item na niewidzialnośća tu na serwie jest przynajmniej kilku 16 bitowców i można się pocałować ... Takie testy to super sprawa , pamiętam jak grałem na innych serwerach to od razu większy komfort gry , odwołując się do tego co powiedział jacko , raczej lepiej graćz ludźmi uczciwymi niż się męczyćitd. dla mnie nie ma żadnej przyjemności gra z 16-bitowcami , a niedługo możę dojdzie do tego , że pozwolimy czitować , żeby serwery nie traciły graczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

a niedługo możę dojdzie do tego , że pozwolimy czitować , żeby serwery nie traciły graczy ...

 

 

Właściwie to czemu nie? W końcu gra na 16 bitach to też oszustwo tak samo jak czitowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

bo petrusowi się nie chce wgrać prostego pluginu..

 

Nie życzę sobie tekstów tego typu. Zawsze możesz spórbować sił znów z własnym projektem.

Muszę myśleć globalnie, a nie na zachcianki pojedynczych graczy - dlatego również tematy są owarte dostecznie dlugo.

 

 

Nwm czemu Cie to dziwi

 

Jedyne co mnie dziwi to Twój brak zaangażowania w sieć od jakiegoś czasu. Poza postem z propozycja zmian na TP Twoja aktywność jest zerowa (nie wspominając już o posadzi global admina).

 

Plugin został dodany na próbę na serwer DM+BF2. Zobaczymy jak się będzie sprawował to ewentualnie zostanie wprowadzony jeszcze na COD.

 

ps. Chcieli byście zyć w indealnym świecie. Ten test jest bardzo łatwo oszukać, ale cóż... zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×